Skocz do zawartości

>> Plejady 2015 << - temat medialny - zdjęcia, filmy, malarstwo ;)


karloszka

Rekomendowane odpowiedzi

A Grzesiu wysyłasz na YouTube z telefonu czy kopiujesz na kompa i wysyłasz z kompa? Moze w tym jest problem?

 

 

Ja dostałem przez FB i tam była jakość super w HD ale jak zapisałem plik na kompie a następnie wysłałem na youtuba to wyszło to co widać. 

 

Więc problem nie leży w telefonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem jak ta próba się nazywała, ale widzę, że PKS. To nasz najgorszy przejazd, którym całkiem położyłem czasy drugiego dnia. Zaczęło się od krawężnika, zaraz potem minięcie słupka, cofanko, a później to już się wszystko sypało...

 

 

PS nie wiem ile PKS, 129

 

 

I jeszcze akcja Action'a:

 

https://youtu.be/EratsHYZx7U

Edytowane przez Apacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie chciało skręcić to dokręciłem a jak skręciło to nie dążyłem odkręcić     

 

brzmi jak tekst piosenki z lat 60tych :lol: 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będzie tylu beczek i ósemek... 12 sztuk a ręczny jak to w GT.... 

 

ja nie narzekam ... :mrgreen:


PS jak Wasze opony po tych Plejadach? Bo moje w zadziwiajaco dobrym stanie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS jak Wasze opony po tych Plejadach? Bo moje w zadziwiajaco dobrym stanie! 

 

 

 

Dziękuję że Pan pyta, własnie odebrałem nagrodę z Plejad, świeżutki, nowiutki komplecik Pirelli   :yahoo:

 

A te co na aucie super  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem jak ta próba się nazywała, ale widzę, że PKS. To nasz najgorszy przejazd, którym całkiem położyłem czasy drugiego dnia. Zaczęło się od krawężnika, zaraz potem minięcie słupka, cofanko, a później to już się wszystko sypało...

 

 

 

 

I jeszcze akcja Action'a:

 

 

Hahahaha widze, że nie tylko mnie rozkojarzyly te panie na starcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS14, biedronka czy jak to tam bylo ;) Przejazd z kijowym czasem, swietujacy za to nadciagajace zwyciestwo :P Guma mnie bil i krzyczal, zebym sie trzymal z dala od tych kraweznikow i nie wariowal :mrgreen:

 

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apacz to jest PS11 PKS Dynów  B)

 

Dzięki. Nie mam zdjęcia karty z drugiego dnia, a pliku z wynikami szczegółowymi jakoś nie mogę ściągnąć - pokazuje mi, że uszkodzony. Muszę chyba przy okazji spróbować z innego kompa.

 

 

PS jak Wasze opony po tych Plejadach? Bo moje w zadziwiajaco dobrym stanie! 

 

 

 

Moje też, bo jechałem na dwóch kompletach :D . Ponieważ między Plejadami właściwie nie jeżdżę, więc zrobiłem sobie testy  ;) . Opony z dnia pierwszego bardzo miękkie, więc nieco "zdegradowane", a opony z dnia drugiego igiełka, bo po prostu nie trzymały więc nic nie zeszły  ;) .

 

P.S. Rzeczywiście, trzeba pomyśleć co wziąć z Pirelli  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zdjęć za dużo nie zrobiliśmy. Za duża gonitwa była i za dużo emocji :) choć pewnie za pierwszym razem zawsze tak jest :)`


Przygotowałem jednak dla wszystkich mapkę z naniesionym śladem trasy turystyczno-terenowej i wszystkimi punktami prób i atrakcji. Uznałem, że fajnie by było, gdyby wszyscy uczestnicy plejad mogli powrócić w tamte tereny i odnaleźć tamte miejsca. Dla uczestników danej trasy będą to miłe wspomnienia a dla uczestników innych tras możliwość "nadrobienia" tego czego nie mogli zobaczyć będąc uczestnikami innych tras i innych atrakcji.


 


Dzięki też Wszystkim za wrzucone zdjęcia i nagrania, dzięki którym można było zobaczyć co i jak działo się na pozostałych trasach.


 


Link do mapy: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zgalOoA35-oY.k0owInm8UtLs&usp=sharing


  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przejazd z kijowym czasem

 

kto tak twierdzi??

 

 

 

swietujacy za to nadciagajace zwyciestwo
 

 

 

hmmm, niewiele brakowało a byśmy bez któregoś koła zjeżdżali...

 

 

 

Guma mnie bil i krzyczal, zebym sie trzymal z dala od tych kraweznikow i nie wariowal

 

 

pochwal się :P  daj nagranie ze środka jakie bury zbierałeś :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęcia karty z drugiego dnia, a pliku z wynikami szczegółowymi jakoś nie mogę ściągnąć - pokazuje mi, że uszkodzony. Muszę chyba przy okazji spróbować z innego kompa.

Bo plik ma rozszerzenie .xls a powinien mieć .xslx (nowy Office). Wystarczy ręcznie zmienić w trakcie pobierania lub już po pobraniu pliku z sieci.

 

 

 

Przygotowałem jednak dla wszystkich mapkę z naniesionym śladem trasy turystyczno-terenowej i wszystkimi punktami prób i atrakcji.

Super sprawa :)

Dzięki, teraz mogę zobaczyć którędy dokładnie jeździłem i gdzie kupowałem nalewkę u "pani Helenki" :)

Edytowane przez kecajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

piękne dzięki, oby mapka działała jeszcze jakiś czas (bo ostatnio google bardzo uprzykrza życie userom ich map licznymi idiotycznymi zmianami), chciałbym się wybrać na wycieczkę a'la "śladami plejad" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo plik ma rozszerzenie .xls a powinien mieć .xslx (nowy Office). Wystarczy ręcznie zmienić w trakcie pobierania lub już po pobraniu pliku z sieci.

 

 

Nowy czyta pliki wstecz bez problemu. Czyli mamy nowego office to wszystko odczytamy. W drugą stronę jedynie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo plik ma rozszerzenie .xls a powinien mieć .xslx (nowy Office). Wystarczy ręcznie zmienić w trakcie pobierania lub już po pobraniu pliku z sieci.

 

 

Nowy czyta pliki wstecz bez problemu. Czyli mamy nowego office to wszystko odczytamy. W drugą stronę jedynie nie działa.

 

Że czyta to wiem, ale jak dostanie zawartość .xlsx z rozszerzeniem .xls to się może zdziwić (chociaż po nagłówku powinien to zauważyć).

Wiem, że robiłem podmianę rozszerzenia i plik się otwierał.

 

A do otwierania xlsx w starym były dodatki, ale to już OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przygotowałem jednak dla wszystkich mapkę z naniesionym śladem trasy turystyczno-terenowej i wszystkimi punktami prób i atrakcji.

Super sprawa :)

Dzięki, teraz mogę zobaczyć którędy dokładnie jeździłem i gdzie kupowałem nalewkę u "pani Helenki" :)

 

 Tak właśnie sobie myślałem, że w wiele miejsc można trafić bez takiej mapki ale kto panią Helenkę odnajdzie ;) A przecież to pozycja obowiązkowa :D

Z drugiej zaś strony sam byłem zdziwiony, że trasa tur-ter przebiegała przy samej zaporze i nie było tam przystanku (zadania/pytania). Zapatrzeni, ja w trasę a pilot w roadbooka, przejechaliśmy nie zahaczając o taką atrakcję :( Trzeba tam wrócić... :rolleyes:

 

 

piękne dzięki, oby mapka działała jeszcze jakiś czas (bo ostatnio google bardzo uprzykrza życie userom ich map licznymi idiotycznymi zmianami), chciałbym się wybrać na wycieczkę a'la "śladami plejad" ;)

 

Nie zauważyłem problemów z mapkami jakie robiłem dłuższy czas temu. Może będzie dobrze. W razie czego mam zapisany sam ślad trasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przygotowałem jednak dla wszystkich mapkę z naniesionym śladem trasy turystyczno-terenowej i wszystkimi punktami prób i atrakcji.

Super sprawa :)

Dzięki, teraz mogę zobaczyć którędy dokładnie jeździłem i gdzie kupowałem nalewkę u "pani Helenki" :)

 

 Tak właśnie sobie myślałem, że w wiele miejsc można trafić bez takiej mapki ale kto panią Helenkę odnajdzie ;) A przecież to pozycja obowiązkowa :D

Z drugiej zaś strony sam byłem zdziwiony, że trasa tur-ter przebiegała przy samej zaporze i nie było tam przystanku (zadania/pytania). Zapatrzeni, ja w trasę a pilot w roadbooka, przejechaliśmy nie zahaczając o taką atrakcję :( Trzeba tam wrócić... :rolleyes:

Będąc u pani Helenki kupiłem więcej niż było trzeba (to nic, że nie pytali o więcej ani nie dawali za to punktów ;) ), jednak to "więcej" już wyszło, została część obowiązkowa, a to już była mniejsza pojemność ;)

Nie wiem, jaki mieliście numer, ale my będąc jeszcze w (wg numeru) w pierwszej dziesiątce koło zapory mieliśmy już nieco napięty plan dnia tak więc również nie oglądaliśmy tego obiektu (nawet z większej odległości :( ).

Szkoda tylko, że nawet jeśli tam byśmy pojechali jeszcze raz, to część dróg będzie zamknięta szlabanem i nie będzie można liczyć na to, że ktoś go nam otworzy ;)

Edytowane przez kecajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Przygotowałem jednak dla wszystkich mapkę z naniesionym śladem trasy turystyczno-terenowej i wszystkimi punktami prób i atrakcji.

Super sprawa :)

Dzięki, teraz mogę zobaczyć którędy dokładnie jeździłem i gdzie kupowałem nalewkę u "pani Helenki" :)

 

 Tak właśnie sobie myślałem, że w wiele miejsc można trafić bez takiej mapki ale kto panią Helenkę odnajdzie ;) A przecież to pozycja obowiązkowa :D

Z drugiej zaś strony sam byłem zdziwiony, że trasa tur-ter przebiegała przy samej zaporze i nie było tam przystanku (zadania/pytania). Zapatrzeni, ja w trasę a pilot w roadbooka, przejechaliśmy nie zahaczając o taką atrakcję :( Trzeba tam wrócić... :rolleyes:

Będąc u pani Helenki kupiłem więcej niż było trzeba (to nic, że nie pytali o więcej ani nie dawali za to punktów ;) ), jednak to "więcej" już wyszło, została część obowiązkowa, a to już była mniejsza pojemność ;)

Nie wiem, jaki mieliście numer, ale my będąc jeszcze w (wg numeru) w pierwszej dziesiątce koło zapory mieliśmy już nieco napięty plan dnia tak więc również nie oglądaliśmy tego obiektu (nawet z większej odległości :( ).

Szkoda tylko, że nawet jeśli tam byśmy pojechali jeszcze raz, to część dróg będzie zamknięta szlabanem i nie będzie można liczyć na to, że ktoś go nam otworzy ;)

 

Mając jeden z ostatnich numerów wielce się ucieszyliśmy gdy na pytanie o więcej pani Helenka wyciągnęła większą zielona butelkę ze smutkiem dodając że tamtych mniejszych już nie ma. A my banan na twarzy do żurawinowej nalewki :yahoo: 

O trasie też tak myślałem czy nie było by fajnie zaznaczyć miejsc gdzie już nie dotrzemy ale nie pamiętam wszystkich. Tym bardziej że większość dróg leśnych widnieje na google i można by myśleć że będą przejezdne. Te odcinki to taka wisienka na torcie trasy :) Do zjedzenia tylko raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...