Skocz do zawartości

>> Plejady 2015 << - temat medialny - zdjęcia, filmy, malarstwo ;)


karloszka

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Przygotowałem jednak dla wszystkich mapkę z naniesionym śladem trasy turystyczno-terenowej i wszystkimi punktami prób i atrakcji.

Super sprawa :)

Dzięki, teraz mogę zobaczyć którędy dokładnie jeździłem i gdzie kupowałem nalewkę u "pani Helenki" :)

 

 Tak właśnie sobie myślałem, że w wiele miejsc można trafić bez takiej mapki ale kto panią Helenkę odnajdzie ;) A przecież to pozycja obowiązkowa :D

Z drugiej zaś strony sam byłem zdziwiony, że trasa tur-ter przebiegała przy samej zaporze i nie było tam przystanku (zadania/pytania). Zapatrzeni, ja w trasę a pilot w roadbooka, przejechaliśmy nie zahaczając o taką atrakcję :( Trzeba tam wrócić... :rolleyes:

Będąc u pani Helenki kupiłem więcej niż było trzeba (to nic, że nie pytali o więcej ani nie dawali za to punktów ;) ), jednak to "więcej" już wyszło, została część obowiązkowa, a to już była mniejsza pojemność ;)

Nie wiem, jaki mieliście numer, ale my będąc jeszcze w (wg numeru) w pierwszej dziesiątce koło zapory mieliśmy już nieco napięty plan dnia tak więc również nie oglądaliśmy tego obiektu (nawet z większej odległości :( ).

Szkoda tylko, że nawet jeśli tam byśmy pojechali jeszcze raz, to część dróg będzie zamknięta szlabanem i nie będzie można liczyć na to, że ktoś go nam otworzy ;)

 

Mając jeden z ostatnich numerów wielce się ucieszyliśmy gdy na pytanie o więcej pani Helenka wyciągnęła większą zielona butelkę ze smutkiem dodając że tamtych mniejszych już nie ma. A my banan na twarzy do żurawinowej nalewki :yahoo:

O trasie też tak myślałem czy nie było by fajnie zaznaczyć miejsc gdzie już nie dotrzemy ale nie pamiętam wszystkich. Tym bardziej że większość dróg leśnych widnieje na google i można by myśleć że będą przejezdne. Te odcinki to taka wisienka na torcie trasy :) Do zjedzenia tylko raz. 

 

To ja inaczej, ale podobnie, bo spytałem, czy ma coś jeszcze, to odparła, że w tych mniejszych tylko kukułkę, a żurawinową tylko w większych. Nie było to dla mnie zmartwieniem ;)

Mówisz, że to żurawinówka? A do tej pory myślałem, że to pigwówka czy coś w tym rodzaju :biglol:

Grunt, że smakowało, szkoda, że się skończyło :(

Chwała Organizatorom, że znaleźli takie "zadanie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkoda tylko, że nawet jeśli tam byśmy pojechali jeszcze raz, to część dróg będzie zamknięta szlabanem i nie będzie można liczyć na to, że ktoś go nam otworzy ;)

Żaden problem ;):D klucz ślusarz robi w 15 minut.

244706143_1_644x461_klucz-do-szlabanu-ro

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...