Skocz do zawartości

impreza gc


beemowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze chciałem mieć starą imprezkę-od małego kiedy zabierano mnie na rajdy chodziło to auto za mną niemiłosiernie.Wiadomo,że turbo to jest to,ale rozsądek zwyciężył i kupiłem 2.0 115km.Ma to być typowy daily car,oczko w głowie.Do zabawowych kajtków i innych sprintów mam astre którą męcze solidnie.Imprezka kupiona od fana subaru-płakał jak odjeżdżałem;).Wiele lat u niego.Wcześniejszy właściciel też szmat czasu miał to auto.Generalnie zadbany egzemplarz,ale chcąc mieć igłę zabrałem się od razu po kupnie do roboty-pełna konserwacja i robienie nadkoli czyli standard można powiedzieć;) Wjechały amorki kayaby jako,że dotychczasowe już wysłużone.Ponadto filtry,olej,klocki,przegub i powoli zaczynam cieszyć się jazdą.Mam fajny dźwięk boksera z dobrego wydechu i jest to uczta dla uszu jadąc gdziekolwiek i jakkolwiek.Przy okazji tego,że mieszkam w górach na pewno w zimie będe wykorzysywał AWD na naszych nocnych oesach w pełni;).Muszę powiedzieć,że jak na taki wiek samochodu to jestem mega zdziwiony-nic nie skrzypi,nie puka,auto jest "zwarte" i zadbane,silnik mam wrażenie,że mógłby przejechać milion km,ogólnie takie poczucie solidności i obcowania z autem lepsze niż w niejednym swieżutkim wózku.No i te szyby bez ramek. :yahoo:

Z planów:

lepsze heble

kubły z gtka

Póki co tyle.

Pozdrawiam !

post-12508-0-06127600-1434479842_thumb.jpg

post-12508-0-96625700-1434479861_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu ona tak długo stała na sprzedaż? Ja szukałem swojej w okolicach lutego i nią między innymi się interesowałem, właściciel według ogłoszenia trochę lat ją miał ;) Można wiedzieć ile ostatecznie za nią zapłaciłeś? W lutym stała za jakieś ponad 10 tyś zł jak dobrze pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie wiem czemu tyle stała-może ludzie troche bali się takiej imprezy,że to już jakby nie patrzeć zabytek i studnia bez dna.Nadkola nie wyglądały zbyt fajnie to też może przeszkadzało potencjalnym nabywcom.Od spodu o dziwo auto nie ma rdzy.Druga sprawa- 280.000km przebieg,wiadomo jak to u nas jest.Jak nie ma 100.000km przez 18 lat zrobione to ludzie nie kupują :) Gość w porządku powiedział co i jak.Auto ogólnie zadbane i nieumęczone.Cena 7500zł.Obecnie auto jest już po zrobieniu nadkoli i całej konserwacji,teraz dopieszczam go mechanicznie.


 

Panowie mam takie czysto hipotetyczne pytanie-jeździł ktoś takim wolnossakiem na jakiejś pojeżdżawce typu sprint? (chodzi mi o coś większego niż kajtek i kręcenie się wokół pachołka bo zakładam,że tam jest lipa).Ja bawie się w jakieś amatorskie rajdowanie tyle,że mam do tego inne autko ale tak pomyślałem,że przy okazji mógłbym przetestować imprezkę.Przypuszczam,że na mokrym i śniegu ostatnie subaru nie będzie,co innego jak jest sucho...Widziałem pare imprez już bez turbo i wizualnie szły jako tako (bez porównania do turbo) ale nie przyglądałem się czasom bo ja jeżdżę w słabszej klasie.Wiem z doświadczenia,że na takich Tychach np. jest mega mocna konkurencja w każdej klasie i trzeba się napocić żeby coś ujechać sensownym autem,co dopiero wolnossaca impreza;).Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie?Tak jak mówiłem-to będzie daily bez pałowania ale nie byłbym sobą jakbym nie pojechał raz imprezą gdzieś się pobawić :)

 

FullSizeR_wsahhhx.jpgedb7cs-96_wsahhnh.jpgFullSizeR_wsahhnq.jpg

Póki co auto dalej robione- przód kayaba,teraz czas na tył,do tego klocki i tarcze trw,osłony przegubów.Został do zrobienia wyciek,muszę go zlokalizować najpierw.W weekend zabieram się za pełną polerkę.Podziele się wynikami.

Edytowane przez beemowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety ale z przyczyn niezależnych ode mnie jestem zmuszony sprzedać moją imprezkę w trybie dosyć pilnym.Gdyby ktoś coś to tel jest w ogłoszeniu.

http://olx.pl/oferta/subaru-impreza-sport-CID5-IDb35hp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi tam sa jakies normalne hamulce czy ori? Jak chcesz pilnie sprzedac czyli w ciagu 2-3 miesiecy to cena za wysoka o pare tysiecy, niestety taki rynek. Poprzedni wlasciciel za podobna cene sprzedawal ponad pol roku. Co jest jeszcze do zrobienia w niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że sporo kasy w niego włożyłem bo planowałem go zostawić sobie na dłużej to cena jest jaka jest-wiadomo,że nie odzyskam tego co kupowałem do wymiany ale za bezcen świni nie oddam.Hamulce są seryjne.Na chwilę obecną nie ma nic a nic do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podjechałbym za tydzień go obejrzeć jak masz czas, bo akurat będę niedaleko Bielska, wcześniej pisałeś o jakimś wycieku oleju, skąd ciekł i czy coś z tym zrobiłeś?

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzie ta miejscówka jeśli moszna wiedzieć? :)

 

 

Tutaj :D https://www.bikepics.com/pictures/2739323/

Na fotce od beemowiec po lewej stronie od kierowcy w tym piachu 5 min męczyłem żeby wyjechać ale to było parę miechów temu teraz tak jest chyba lepiej. 

 

Dokładnie to Kaniów pytałeś się mnie kiedyś o adres jak dobrze pamiętam jeśli nie to ul Batalionów Chłopskich Kaniów duży obiekt widoczny jakaś żwirownia w późniejszych godzinach nie ma tam nikogo a w godzinach roboczych mogą tam być jacyś pracownicy. 

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chłopcze to nie jestem Twoim kolesiem i generalnie nie polecam tak mówić,po drugie nie p...... tutaj głupot bo mnie to delikatnie mówiąc irytuje,a nie lubie się denerwować.Jak już tak piszesz to rozwiń myśl bo możesz np kogoś wprowadzić w błąd co do "kolesia" który wkłada wiele pracy i kasy w swoje auto nie traktując go tylko jako pojazd do przemieszczania się z punktu do punktu.Nie przypominam sobie żeby którakolwiek z 2 osób oglądających auto miała najmniejsze zastrzeżenia więc co ty telepatycznie oceniasz stan samochodu czy przy mnie zgrywałeś wielce zadowolonego i zdziwionego,że auto w tym wieku może być zadbane, a wykryłeś laserowo wady o których ja nic nie wiem?

 

Chyba,że ty jesteś tym szerlokiem który naparza na mój tel z dwóch numerów.Właśnie się tak zastanawiałem czy ktoś ma rozdwojenie jaźni czy co.Jeżeli to ty to musisz skumać jedną rzecz-jakbym chciał się do Ciebie odezwać i umówić,jeśli sprawa byłaby nadal aktualna to uwaga-zrobiłbym to. :yahoo:

Edytowane przez beemowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...