Skocz do zawartości

Wnetrze Legacy - kolor


Danielo

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski z tej dyskusji wyciągam takie, że jeżeli ktoś nie należy do ludzi dbających o auto to o tym jasnym wykończeniu skórzanym raczej niech zapomni zwłaszcza jak ma małe dzieci? Czy jest naprawdę tak źle? Czy lepszym rozwiązaniem jest pozostać przy ciemnym wykończeniu mimo zagrożenia oparzeniami dupska letnią porą?

To nie jest kwestia nie dbania o auto, tylko proza życia.......

Dzieci wiele potrafią :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Na fotelikach nijak inaczej nogi małych pasażerów nie będą sięgać podłogi, tylko oparcia przedniego fotela. W połączeniu z beżem .... :evil::evil::evil:

Czarny troszkę lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wnioski z tej dyskusji wyciągam takie, że jeżeli ktoś nie należy do ludzi dbających o auto to o tym jasnym wykończeniu skórzanym raczej niech zapomni zwłaszcza jak ma małe dzieci? Czy jest naprawdę tak źle? Czy lepszym rozwiązaniem jest pozostać przy ciemnym wykończeniu mimo zagrożenia oparzeniami dupska letnią porą?

To nie jest kwestia nie dbania o auto, tylko proza życia.......

Dzieci wiele potrafią :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Na fotelikach nijak inaczej nogi małych pasażerów nie będą sięgać podłogi, tylko oparcia przedniego fotela. W połączeniu z beżem .... :evil::evil::evil:

Czarny troszkę lepszy.

Co dzieci robią to ja wiem bo je posiadam, chlewik zrobią z każdego auta, brak szacunku do marki,pojemności silnika,stylu jazdy czy rodzaju muzyki w audiofilskim audio made in subaru. Trzoda,bydło i obora. Czarny też zagnoją, na czarnych fotelach buty też sie świetnie odbijają i syfiaście wyglądają. Można kupić sobie takie przeźroczyste śliniaki co się je wiesza na zagłówkach (dlaczego zawsze zapominam to kupić brrrr). Ale skóra ma tą przewagę, że się ją łatwo czyści co mi bardzo odpowiada, welur w Forku ma znacznie gorzej (znaczy ja mam gorzej jak go muszę sprzątnąć-a to jest wtedy kiedy już nie daję rady wsiadać do tego chlewika :mrgreen: ). Stąd pytanie o tą jasną skórę, czy się jakoś na trwałe bardziej nie świni, czy też jednym ruchem ręki jako tako doprowadza się ją do stanu zbliżonego do czystości lub takiego, który przy pewnej dozie tolerancji i zrozumienia czystym nazwać można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd pytanie o tą jasną skórę, czy się jakoś na trwałe bardziej nie świni, czy też jednym ruchem ręki jako tako doprowadza się ją do stanu zbliżonego do czystości lub takiego, który przy pewnej dozie tolerancji i zrozumienia czystym nazwać można.

Skóra ma "pory". W te pory włazi cały ten, wspomniny wyżej, chłam. Chłam jest zazwyczaj czarny - jak nie u zarania, to z czasem. Na czarnej skórze tego nie widać, z beżowej nie da się wyczyścić - chyba, że razem z barwnikiem skóry...

Mówię to ja - ciężko doświadczony ojciec trojga niestarannych dzieci i właściciel czarnych dżinsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd pytanie o tą jasną skórę, czy się jakoś na trwałe bardziej nie świni, czy też jednym ruchem ręki jako tako doprowadza się ją do stanu zbliżonego do czystości lub takiego, który przy pewnej dozie tolerancji i zrozumienia czystym nazwać można.

Skóra ma "pory". W te pory włazi cały ten, wspomniny wyżej, chłam. Chłam jest zazwyczaj czarny - jak nie u zarania, to z czasem. Na czarnej skórze tego nie widać, z beżowej nie da się wyczyścić - chyba, że razem z barwnikiem skóry...

Mówię to ja - ciężko doświadczony ojciec trojga niestarannych dzieci i właściciel czarnych dżinsów...

 

Coś w tym jest :lol: ale wygląda fajnie z jasną skorą auto.

Do wożenia dzieci trzeba jakieś inne rozwiązanie(kocyk,autobus itp)znaleść :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już nie przekonuję :D Może poszukaj u sąsiadów za miedzą (niemiecką). Formalności przy zakupie nowego praktycznie takie same jak u nas (o ile nie będzie w leasingu!), cena może się okazać nawet lepsza. No i wybór spory... Ja tak akurat kupowałem i zadowolony jestem.

 

Można, można. Jak będziesz zainteresowany, daj znać. Skontaktuje z kim trzeba. Warunki miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd pytanie o tą jasną skórę, czy się jakoś na trwałe bardziej nie świni, czy też jednym ruchem ręki jako tako doprowadza się ją do stanu zbliżonego do czystości lub takiego, który przy pewnej dozie tolerancji i zrozumienia czystym nazwać można.

Skóra ma "pory". W te pory włazi cały ten, wspomniny wyżej, chłam. Chłam jest zazwyczaj czarny - jak nie u zarania, to z czasem. Na czarnej skórze tego nie widać, z beżowej nie da się wyczyścić - chyba, że razem z barwnikiem skóry...

Mówię to ja - ciężko doświadczony ojciec trojga niestarannych dzieci i właściciel czarnych dżinsów...

da sie wszystko wyczyscic ... zwykla Pb95, w moim GTeku Szwajcar tak zasyfil srodek :evil: ze musialem 2x cale wnetrze benzyna umyc, a potem w skore wetrzec krem Nivea, ale teraz fotele wygladaje naprawde przyzwoicie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem - jasna skóra łapie kolor od nowych jeansów, sztruksów (nawet 2-3 krotnie pranych). O ile czerń lub brąz ze sztruksów daje się ze skóry odmyć bez problemu, o tyle mój wspólnik w swojej Alfie 156 2.5 zafarbował permanentnie fotel kierowcy jeansami i ma teraz beż w odcieniu "blue denim" :D

 

Nauczony tym przykładem co 2 mycie wnętrza stosuje środek do skór Motip, który nawilża i przy okazji zabezpiecza skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem - jasna skóra łapie kolor od nowych jeansów, sztruksów (nawet 2-3 krotnie pranych). O ile czerń lub brąz ze sztruksów daje się ze skóry odmyć bez problemu, o tyle mój wspólnik w swojej Alfie 156 2.5 zafarbował permanentnie fotel kierowcy jeansami i ma teraz beż w odcieniu "blue denim"

 

Jest na to rada:

 

http://moto.allegro.pl/item138340168_po ... rkowe.html

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem - jasna skóra łapie kolor od nowych jeansów, sztruksów (nawet 2-3 krotnie pranych). O ile czerń lub brąz ze sztruksów daje się ze skóry odmyć bez problemu, o tyle mój wspólnik w swojej Alfie 156 2.5 zafarbował permanentnie fotel kierowcy jeansami i ma teraz beż w odcieniu "blue denim"

 

Jest na to rada:

 

http://moto.allegro.pl/item138340168_po ... rkowe.html

 

:mrgreen:

 

:lol::lol: bajerka :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...