Skocz do zawartości

Focus ST vs Civic typeR vs Impreza WRX


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 615
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiesz, że wg Xaviera, zawsze Honda jest lepsza..? :roll:

 

 

Mnie to już męczy.

 

A właśnie, że nie :razz:

Twierdze, że Subaru jest lepsze, ale nowe kosztuje sporo więcej i jest dużo droższe w utrzymaniu, niż taki CTR.

A z drugiej strony wiem, że Honda ma duży potencjał i za mniejsze pieniądze można mieć szybszy samochód. :mrgreen:

P.S. Moim nastepnym samochodem będzie Subaru :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim następnym tez SI. Nie wyobrazam sobie CTR na sniegu. poki co jest cieplo wiec sprzet chodzi az milo. Mam hondate K100. Z hamowni niby 220 km. Odczucia niezle wiec jestem ciekaw konfrontacji z GT lub WRXem. Jak nie WItek to z g-seven posmigam:)

On sie pisze na zabawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRT masz Hondate? :shock: na hamowni wyszlo 220PS? :shock: Chyba cos jeszcze musisz miec podlubane bo takiej mocy sama Hondata bys nie uzyskal (tym bardziej, ze K20 na hamowniach dziwne moce osiagaja - co nie znaczy, ze nie trzymaja serii tylko sa problemy z pomiarem) Stary, jezeli to prawda to nie liczac startu.... z takim WRXem czy z GT nie bedziesz mial najmniejszych problemow. Juz seryjny CTR z rolowanego minimalnie leje WRXa 2.0T a co dopiero o tyle mocniejszy.

Zima takze bedziesz dawal rade, wszyscy moi znajomi jezdza FWD i zima nikt nie placze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima takze bedziesz dawal rade, wszyscy moi znajomi jezdza FWD i zima nikt nie placze

 

Bo płacz przychodzi jak z AWD trzeba się do FWD przesiąść.

 

 

święte słowa. najbardziej zaluje AWD. Ale co tam. Jeszcze bede mial STI:) Taki jest przynajmniej plan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRT masz Hondate? :shock: na hamowni wyszlo 220PS? :shock: Chyba cos jeszcze musisz miec podlubane bo takiej mocy sama Hondata bys nie uzyskal (tym bardziej, ze K20 na hamowniach dziwne moce osiagaja - co nie znaczy, ze nie trzymaja serii tylko sa problemy z pomiarem) Stary, jezeli to prawda to nie liczac startu.... z takim WRXem czy z GT nie bedziesz mial najmniejszych problemow. Juz seryjny CTR z rolowanego minimalnie leje WRXa 2.0T a co dopiero o tyle mocniejszy.

Zima takze bedziesz dawal rade, wszyscy moi znajomi jezdza FWD i zima nikt nie placze

 

 

wrzuce wykres. Ja sie nie znam. ale jest jak byk 219 koni dokładnie. jaN/A nieżle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po Krakwie już jeździ czerwony nowy CTR :) (widziany pod wydziałem zarządzania na ul. Gramatyka)

 

LoL przed oficjalna prezentacja w polsce grooboo ale to nie jedyne auto w krk, ktore juz jezdzi a nie bylo w polsce oficjalnie prezentowane nawet ;):twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr1zly, podłubałeś w końcu swojego diesela, że chcesz z CTRem startować? ;>

 

no proste moje audi to jest teraz road killer :twisted::mrgreen:

 

Potwierdzam, blizniakiem od Baumanna WRXy kasowalem jeden po drugim. Ba nawet z Wami jak jechalem widzielismy doslowie przykasowanego WRXa Blue, jak pedziel do klepaczy na zoltym czyms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejecie sie z diesli a ja kilka dni temu dostalem baty od Octavi TDI ponad 200KM i grubo ponad 400niutkow (w serii 130KM). Musze pocwiczyc porzadnie starty bo wyszlo na to, ze ruszam jak pipa:/ Ganialismy co prawda na bardzo krotkim odcinku ale na zdaje sie 4 starty, wygralem tylko raz. Mocne dieselki sa bardzo szybkie. Zapytalem potem wlasciciela Skody ile to cos mu pali po miescie......... odpowiedz byla miazdzaca 7/100

Wyjezdzilem Honda caly bak na na prawde ciezkiej nodze (czesto bylem zapraszany na jakies wieczorne streety itp i ogolnie chcialem zobaczyc ile mi spali maxymalnie po miescie przy baaaaardzo czestej jezdzie powyzej 8000obr.) Wyszlo 15/100. Wynik chyba mozna uznac za swietny. WRXem czy ST przy takiej jezdzie bym tego nie osiagnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...