Skocz do zawartości

Foto- i videoradary


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 561
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bielsko-Biała nówka czarna Vectra SB *****.

 

PS.Wylatuję w nocy na Katowice 90 na blacie a tu koleś przylepił mi się do tyłu.

Xenony - myślę "swój człowiek". 130 ... i wielkie było moje zdziwienie.

Miałem okazje pooglągać nowy nabytek bielskiej policji z wewnątrz.

 

Jeszcze jedna niespodzianka :

Vectra ma dwie kamery !!!

Jedna z przodu (standart) , druga schowana jest z tyłu . :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tego zlokalizować na mapie (na trasie Częstochowa - Katowice
pare kilometrow za Auchan w strone Katowic - fotoradar stoi po obu stronach drogi - przy wylocie na Katowice - za tzw. czerwonym domem i mniej wiecej na tej samej wysokosci po drugiej stronie - a chlopaki w krzakach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...chyba na nic nasze starania z tym wątkiem...to jest nie do zapamiętania. Zawsze się znajdzie jakiś nowy nieoznakowany radiowóz...

Zwłaszcza, ze Dorn się odgrażał, że będą w to mocno inwestować- widocznie statystyka mandatowa z perspektywy krzaka zaczęła spadać a naród niespecjalnie zwolnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...chyba na nic nasze starania z tym wątkiem...to jest nie do zapamiętania. Zawsze się znajdzie jakiś nowy nieoznakowany radiowóz...
na takie rzeczy to tylko CB

no dobra, a jak dziala radar/kamera w samochodzie? Czy to jest radar sensu stricte? Bo jesli tak, to antyradar wykrywajacy wiazke bylby czasem nie od rzeczy, nie zawsze konczy sie na jednym "strzale" ze strony misiow. A CB to moze pomoze, a moze i nie, chyba mniej niz w przypadku klasycznych "suszarek", niestety :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...chyba na nic nasze starania z tym wątkiem...to jest nie do zapamiętania. Zawsze się znajdzie jakiś nowy nieoznakowany radiowóz...
na takie rzeczy to tylko CB

no dobra, a jak dziala radar/kamera w samochodzie? Czy to jest radar sensu stricte? Bo jesli tak, to antyradar wykrywajacy wiazke bylby czasem nie od rzeczy, nie zawsze konczy sie na jednym "strzale" ze strony misiow. A CB to moze pomoze, a moze i nie, chyba mniej niz w przypadku klasycznych "suszarek", niestety :-|

 

Niestety nie emitują żadnego promieniowania a szkoda...

Dane do rejstratora są dostarczane z standartowego prędkościomierza dlatego pamiętajcie o normie , która mowi że wskazania prędkościomierza mają tolerancje

+/- 4% co daje poważny pretekst do spokojnej konwersacji z władzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie emitują żadnego promieniowania a szkoda...

Dane do rejstratora są dostarczane z standartowego prędkościomierza dlatego pamiętajcie o normie , która mowi że wskazania prędkościomierza mają tolerancje

+/- 4% co daje poważny pretekst do spokojnej konwersacji z władzą.

obawialem sie ze wlasnie jakos tak to dziala :-|

 

tylko ze w ten sposob to wcale nie mierzy predkosci samochodu potencjalnie przekraczajacego przepisy, tylko predkosc samochodu z kamera, i blad szybkosciomierza to jedno, ale na upartego mozna by wykonac pomiar przy zblizaniu sie do samochodu i jadac znacznie szybciej niz on. Chyba ze tam jakas blokada jest ktora wyklucza takie manewry, no ale do tego to z kolei by byl potrzebny klasyczny radar... chyba musze na stronach producentow poczytac o tym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CB to moze pomoze, a moze i nie, chyba mniej niz w przypadku klasycznych "suszarek", niestety
dziala i to bardzo dobrze - tylko jedna zasada - nikt nie mowi ze jest "czysto" to jedziesz przepisowo - jesli chodzi o videoradary to mobile sa bardzo dobrze poinformowani o tym co i gdzie jezdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CB to moze pomoze, a moze i nie, chyba mniej niz w przypadku klasycznych "suszarek", niestety
dziala i to bardzo dobrze - tylko jedna zasada - nikt nie mowi ze jest "czysto" to jedziesz przepisowo - jesli chodzi o videoradary to mobile sa bardzo dobrze poinformowani o tym co i gdzie jezdzi.

 

Zgadzam się. Jeżdżę z CB i nieraz mi dupę uratowało. Przypuszczam, że bez radyjka limit punktów już powoli by mi się kończył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CB to moze pomoze, a moze i nie, chyba mniej niz w przypadku klasycznych "suszarek", niestety
dziala i to bardzo dobrze - tylko jedna zasada - nikt nie mowi ze jest "czysto" to jedziesz przepisowo - jesli chodzi o videoradary to mobile sa bardzo dobrze poinformowani o tym co i gdzie jezdzi.

 

Czy tylko ja nie rozumiem tego, co napisałeś..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej wiadomo, czego trzeba się statystycznie wystrzegać :) - najgorsze są mondeo i vectry

 

1. Mondeo

zielone i srebrne Mondeo

Bordowye Fordy Mondeo sedan

ciemnozielone Mondeo

ciemnogranatowe Modeno I,

ciemnofioletowe Mondeo I generacji

 

2. vectra

vctra bieżący model

dwie granatowe vectry

nowa srebrna Vectra

dwie Vectry. Bordowa SKL**** oraz czarna.

srebrna Vectra

czarna Vectra SB

 

3. Peugeot 307combi

 

4. Astra

srebrna astra III turbo

czerwona A4 seadan no i "mega, hiper szybkie" A(j)stry II

 

5. Czarna Fabia

6. Pandy

7. Ford Fusion

8. Fiat Brava.

9. Skoda SuperB

10. Nubira granatowa

11. Focus I sedan

12. Volvo V50

13. W Poznaniu - Toyota Camry ciemnooliwkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. W Poznaniu - Toyota Camry ciemnooliwkowa

 

Ona jeszcze żyje ??????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

Na trasie katowickiej jeszcze w wakacje mnie dealer Toyoty przed nią ostrzegał.

 

No i te Mondeo i Vectry też jeżdżą.

 

W Środzie Wielkopolskiej mają białą Fabię z radarem, ale nie wiem czy z kamerką. W każdym razie fotę zrobili mi z tej Fabii :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...