Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted:

ciekawe wieści

:mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lis 16, 2008 9:28 pm ]

ale z tego co widziałem to na południu polski dopiero jakiś śnieg może spaść dopiero we środę :P:mrgreen:

To sie ciesz, bo snieg (a nie deszcz ze sniegiem) wg prognozy na zachodzie ma byc dopiero za 2 tygodnie, do tego przez dwa dni, z czego do Wroclawia pewnie i tak nic nie doleci :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Subaru nie ma tego problemu co misiek.

Dlaczego nie? Z tego co wielokrotnie pisałeś to hamulce są IDENTYCZNE w STI co w EVO, więc gdzie są różnice?

 

W sobotę jest Cieszyńska Barbórka. Dzisiejsi spotowicze tam będą.

No to może się zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Subaru nie ma tego problemu co misiek.

Dlaczego nie? Z tego co wielokrotnie pisałeś to hamulce są IDENTYCZNE w STI co w EVO, więc gdzie są różnice?

 

Według mnie - różnica w zawieszeniu. Tak jak subaru "ryje przodem", misiek "zamiata tyłem" - czy tego chcesz, czy nie. Hamulec jest chyba w tym przypadku sprawą drugorzędną.

 

Notabene to mi się w miśku podoba - jazda z poczuciem permanentnego lekkiego uślizgu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie byc pewni że jak coś spadnie na południu to pierwsi sie o tym dowiecie :razz:

No na pewno nie będę liczył na to że ty mi to powiesz bo się będę mógł na własnej skórze przekonać o tym :D

Czekam też na to że służby drogowe zostaną zaskoczone nagłym przybyciem zimy i dużymi opadami śniegu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...