Skocz do zawartości

Focus ST vs Civic typeR vs Impreza WRX


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś widział minę o. Dyrektora w piątek rano, na trasie z Warszawy... :twisted:

 

Coś ty zrobił, Owocu szatana? :twisted::mrgreen:

 

Stawiaj piwko natentychmiast, bo naślę moherowe bereciki... :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 615
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Milek, z Ewa masz racje, sam bym zanurkował w tych czeluściach :shock: :mrgreen:

 

BTW, ja, zeby sie wyróznić chyba wybrałbym Focusa ST, zawsze kręciły mnie mocne ośki.

W bawarii jakieś pół roku temu sponiewierał nas na drodze gostek takim wlasnie potworkiem i tez było słychać zaworek ccccyyyyyytttttt, ccccyyyyyttttt :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miełam GT - mam CTRa. Dwa skrajnie różne auta. To i to jest boskie. CTR bardziej wyrafinowany mechanicznie ale ma za mały skok amorków i potrafi podskoczyć na nierónościach. GT ma lepszy zawias szczególnie na AGXach.

Silnik w CTR to majstersztyk. Gdyby nie problemy z trakcją zdecydowanie szybszy niż GT. CTR 6 biegów - idealnie zestopniowane przełożenia - miód. GT - skrzynia niezłą ale daleko jej do tej z CTRa.

Jedna ważna uwaga - wydaje się ,że CTR nie da się zmęczyć:) Pozatym ma łańcuszek rozrządu z dożywotnią gwarancją. Nic tylko wymiany oleju i regulacja zaworów.

W Subaru trzeba bardzo dbać o turbo z wiadomych względów - w CTR nie ma tego problemu.

Ogólnie oba auta super i dalej nie wiem co lepsze.

Impraza na plus napęd

CTR - na plus silnik.

 

Obydwa polecam i wyszło na to że nie za bardzo pomogłem w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydaje mi sie ze CTR na prostej bedzie szybszy a WRX na zakretach.

Może w najblizszym czasie skonfrontujemy te jakze rozne fury?

Nie chodzi mi oczywiscie ani o 1/4 mili czy jakis street ale o tescik co jest szybsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miełam GT - mam CTRa. Dwa skrajnie różne auta. To i to jest boskie. CTR bardziej wyrafinowany mechanicznie ale ma za mały skok amorków i potrafi podskoczyć na nierónościach. GT ma lepszy zawias szczególnie na AGXach.

Silnik w CTR to majstersztyk. Gdyby nie problemy z trakcją zdecydowanie szybszy niż GT. CTR 6 biegów - idealnie zestopniowane przełożenia - miód. GT - skrzynia niezłą ale daleko jej do tej z CTRa.

Jedna ważna uwaga - wydaje się ,że CTR nie da się zmęczyć:) Pozatym ma łańcuszek rozrządu z dożywotnią gwarancją. Nic tylko wymiany oleju i regulacja zaworów.

W Subaru trzeba bardzo dbać o turbo z wiadomych względów - w CTR nie ma tego problemu.

Ogólnie oba auta super i dalej nie wiem co lepsze.

Impraza na plus napęd

CTR - na plus silnik.

 

Obydwa polecam i wyszło na to że nie za bardzo pomogłem w wyborze.

 

Wiemy wiemy :mrgreen:

Troszke pogrzebać w CTR np Hondata i WRX nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke pogrzebać w CTR np Hondata i WRX nie da rady

 

Tak, to prawda. A jak troche pogrzebać w WRX, to pogrzebany CTR nie da rady.

 

Kompletnie bez sensu ta gadka.

 

Porównujemy seryjne samochody, czy wynalazki? Bo jak to drugie, to nie ma czym się podniecać, bo bez względu na markę i model, szybszy będzie ten, w którego większą kasę się włoży.

 

PS

Żeby nie było, bardzo lubię mocne ośki, a Hondę to już szczególnie. Ale porównujmy to co porównywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz, że wg Xaviera, zawsze Honda jest lepsza..? :roll:

 

Forum też ma lepsze?

 

NIE. Chociaz to kwestia indywidualna. Kazde forum uwaza, ze jest najlepsze i siedza na nim 'najlepsi' ludzie

 

Witek, spotkaj sie z SWRT, dobrze chociaz na prostej porownac auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...