Skocz do zawartości

Awaria koła pasowego


sebachon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zdziwiony?
Nic dziwnego, że jestem zdziwiony, bo zdzwiony był nawet mój mechanik, który serwisuje Subaru od około 20 lat... Mówił, że owszem zdarza się, ale niezwykle rzadko.

 

Bo miał rację , rzadka usterka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo miał rację , rzadka usterka
Miałem pecha? Ciekawe, że mój pracownik dobija moje auto z przebiegiem pona 400kkm i koło jest jak nowe. No ale w latach dziewięćdziesiątych wszystko robili pancerne :)

 

:facepalm: nie wiem co miałes , i chyba to nie ma zadnego znaczenia , padło koło to padło, i na ch. drazyc 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo miał rację , rzadka usterka
Miałem pecha? Ciekawe, że mój pracownik dobija moje auto z przebiegiem pona 400kkm i koło jest jak nowe. No ale w latach dziewięćdziesiątych wszystko robili pancerne :)

 

:facepalm: nie wiem co miałes , i chyba to nie ma zadnego znaczenia , padło koło to padło, i na ch. drazyc 

 

Nie ma przymusu czytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak typowa usterka, że nie wiem dlaczego kogoś to dziwi. U mnie w jednym aucie poszło po ok 220kkm a w drugim ponad 300kkm.

Mam piąte subaru i w żadnym mi się to nie przytrafiło, dlatego nawet nie pomyślałem o takiej usterce. Pierwsze legacy miało 300 tysi na szafie i koło jak nowe.

Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odkopie... w miniony weekend przytrafila mi sie podobna sytuacja w 2007 Outback, zona slyszala w piatek jakies cwierkanie, otworzylem maske i sie okazalo ze kolo pasowe na korbowodzie osemkoje lekko - nie na tyle by zrzucic pasek, ale wystarczajaco by pasek cwierkal... to kolo sam zakladalem (po tym jak mechanik powgniatal mi rowki w poprzednim kole), i bylo to kolo ktore od osmiu lat lezalo w pudelku. Wyglada na to ze guma albo sparciala, albo wyschla i skurczyla sie - tak czy inaczej kolo padlo ze starosci.  Na roznych forach sa te sytuacje opisane, wiec zdarza sie.

 

Zalozylem kolo Perrina i wszystko gra - wymiana zajmuje mniej niz 30 minut.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...