Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz, a nie miało być jakiegoś turnieju co rozstrzygał?
Są jeszcze wolne miejsca w niektórych klasach. Brali za całokształt twórczości chyba :wink: Włączyłem snow moda na Finlandii i dramat po 1 na 2 trasach wszystko widze na biało i musze co trase ustawiać kolory monitora, a najciekawsze ze jak dam pauze to droge super widze :roll: Ehh te zimowe odcinki to porażka :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, gratuluję :) I sukcesów na arenie międzynarodowej życzę, myśle, że całą ekipą będziemy wspierać :)

 

Wrzuciłem na stronkę tekstury do N12 i N14. Ponadto jest tam też skan manuala do ustawiania samochodów, który zeskanował kiedyś pablonas :)

 

Staram się też na bieżąco uaktualniać setup do N14, który jest na stronie :)

 

Zamieszczę też newsa o powołaniu Łukasza do kadry na WCN. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem namiary na moda, ktory zmienia tekstury w Finlandii :) Widać wszystko super bandy sa obsypane jakby piachem :cool: Jazda po tych oesach stała się przyjemnością chociaż jak widzę czasy niektórych to :shock: Daleko za murzynami jestem :lol: fotki z testów:

37806803.th.jpg70570930.th.jpg60653889.th.jpg60645738.th.jpg94145537.th.jpg39715267.th.jpg55195078.th.jpg11150423.th.jpg

76556776.th.jpg67544422.th.jpg

90520083.th.jpg65682947.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

szybkie pytanie. czy DFP pod PS3 podejdzie do PC??

Na ebayu jest troche tego wystawione, częśc opisana jako PS2/PS3/PC część PS3 tylko...

 

[ Dodano: Sro Lut 03, 2010 12:30 am ]

a N14 prodrajwoskie...fajne, ale troche płuży przodem i nie hamuje ;)

 

z nudów wczoraj w nocy wszedłem na forum e-rajdy i zaliczyłem konkretny szczeki opad. Maluch się kończy robić, jakieś 125p się pojawiło, Peloponez też niebrzydki...faaaaaaajne autka- oby z modeli do oglądania powstało coś fajnego do jeżdżenia.

 

[ Dodano: Sro Lut 03, 2010 12:33 am ]

na stronie Logi w specyfikacjach widzę ze jest zgodność z :

* Konsola PlayStation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, IMO będzie śmigać. G25 też jest opisane jako PS3. A oprogramowanie musisz ściągnąć bo w nim ustawiasz kąty skrętu kiery i siłę FF. Nazywa się ten program Logitech Profiler czy jakoś tak.

 

Ciągle nie mogę pojąć dlaczego Logitech tak ukrywa fakt, że jego produkty działają z PC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL napisał/a:

no to chyba kupie sobie DFP, bo na G25 mnie nie stać niesstety ;)

Marcin Gwiżdż na e-rajdy.pl swoją sprzedaje... pewnie troche męczona była ale pewnie działa a i cena będzie ok...

 

[ Dodano: Czw Lut 04, 2010 3:47 pm ]

Test Monteków dostępny dla każdego.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... de6006fd0f

 

[ Dodano: Pią Lut 05, 2010 4:28 pm ]

Przeczytajcie to :arrow: http://e-rajdy.pl/forum/viewtopic.php?f ... 35#p172935 FIA potrzebuje od każdego, kto startował w Barbórce Warszawskiej 1 pliku (chodzi o problem z deinstalacją moda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIA ma okres :roll: :roll:

Z wiadomych powodów nie wchodzę na forum e-rajdy, brak czasu ale jak widzę te jego żale to mię muli na wymioty... Wysłali pliki pewnie Ci co regularnie całe forum przeglądają... jakbyście nie napisali tutaj to w zyciu bym nie wiedział o akcji... Daliby ogłoszenie na stronie głównej albo rozesłali masowe PW... a teraz pretensje do całego świata, że nikt plików nie wysyła.

 

Nie mówiąc o tym, że nie jest jasno napisane czy to ma być plik z czystej wersji RBR czy z RBR'a w którym odinstalowano moda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem dla świętego spokoju plik z dysku. Kiedyś na nim było kombinowane ale już nie mam z grą problemów... jak będą chcieli to się zgłoszą indywidualnie do każdego kto zły plik wysłał tak coś pisali. Ja z grubsza wchodzę i czytam to forum bo się nudzę na zwolnieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym, że nie jest jasno napisane czy to ma być plik z czystej wersji RBR czy z RBR'a w którym odinstalowano moda ??

 

no właśnie tez się zastanawiałem, ale logika mówi, ze plik ma być po deinstalacji moda barbórkowego..chyba...tak to z tą logiką jest ;)

 

[ Dodano: Pią Lut 05, 2010 6:38 pm ]

Ja z grubsza wchodzę i czytam to forum bo się nudzę na zwolnieniu ;)

 

ja raz na jakiś czas wchodzę i patrzę, co nowego w trasach i samochodach sie dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia :idea:

 

[ Dodano: Wto Lut 09, 2010 10:04 am ]

słuchajcie.. czy n14 jest do wyboru? w sensie fizyki? bo w offie mi jeździ a online jest niewidoczna :roll:

czy może jakiś inny myk jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...