Skocz do zawartości

[Kraków] Uwaga wybory 12 listopada!!!


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę powodzenia, trzymam kciuki i liczę na protekcję, jak mi Straż Miejska kiedyś w Kraku zablokuje auto :twisted::mrgreen:

 

A serio - jako praktyk i weteran wielu kampanii (buraczanych, cukrowych, wrześniowych i wyborczych) - mam pytanko techniczne. Skąd pomysł, żeby dać na ulotkę akurat zdjęcie z komórą...? :roll:

Jakieś specjalne a tajemnicze przesłanie - kryptoreklama ;-) - czy przypadek (tzn. akurat taką fotkę miałeś pod ręką)...?

 

PS> Żona mi zagląda przez ramię i mówi, że jak będzie audiotele na Mistera Forum, to masz u niej szanse - ale chce najpierw zdjęcie w kąpielówkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, trzymam kciuki i liczę na protekcję, jak mi Straż Miejska kiedyś w Kraku zablokuje auto :twisted::mrgreen:

 

A serio - jako praktyk i weteran wielu kampanii (buraczanych, cukrowych, wrześniowych i wyborczych) - mam pytanko techniczne. Skąd pomysł, żeby dać na ulotkę akurat zdjęcie z komórą...? :roll:

Jakieś specjalne a tajemnicze przesłanie - kryptoreklama ;-) - czy przypadek (tzn. akurat taką fotkę miałeś pod ręką)...?

 

PS> Żona mi zagląda przez ramię i mówi, że jak będzie audiotele na Mistera Forum, to masz u niej szanse - ale chce najpierw zdjęcie w kąpielówkach :wink:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Fotke mialem taka zrobiona przez przypadek - mysle ze jest inna od tych zamieszczanych przez konkurencje zobaczymy moze sie uda - najgorsze przedemna trzeba bedzie rozniesc te ulotki. Czesc osob troche odradzalo to zdj z komurka, ale teraz jest to przedmiot codziennego uzytku i ogólno dostepny a nie zaden luksus wiec mysle ze nie bedzie zle. Na drugiej stronie mam inne swoje zdjecie ale jej nie pokazuje bo tam tez na okolo 1/3 powierzchni miesci sie reklama kandydata PO na Prezydenta MK i nie moge sie jego wizerunkiem poslugiwac.

Ze straza miejska trudno gadac, ostanio dwa razy mnie zlapali ale sie udalo wywinac :mrgreen:

Jako weteran mozesz zorganizowac wybory mistera forum - tylko kto bedzie glosowal? chyba tylko nasze drugie połówki :mrgreen:

Ps. pozdrowienia dla Małżonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj okreg nr 2 obejmuje mniej wiecej polnocny-zachod Krakowa (Pradnik Bialy i Czerwony Azory, Tonie,Bronowicej itd)

 

Ja mieszkam na Królewskiej - nie wiem czy się łapię w Twój okręg.

Jeśli tak możesz liczyć na mój głos.

chyba nie ale zobacz na liste PO i miejsce nr 8 Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą komórką to nei głupi pomysł, bardzo praktyczne, ponieważ zdjęcie oddaje klimat człowieka zarobionego, który potrafi się obsługiwać telefonem itd Co za tym idzie nie jest głupi, a jak ktoś nie jest głupi to może nie być oszustem etc etc :mrgreen:

 

Czy dobrze łapie ;) Fajną masz brodę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, wiesz ile możesz teraz zyskać dzięki przylinkowanej fotce Nie? :mrgreen:

 

Co za tym idzie nie jest głupi, a jak ktoś nie jest głupi to może nie być oszustem etc etc :mrgreen:

 

Czy dobrze łapie ;)

 

Nie ! Nie głupi lepiej oszukują i trudniej ich na tym przyłapać. Nie wiem jaki sobie wymyśliłeś związek z osobami niegłupimi i nie oszustami. Najlepsi oszuści i fałszerze byli/są osobami inteligentniejszymi niż przeciętni obywatele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta pani będzie gdzieś kandydować, to mogę pomóc przy kampanii :cool:

ta "Pani" kandyduje to Rady II Dzielnicy Miasta Krakowa, niestety ulotki robi ktos z zewnatrz (nasz blad) i nie sa jeszcze gotowe :sad:

 

Trzeba było nakręcić film. Taki ze szczegółami technicznymi (tej Pani). :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...