Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, sypnęło mi dziwnym błędem : AAA_2009 03 24-17 55 42.dmp

wczoraj podczas zszczytywania obrazków z replaya się zaczęło. chyba wrócę do standardowych skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ja moge wtracic swoje 3gr to uwazam, ze ten czerwono-bialy projekt jest moze i ladny, ale zupelnie "niesubarowy" jak dla mnie. jesli nie chcemy isc w tradycyjne barwy niebiesko-zolte to spodobal mi sie np. projekcik kolegi rypleya tzn. wyglada calkiem okazale i jesli troszke poprawic te pasy, szachownice zmienic lub zamienic to byloby calkiem fajnie, moze pojsc w jakis czarny macik? :mrgreen: wydaje mi sie, ze moga to byc oryginalne barwy :)

 

PS ktos orientuje sie jak jest z ta impreza 555, mozna juz ja skads sciagnac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL nie bardzo wiem jak to w gimpie zrobić.. jak będziesz miał dobrą skórkę możesz mi podesłać to trochę pociągnę pogniecenia, jeszcze nie doszedłem do sposobu dobrego wykonywania zarysowań lakieru, ale może jeszcze mi coś przyjdzie...

 

grygo cieszę że się spodobał. Szachownica robiona była dla mnie, grafikiem jestem cienkim ale coś w tym stylu mogę wymodzić. Myślę, że całkiem dobrze udało by mi się wpasować logo forum, które wcześniej tutaj widziałem...

Z czarnym jest tylko taki problem, że ciężko jest go równomiernie rozłożyć aby wyglądał w każdym świetle dobrze... Ta czarna skórka była klejona w ciągu chyba 3 h więc ma jeszcze sporo błędów :) Jeszcze pamiętajcie, iż w WRSMP dostaniemy raczej jakieś stałe numery startowe, też należy przewidzieć na nie miejsce... do tego może będą jakieś naklejki mistrzostw albo rajdów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot i mój wzór już prawie skończony, jak wpadnie pomysł na jakiegoś sponsora to dokleje :wink: Może kolory mało Subarowe, ale to Evo :razz: Na Impreze można zrobić zolto-niebiesko jakies tam kolory a wzór przyjąć ten.

To lecimy:

richardburnsrallysse200.th.jpg

richardburnsrallysse200q.th.jpgrichardburnsrallysse200g.th.jpgrichardburnsrallysse200h.th.jpg

richardburnsrallysse200t.th.jpg

 

I w końcu O.Z Racing i bardziej świecące hamulce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jakieś pomysły to rzućcie to może coś wytworzę. Od jutra już testowy w WRSMP więc trzeba by było z tym tematem ruszyć. Podejrzewam że nawet jeszcze nie wszyscy mają spersonalizowane szyby.

 

Kurczę poniższe malowanie jest świetne... ale żeby je zaimplementować w ryśku to dużo bawienia się... za dużo punktów styku tych łat pomiedzy np maską a bokami... przy robieniu skóry łączenie tego jest kłopotliwe, do tego za każdą poprawką trzeba włączać ryśka i testować...

 

forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzebię w jakimś ruskim setupie i chyba nie jest tak źle

w testach zrobiłem rallyschool w 1.16.50 za pierwszym podejściem z błądkiem :razz:

test testu wypadł źle - jutro pojadę na nowym secie i zobaczymy

japonia - w ogóle nie jeżdżona - trudna :roll:

hulapai2 - loty jak małysz :mrgreen: chyba się nie da przejechać na oporze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzebię w jakimś ruskim setupie i chyba nie jest tak źle

w testach zrobiłem rallyschool w 1.16.50 za pierwszym podejściem z błądkiem :razz:

test testu wypadł źle - jutro pojadę na nowym secie i zobaczymy

japonia - w ogóle nie jeżdżona - trudna :roll:

hulapai2 - loty jak małysz :mrgreen: chyba się nie da przejechać na oporze :wink:

slesz, mógłbyś go przesłać? kapic1@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób do N12 :wink:

Dziś zaczynam :wink:

 

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 4:27 pm ]

Pierwsze wypociny, lakier jeszcze do poprawki miejscami a wieczorem dostanie naklejki :wink:

richardburnsrallysse200.th.jpg

richardburnsrallysse200z.th.jpg

 

Nazwiska wezmę z listy, i każdemu zrobię naklejkę z nazwiskiem na szybę, tylko żebym wiedział kto w N12 jedzie? Pablonas i Wełniacz tylko?

 

Pytanie do chłopaków co malują, czym zaznaczacie elementy, czyt. jakim narzędziem? Photoshopa mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi Ci o oklejanie to rób to na warstwach, jest najłatwiej. Później gdy plik przejdzie w dds warstwy się połączą dlatego warto trzymać jeszcze jeden plik w formacie photoshopa.

jeśli chodzi o zaznaczanie to zależy do czego, czasem różdżka, czasem dowolne zaznaczanie, zależnie od potrzeb.

Ale sugeruję oklejać właśnie przy pomocy warstw... bo jeśli przyjdzie potrzeba coś przesunąć o kawałek to będzie tragedia :)

 

mnie tam szybek nie trzeba już własne posiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi Ci o oklejanie to rób to na warstwach, jest najłatwiej. Później gdy plik przejdzie w dds warstwy się połączą dlatego warto trzymać jeszcze jeden plik w formacie photoshopa.

jeśli chodzi o zaznaczanie to zależy do czego, czasem różdżka, czasem dowolne zaznaczanie, zależnie od potrzeb.

Ale sugeruję oklejać właśnie przy pomocy warstw... bo jeśli przyjdzie potrzeba coś przesunąć o kawałek to będzie tragedia :)

 

mnie tam szybek nie trzeba już własne posiadam

Kurcze ogarniam photoshopa ale na jakich warstwach? :razz: Wytłumacz mi bardziej łopatologicznie, gdzie i jak to znajde w PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ogarniam photoshopa ale na jakich warstwach? :razz: Wytłumacz mi bardziej łopatologicznie, gdzie i jak to znajde w PS?

 

http://www.ekursy.pl/photoshop/warstwy-photoshop.php

 

pod powyższym linkiem jest jakiś kurs gdzie jest opisane co to warstwy. Nie sprawdzałem go ale chyba dobry będzie.

Warstwy to po prostu takie coś, że np skórę auta masz jako tło, a każda naklejka jest jak warstwa, dzięki temu możesz je przekładać, przesuwać i skalować bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez przypadek :roll: zrobiłem 2 takie same turnieje :roll: oba ruszą za jakąś godzinę (oba się nazywają forum subaru - use your illusion)

no ale jak to mówią nie ma tego złego dopóki slesz nie zacznie kombinować więc po prostu można sobie w ramach testów śmignąć po dwa razy :razz:

zniszczenia reduced, auta wrc, n4, s1600 (w końcu liga ma ruszyć :wink: ), superrally po każdym oesie, serwisy trochę dłuższe niż ostatnim razem

 

UWAGA NA ZAŁAMANIE POGODY NA OSTATNICH DWÓCH ODCINKACH (takie prognozy przynajmniej :twisted: )

 

wełniacz - nie ma śniegu :wink:

 

aha - hasło "gnr"

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 6679a3752f

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 9991574010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod powyższym linkiem jest jakiś kurs gdzie jest opisane co to warstwy. Nie sprawdzałem go ale chyba dobry będzie.

Warstwy to po prostu takie coś, że np skórę auta masz jako tło, a każda naklejka jest jak warstwa, dzięki temu możesz je przekładać, przesuwać i skalować bez problemu...

Aaa no to mam w małym palcu, było od razu mówić że Layersów używaj :razz: Mam na vrazie po ang. ps'a i nie skojarzyłem od razu :grin:

 

Jutro dokańczam i zabieram się za WRC :wink:

richardburnsrallysse200e.th.jpg

richardburnsrallysse200.th.jpg

 

Do naklejek sponsorów bym się nie przyzwyczajał bo na e-rajdy coś widziałem że jakiś regulamin do tego jest podczas sezonu, ale głowy nie dam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałem tą sosnovą i muszę powiedzieć, że odcinek jest SUPER!! :lol:

tylko, że nie ukończyłem żadnego przejazdu :razz:

uważajcie - poznajcie w pierwszym przejeździe tor i nawierzchnię - mocno zmienną (zwłaszcza jak jest mokro - mega masakra :wink: )

i wąsko miejscami kurczę (a raz jak się pomyliłem to na jakąś płytę poślizgową wjechałem - pomysł mega :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnova- pierwszy raz jechałem odcinek na którym byłem na żywo jako kibol ;) Wrażenie MEGA :D :D

fajna jazzzda, dwa razy SR :cool: .

Faktycznie, tak jak pisze slesz ślisko jak cholera. Może warto śmignąć na szutrowej oponie? Próbował ktoś?

ZTCP na Spotkaniu Mistrzów jeździli na intermediacie asfaltowej, a było mokro jak diabli.

oooo tak ;)

 

male%20IMG_5405%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%87%20Pulpitu%5D.JPG

 

slesz, na kolejny raz jak będziesz rajdy zakładał taka mała rada: nie zapominaj o A5. W N4 nie mam z wami szans, wiec bawię się ośką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N4 nie mam z wami szans, wiec bawię się ośką ;)

 

ostatnio bodajże lancerem wygrałeś moje próby :roll: skromniacha :roll:

ale fakt - włączyłem s1600 a nie włączyłem a5 :oops: moja wina :neutral:

 

i chyba cos z superally pomieszałem :roll:

jak bym był z pzmotu :roll:

jak coś to dawać requesty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje żeby osoby z listy przy których jest ?? Określiły się co do marki

 

1. WELNA Lukasz - N4 N12

2. NASIADKO Pawel - N4 ??

3. KAPICA Wojciech - Impreza WRC 06

4. Oskar L. - N4 Evo9

5. jpol - N4 ??

6. slesz - Impreza WRC 06

7. Michal Dehnel - A5 Będziesz miał malowanie?

8. Gaponik Tomasz - N4 (dzisiaj wysłałem request o zmiane nicka) ??

9. CIESLAK Michal - S1600/N4 (z przewagą S1600) Swift??

10. Lukasz_RYNKIEWICZ N12

11. llHarvester Impreza WRC 06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...