Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

To lecimy do Czech na rajd tym razem :arrow: uwaga zniszczenia Realistic bo innych sie ustawic nie da, haslo to "czechy" auta tylko Nki bez mozliwosci wyboru Lancera DNL :mrgreen: Zartowalem :lol: :wink: Rajd trwa do wtorku do 23:59.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 4cddfcf76d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, lubię Czechy ale brak możliwości trenowania niektórych odcinków sprawia, że do dobrych czasów mam daleko. Jedynie Stryckowy i PTD mam dość dobrze opanowane. Tylko na tych dziurach zastanawiam sie czy nie pogrzebać w setupie i nie pójść z ustawieniami w strone szutrów. Chyba czas poczytać manuala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy bywają zdradliwe. Przejedź się spokojnie, bo dużo jest miejsc nieopisanych gdzie samochodem brzydko zarzuca, albo jest winkiel na mocno pochyłym szutrze i się trzeba wcześniej ustawiać do skrętu ;)

 

[ Dodano: Sob Mar 07, 2009 1:16 pm ]

zapomniałbym :)

tylko Nki bez mozliwosci wyboru Lancera DNL

:twisted::twisted::mrgreen:

 

 

swoją "gorszą" połową przejechałem czechy. za dużo dziś jeździłem i niestety się rozpieprzyłem; dwa razy...dramat.

Strasznie dużo dziś upalałem, na stryckowym udało się zejść do 4.50... z 5.25 przez 5.15 potem 4.59 więc się da...teraz patrze na czasy Wełniacza...jeszcze sporo pracy. Pilot w czechach na niewiele się przydaje. trzeba po prostu rozjeździć te trasy na różne sposoby- wąsko, szeroko, cięcia, gięcia ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany uszczegółowię swoją ostatnią prośbę dot. terminów rajdów. Największe szanse mam pojechać coś, co rozgrywa się w terminie piątek-wtorek (ew. sobota-wtorek, choć najlepiej gdyby w czwartek-piątek już były znane odcinki).

 

Po prostu nie mam szans pojechać czegoś innego, więc jeśli coś już ma trafiać w weekend - to dla mnie najlepiej w takich terminach. Tych, które w weekend nie trafiają po prostu nie będę jeździł (więc w ich przypadku nie musicie się mną przejmować, nawet gdybyście chcieli :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety usiadłem do kiery z wielką nadzieją i motywacją która prysnęła już na 1wszym odcinku (PTD coś tam:P) po lewym oporze z szutru na asfalt, w momencie gdy zaczyna się takie pole po prawej, ekran mi się zatrzymuje i lipa :???: auto jedzie odgłosy itp. normalnie a ekran stoi...próbowałem nawet wyjść tak na "ślepo" i zrezygnować z odcinka, słychać było że wyszło i byłem w menu ale menu nie widziałem :mrgreen: nadal pole :razz: no cóz nie tym razem :razz: Szutry ok tylko błagam nie mokre :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na starcie drugiego odcinka nie wiedzieć skąd miałem popsuty samochód, nawet nie zdążyłem wyjechać ze startu... poszedł request

 

[ Dodano: Wto Mar 10, 2009 9:34 pm ]

Coś dziś nie jest mój dzień. Pojechałem drugim profilem i z kolei na trzecim odcinku przy jakimś nawrocie RBR zawiesił się i wyłączył do paska :neutral: poszedł request

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem asfalt na 5 minut przed zamknięciem turnieju. Najpierw mi wyświetliło, że jestem 2, a potem się okazało, że 3. No ale to i tak zaskakująca pozycja jak na rajd pełen problemów. Ale wszystkie odcinki dojechane. Raz walnąłem centralnie w kamień ale o dziwo nic się nie stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :razz:

i same superrally

 

jakis dziwny ten realistic - sleszem przeskoczyłem przez barierkę na hn2 i potem jeszcze 3 dachy i nic!!!

a drugim profilem raz się zsunąłem gdzieś w australii ze skarpy i koniec :shock:

 

ale spoko

da się zresetować tak, żeby pojechać od początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...