Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zgadzam sie z Tobą stary, ostatnio nawet czesto.
 

 

Paweł, czy my się kiedykolwiek nie zgadzaliśmy? :)

 

 

tolerowany jest spam i off top w innych działach, w pewnych granicach oczywiście
 
Hmmm.. chyba jako modetator nie chcesz powiedzieć, że tolerowane jest łamanie regulaminu??!!  :D Gdzie? Kiedy? Przez kogo? I skoro cały czas twierdzicie, że regulamin interpretujemy 1:1, czyli zawsze jest wina - jest kara, to jak to łamanie regulaminu się ma do sytuacji ze Stachem? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadinterpretujesz.   w końcu tacy ludzie i tak sami odejdą....z biegiem czasu. Bo będa mieli dosyć tych awantur o pierdoły

Ale co to ma być? Szantaż? Jak dalej będziecie banować Stacha za łamanie regulaminu to odejdzie?  :biglol: No daj spokój.

 

Stach jest lubiany, tworzy tematy w których ludzie chcą pisać, potrafi prowadzić ciekawe rozmowy, rozluźnia atmosferę i to są bezapelacyjnie same plusy, ale ma jakiś dziwny problem, że musi pisać autorytatywnie o polityce w onetowym stylu. Właściciel forum sobie tego nie życzy i trzeba się do tego zastosować.

Jest tyle forumów politycznych, grup na facebooku, jest naprawdę sporo miejsc gdzie można sobie podyskutować. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale co to ma być? Szantaż? Jak dalej będziecie banować Stacha za łamanie regulaminu to odejdzie? :biglol: No daj spokój.

po części to nie sa moje słowa ;)


 

 

Paweł, czy my się kiedykolwiek nie zgadzaliśmy? :)

 

Zawsze mieliśmy podobne poglądy i o wylotce stacha też mamy takie samo zdanie.


 

 

Właściciel forum sobie tego nie życzy i trzeba się do tego zastosować.

Ale Ty jesteś służbista, no nie chce mi sie wierzyć :yahoo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale Ty jesteś służbista, no nie chce mi sie wierzyć


Zdradzę Ci tajemnicę, jestem na forum prawie od 11 lat, nigdy nie dostałem ostrzeżenia, paska, czy bana :)
A ostatni mandat dostałem w 2009 roku :)

Taki potulny baranek ...
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Ty jesteś służbista, no nie chce mi sie wierzyć

 

Zdradzę Ci tajemnicę, jestem na forum prawie od 11 lat, nigdy nie dostałem ostrzeżenia, paska, czy bana :)

A ostatni mandat dostałem w 2009 roku  :)

 

Taki potulny baranek ...

 

bravo!

 

Jestem pełen podziwu!

bo i mnie nie raz noga sie podwineła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Ty jesteś służbista, no nie chce mi sie wierzyć

 

Zdradzę Ci tajemnicę, jestem na forum prawie od 11 lat, nigdy nie dostałem ostrzeżenia, paska, czy bana :)

A ostatni mandat dostałem w 2009 roku  :)

 

Taki potulny baranek ...

 

I to jest przykład na równych i równiejszych ;)  Parę razy dyskutowaliśmy o polityce i ja dostawałem pasek, a Ty nie. :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, pamiętasz może sytuację z Sebachonem i wystawieniem auta przez niego? Ten ban też był Twoim zdaniem ok? Regulamin regulaminem, ale istotne jest jego racjonalne egzekwowanie. 

 

Pamiętam i to był błąd, wszystko się zgadza, ale jeżeli ktoś świadomie wrzuca link i wie jakie będą konsekwencje to nieracjonalne byłoby nie danie mu ostrzeżenia nie uważasz?

 

 

http://tvn24bis.pl/z...cji,624057.html                                                    

A teraz możecie mnie urlopować na zdrowie

 

 

Ciśnij 150km/h przed fotoradarem i potem żal się, że zdjęcie przyszło, a Ty przecież taką fajną atmosferę wprowadzasz na drogi :)

 

 

 

 

Ale Ty jesteś służbista, no nie chce mi sie wierzyć

 

Zdradzę Ci tajemnicę, jestem na forum prawie od 11 lat, nigdy nie dostałem ostrzeżenia, paska, czy bana :)

A ostatni mandat dostałem w 2009 roku  :)

 

Taki potulny baranek ...

 

I to jest przykład na równych i równiejszych ;)  Parę razy dyskutowaliśmy o polityce i ja dostawałem pasek, a Ty nie. :P

 

Nigdy z Tobą nie dyskutowałem ostro, na noże, jak dostawałeś ostrzeżenie to zazwyczaj za dyskusje Gumasem. Ale poszukaj takiej naszej wymiany zdań, chętnie przyjmę jak mi się należał ;) sam je zaraportuje :)

Edytowane przez Premo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy z Tobą nie dyskutowałem ostro, na noże, jak dostawałeś ostrzeżenie to zazwyczaj za dyskusje Gumasem. Ale poszukaj takiej naszej wymiany zdań, chętnie przyjmę jak mi się należał ;)

Razem łamaliśmy regulamin o dyskusjach politycznych ;) @stach dostaje bana nawet za te że pomyślał o podtekście politycznym ;)

 

Ten link co wrzuciłeś, to była próba zadania pytania nowej członkini Rady Nadzorczej PGE i jej komentarz obrazujący stopień poszanowania redaktora. Ta Pani jest bezpartyjna, wiec nie wiem co to ma wspólnego z polityką.

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Razem łamaliśmy regulamin o dyskusjach politycznych

Zgadza się, ale w okolicach wyborów ciśnienie jest tak duże, że nawet moderatorzy muszą się wygadać o polityce i wtedy mniej nagradzają, ale tylko do czasu aż zrobi się bagno... 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stach1111 powiedział

 http://tvn24bis.pl/z...cji,624057.html A teraz możecie mnie urlopować na zdrowie

 

 

 

Ciśnij 150km/h przed fotoradarem i potem żal się, że zdjęcie przyszło, a Ty przecież taką fajną atmosferę wprowadzasz na drogi :)

 

o kurde, to wiele wyjaśnia.

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, ja nie bronię tego, że Stach nic nie zrobił.

Tylko jeśli chodzi o ten link i Twoje porównanie do radaru, to bardziej widziałbym to jako jazdę 60 km/h przy ograniczeniu do 50 i potem miesiąc więzienia i grzywnę 10 tysięcy złotych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, ja nie bronię tego, że Stach nic nie zrobił.

Tylko jeśli chodzi o ten link i Twoje porównanie do radaru, to bardziej widziałbym to jako jazdę 60 km/h przy ograniczeniu do 50 i potem miesiąc więzienia i grzywnę 10 tysięcy złotych ;)

do mnie teraz dotarło, że stach sam chciał na urlop iśc,

 

jesli ten wklejony cytat przez Premo to prawda, bo ja nie śledze watku politycznego, to strata czasu.

po za tym ewidentnie stach drinkował :biglol:

i zgadzam sie że kara nie powinna być tak surowa...

słuchajcie, spadam do krakowa, zyczę owocnych dyskusji i dystansu do forum

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko jeśli chodzi o ten link i Twoje porównanie do radaru, to bardziej widziałbym to jako jazdę 60 km/h przy ograniczeniu do 50 i potem miesiąc więzienia i grzywnę 10 tysięcy złotych
 

Jeżeli taki jest taryfikator no to nie podyskutujesz z policjantem, zobacz, że Stach dostał tylko jedno ostrzeżenie które normalnie skutkowałoby banem na 24 godziny. Tylko dlatego, że miał już dwa ostrzeżenia to trzecie równało się z 30 dniami bana. Gdyby moderatorzy sami wymierzali wysokość kary i gdyby za jakiegoś linka Stach wyleciałby na miesiąc, ja sam pisałbym tu z wami, że to przegięcie.  

 

do mnie teraz dotarło, że stach sam chciał na urlop iśc,   jesli ten wklejony cytat przez Premo to prawda, bo ja nie śledze watku politycznego, to strata czasu.


To nie z wątku politycznego własnie, tylko z "niesamowite, nie do wiary"  ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w wątku politycznym nie można wklejać linków. ;)

 

Inna sprawa, że jak w wątku o Kubicy (nie w offtopie BTW) przez dwie strony było politykowanie na temat nowych władz Lotosu i braku decyzji o sponsorowaniu, to "z urzędu" nikt nie poleciał. Więc z tym "niepolitykowaniem" to różnie bywa. ;)

 

Jedno jest pewne. Trzy strony tego wątku o jednym forumowiczu, w ciągu jednego dnia, pokazuje tylko, że Stach (abstrahując od kary jaką wg regulaminu słusznie otrzymał) jest osobą, która nie jest obojętna forumowiczom, tworzy atmosferę i klimat na forum, i to raczej w pozytywnym sensie. Mam nadzieję, że się nie zniechęci, będzie się bardziej starał nie poruszać pewnych tematów (choć i tak od ostatniego urlopu nieźle się trzymał :D ), i że dalej będzie tu fajna atmosfera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby były wątpliwości - Stacha ja "odstrzeliłem". I jest to 30 dni za złamanie ustaleń w ramach "gentelmen's agreement".

I dla jasności - lubię człowieka, szanuję jego humor, ale "biznes jest biznes".

 

Komentarze pozostające pomiędzy ustaleniami między mną i Stachem uznaję jako "bicie piany" - bez znajomości całości faktów.

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja nie kupię więcej Subaru ze względu na sytuację na forum. Wszelkie apele do Dyrekcji, co do zachowania moderatorni były jak kulą w płot. Po wielu  latach obecności na forum, zakupie 2 Foresterów, nie kupie więcej auta tej marki. Forum miało być dodatkiem marketingowym do promocji marki, a zrobiło się kółkiem wzajemnej adoracji osób akceptowanych przez moderatornię. Zmieniając Forestera za 1-2 lata z niekłamaną satysfakcją wydam swoje 180-200tys PLN u kogo innego. Nie mam nic do marki, ale stać mnie na kaprys wydawania pieniędzy tam gdzie chcę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja nie kupię więcej Subaru ze względu na sytuację na forum.

To chyba pierwszy taki przypadek w historii motoryzacji. 

 

 

 

niekłamaną satysfakcją wydam swoje 180-200tys PLN u kogo innego.

Uuuła ! Dyrekcja się pochlasta albo zapije na śmierć z powodu utraconych zysków ;)

W sumie to mnie też jest bardzo przykro :yahoo:

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...