Skocz do zawartości

Foto- i videoradary


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za wszystkie odpowiedzi. trochę mnie uspokoiliście. ktoś tu kiedyś napisał, że gdy przychodzi fotka to trzeba prosić o oryginał w pełnym formacie żeby przypadkiem "czegoś" nie wycieli.

 

jak by za mną jechali i trafili to bym przyjął z honorem...natomiast dostać mandat z oznaczonego radaru w swoim mieście to wstyd jak cholera :mrgreen:

 

nic dodać nic ująć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 561
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzięki za wszystkie odpowiedzi. trochę mnie uspokoiliście. ktoś tu kiedyś napisał, że gdy przychodzi fotka to trzeba prosić o oryginał w pełnym formacie żeby przypadkiem "czegoś" nie wycieli.

 

jak by za mną jechali i trafili to bym przyjął z honorem...natomiast dostać mandat z oznaczonego radaru w swoim mieście to wstyd jak cholera :mrgreen:

 

nic dodać nic ująć...

 

Chciałbym Was zmartwić bo inspektorki (oni przejęli fotoradary) nie wysyłają już zdjęć a tylko blankiety do opłacenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, 28.10 cyknął mi fotoradar przy wyprzedzaniu TIR'a i do tej pory nic nie dostałem.

Nie martw się miałem przypadki w firmie ze po 4 miesiacach przychodzily zdjecia. Za dawnych czasow dostałem fotke mandat + koszty sadowe :evil: Po fotce zakupilem antyradary i zero fotek :) Obecnie mam dostęp do antyradarów jezdzi duzo samochodow na nich. Moge oddac po kosztach 300zł + przesyłka, Antyradary sa za wschodniej granicy sprawdzone ze działaja. Kierowcy sobie chwala działanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Potwierdzam, 28.10 cyknął mi fotoradar przy wyprzedzaniu TIR'a i do tej pory nic nie dostałem.

Nie martw się miałem przypadki w firmie ze po 4 miesiacach przychodzily zdjecia. Za dawnych czasow dostałem fotke mandat + koszty sadowe :evil: Po fotce zakupilem antyradary i zero fotek :) Obecnie mam dostęp do antyradarów jezdzi duzo samochodow na nich. Moge oddac po kosztach 300zł + przesyłka, Antyradary sa za wschodniej granicy sprawdzone ze działaja. Kierowcy sobie chwala działanie :)

 

 

 

Na wszystkie typy fotoradarów? A ruchome videorejestratory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
dzięki za wszystkie odpowiedzi. trochę mnie uspokoiliście. ktoś tu kiedyś napisał, że gdy przychodzi fotka to trzeba prosić o oryginał w pełnym formacie żeby przypadkiem "czegoś" nie wycieli.

 

jak by za mną jechali i trafili to bym przyjął z honorem...natomiast dostać mandat z oznaczonego radaru w swoim mieście to wstyd jak cholera :mrgreen:

 

nic dodać nic ująć...

 

Chciałbym Was zmartwić bo inspektorki (oni przejęli fotoradary) nie wysyłają już zdjęć a tylko blankiety do opłacenia :twisted:

 

Straż miejska dalej wysyła zdjecia.

 

Dostałem z początku stycznia z Traktu Brzeskiego w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę być posądzony o kryptoreklamę ale jakby ktoś chciał się dowiedzieć co np. grasuje w jego okolicy w sensie nieoznakowany radiowóz zapraszam Edycja moderatora Wszystkie radiowozy są sfotografowane przód, tył czasami też i środek także można to obejrzeć. Jeśli Szanowna Administracja miałaby coś przeciwko oczywiście skasuję tego posta. W razie jakiś pytań chętnie służę pomocą w tematyce fotoradarów, antyradarów i nieoznakowanych radiowozów :roll:

 

od moderatora - najlepiej trzymajmy się tego wątku na tym forum, odsyłanie na inne nie jest tu mile widziane

 

-- Pn mar 19, 2012 3:56 pm --

 

A jak mam to napisać?Zdjęć nie będę wklejał bo nie wszystkie są moją własnością intelektualną!!! Nie jesteśmy konkurencją więc wiesz Panie Moderatorze działam jakby we wszystkich interesie będąc ponad podziałem. Ale jak tam sobie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Słuchajcie, wkurzyłem się niemiłosiernie, bo przez ostatnich chyba 7 lat żadnego mandatu, a dziś na poczcie czekały na mnie 2 zdjęcia...

I tu będą moje pytania:

1. Zdjęcie z Manowa - widać mnie jak wół, tylko, że jechałem 66km/h na 50ce - czyli przekroczenie o 16km/h - czy jest szansa że zejdą mi do niższej granicy (czyli 50 zł), bo dostałem 100,-.... ale to to pikuś drugi przypadek jest ciekawszy

2. Drugi - Przydargiń - jechałem 73km/h = pierwsze moje pytanie to jakąi błąd ma fotoradar Multanova 6F, bo oczywiście dostałem też mandat z górnej półki (czyli 200,-, gdzie przekroczyłem nieznacznie). Dalej na zdjęciu które mam na tym skanie w ogóle nie widać moich rejestracji, widać TYLKO ICH ODBICIE W ASFALCIE, czy mogą na takiej podstawie mi wystawić mandat ? Postaram się zrobić skan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jak ITD wyjedzie z przenośnymi fotoradarami na wioski bez oznakowania na pałę...to dopiero się będzie działo. Właśnie został rozpisany na dostawę tych radarów bo wcześniej był unieważniony mimo tego że fury zakupiono. Fordy Focusy i Mondeo kombi. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rychnowy k/ Człuchowa - 24 h na dobę ustawiony na 55km/h

 

-- Pn sie 06, 2012 9:23 pm --

 

noo i z Człuchowa w stronę Wałcza... można dostac w ciągu 10 km 3 fotki:)

a przy dobrych wiatrach gratis suszarkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dostałem swoje pierwsze zdjęcie...

I mam problem bo nie pamiętam kto tego dnia prowadził świnię a twarzy kierowcy w ogóle nie widać. Jest tak rozmyte że nie ma szans nawet się domyśleć płci kierowcy.

Czy jest szansa w jakiś sposób się wybronić?

Fotoradar REDFLEXred-speed jaka ma tolerancję +/-? Bo przekroczone jest o 43km/h i chciałbym przynajmniej odwołać się od wysokości mandatu (dali 400pln).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa w jakiś sposób się wybronić?

 

Mi się nie udało, dostałam wyrok nakazowy z sądu. 150 zł mandatu za niewskazanie sprawcy i 80 zł kosztów sądowych.

Ponad rok to trwało :wink:

Pół roku prosiłam SM o wyraźne zdjęcie, nie otrzymałam takowego... chociaż bardzo chciałam zidentyfikować sprawcę wykroczenia.

 

Gdzieś tu pisałam o tym i wkleiłam fotkę, btw :)

 

 

W każdym razie, powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie a jak to jest z oznakowaniem stacjonarnych fotoradarów, puszki muszą być oklejone na żółto czy wystarczy jedynie znak informujący o tym, że na danym odcinku jest pomiar prędkości? Pytam bo mam właśnie taki przypadek, gdzie fotka poszła z nieoklejonej puszki i nie wiem czy można się od tego odwołać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to mają czas do lipca 2013 na oznakowanie wszystkich puszek na żółto.

 

Edit: sprawdziłem i ten czas mają do lipca 2014.

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Edytowane przez zento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...