Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

t34, jesteś gość :idea: Szacun :cool: A może jeszcze tor RC w Słomczynie byś wyczarował? :twisted:

carfit, stoi jeszcze jeden trening barbórkowy

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 5ba969c66c hasło "trzypiatki"

 

no i rajd tylko z klasą A8

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 5d3504416b bez hasła. Stare A grupowe rajdówki. Cossie, Delta, Celica ST205, Misiek evo 6,5 no i oczywiście wisienka na torcie czyli Impreza 555 :twisted:

 

A coś świątecznego i tak postawimy :cool: Proszę śledzić ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t34, jesteś gość :idea: Szacun :cool: A może jeszcze tor RC w Słomczynie byś wyczarował? :twisted:

carfit, stoi jeszcze jeden trening barbórkowy

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 5ba969c66c hasło "trzypiatki"

 

no i rajd tylko z klasą A8

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 5d3504416b bez hasła. Stare A grupowe rajdówki. Cossie, Delta, Celica ST205, Misiek evo 6,5 no i oczywiście wisienka na torcie czyli Impreza 555 :twisted:

 

A coś świątecznego i tak postawimy :cool: Proszę śledzić ten wątek.

 

Pablonas, wchodziłem w te turnieje, ale nie pisze ze nie mam jakiś tam aut, czy coś takiego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam wolny czas, którego po świętach długo mieć nie będę więc chcę zrobić coś pożytecznego dla zespołu :)

 

Po pierwsze: poproszę u umożliwienie wrzucania jakichś artykułów na stronę FSVRT. Zarejestrowałem się ale nic to nie dało. Chciałbym mieć możliwość dodawania nie tylko newsów ale też edycji działów. To co chciałbym na stronie zrobić opisze poniżej.

 

Po drugie: chciałbym napisać niedługą historię powstania teamu ale nie wiem czy ogarnę to merytorycznie - do tego potrzebuję możliwość ingerencji w stronę.

 

Po trzecie: chcę napisać poradniki dot. najczęściej występujących problemów z RBR które na forum często powracają. M.in. dźwięk do 555 itp. Potrzebuję informację jakie poradniki napisać lub jeżeli ktoś ma już pod ręką tekst to prosze o PW.

 

Po czwarte: chcę uporządkować ustawienia i tekstury do naszych aut i w takiej postaci umieścić na stronie. Możliwe, że również będę potrzebował wsparcia.

 

To na razie tyle. Moje ostatnie występy zniechęciły mnie do ścigania więc zajmę się czymś bardziej twórczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, instalowałeś kiedykolwiek samodzielnie jakieś auta?

 

kiedyś tak, ale juz nie pamietam jak, wiem ze coś nadpisywało i takie tam :mrgreen: , ale ja jestem kompletnym idiotą komputerowym, i takie tajniki to czasami czarna magia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to nie jest źle. Po angielsku proste FAQ też powinieneś zrozumieć, a więc

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... d&cat=1000

ściągnij sobie auto, rozpakuj, w paczce jest FAQ jak instalować. Koniec :)

Jak będziesz miał nadal problem to skorzystaj z "lamer packa" Link znajdziesz poniżej. Żeby bezproblemowo jeździć we wszystkich turniejach oprócz WRSMP, zrób punkty 2 i 3 z poniższego linka.

http://www.e-rajdy.pl/index.php/jak-dol ... smp09.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to nie jest źle. Po angielsku proste FAQ też powinieneś zrozumieć, a więc

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... d&cat=1000

ściągnij sobie auto, rozpakuj, w paczce jest FAQ jak instalować. Koniec :)

Jak będziesz miał nadal problem to skorzystaj z "lamer packa" Link znajdziesz poniżej. Żeby bezproblemowo jeździć we wszystkich turniejach oprócz WRSMP, zrób punkty 2 i 3 z poniższego linka.

http://www.e-rajdy.pl/index.php/jak-dol ... smp09.html

 

lamer packi mam zainstalowane, ale wydaje mi sie że tych aut tam nie ma, zeby w tych dwóch turniejach jexdzić musze sciągniać co ? impreza 555, i co jeszcze z A8 ? . Jka to sciągne to które auta mam zastapić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym turnieju możesz jechać czym chcesz. Impreza 555 czy inne A8 potrzebne jest do drugiego turnieju.

Zastąpić możesz które chcesz. Tylko pamiętaj o numeracji w pliku cars.ini.

 

Za chwilę założę ze dwa turnieje świąteczne. Można będzie jechać wszystkimi autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkała mnie mała niespodzianka bo można tylko 3 rajdy na raz mieć ustawione. Dziwne. Kiedyś było 5. Założyłem więc jeden, a na więcej musimy poczekać aż skończą się pozostałe albo może ktoś inny założy.

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... ff936d7b50

Świąteczne ściganie - hasło "choinka"

Dopuszczone wszystkie auta. Nawierzchnia suchy asfalt.

 

Chciałem zrobić rajd lekki łatwy i przyjemny ale okazuje się, że czeskich odcinków nie można na tak niskim poziomie trudności jeździć. Dlatego mamy jednak zniszczenia realistic ale SR jest po każdym odcinku więc nawet jeśli będzie dzwon to jedziemy od następnego OSu.

Carfit musisz zainstalować również nowe trasy (Hradek, Liptakow) - link masz w poprzednim moim poście.

 

 

Z innej beczki. Dostałem zaproszenie na Karową :cool: Ale muszę przyznać, że bardzo dziwne kryteria musiały być. Z naszego teamu tylko mnie wybrali :( Nie mogę pojąć, że nie ma Łukasza :evil: Za samo 3 miejsce w klasie na koniec sezonu się należało :roll:

 

No nic. Wybrali to trzeba jechać. Myślę tylko nad taktyką. Czy szybko i efektownie czy tylko efektownie (szutrówki? :twisted: )Na razie bardziej opcja 1 mi się podoba. Na co się finalnie zdecyduję, nie wiem. Musze potrenować :cool:

 

Tomasz_555, co do Twojego posta. Na spokojnie przemyślę Twoje punkty i postaram się wymyślić Ci jakąś robotę :razz: Ale osobiście wolałbym żebyś dalej jeździł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Dostałem zaproszenie na Karową :cool: Ale muszę przyznać, że bardzo dziwne kryteria musiały być. Z naszego teamu tylko mnie wybrali :( Nie mogę pojąć, że nie ma Łukasza :evil: Za samo 3 miejsce w klasie na koniec sezonu się należało :roll:

 

No nic. Wybrali to trzeba jechać. Myślę tylko nad taktyką. Czy szybko i efektownie czy tylko efektownie (szutrówki? :twisted: )Na razie bardziej opcja 1 mi się podoba. Na co się finalnie zdecyduję, nie wiem. Musze potrenować :cool:

Są tacy zawodnicy, że powinni postawić kropkę nad nawet w takim rajdzie jak Barbórka. I moim zdaniem jesteś właśnie takim zawodnikiem. Jedź po zwycięstwo, jak zawsze :) Swoją drogą myślałem, że obaj wejdziecie na Karową... faktycznie jakies dziwne kryteria :???:

 

Spotkała mnie mała niespodzianka bo można tylko 3 rajdy na raz mieć ustawione. Dziwne. Kiedyś było 5. Założyłem więc jeden, a na więcej musimy poczekać aż skończą się pozostałe albo może ktoś inny założy.

Może dlatego, że ostatnimi czasy ruch na serwerze jest ogromny, albo ze względu na święta. Sam zbieram się już dłuższy czas do wykupienia dodatkowych opcji, może w końcu się zmobilizuję. :mrgreen:

 

Ale osobiście wolałbym żebyś dalej jeździł :wink:

Przemyślę temat. Od jakiegoś czasu stoję w miejscu. To mnie trochę zniechęca. Do ostatnich rajdów się przygotowywałem, trenowałem, jechałem spokojnie, a efekty byly marne. Pojeżdżę trochę w święta, może "deprecha" mi przejdzie :razz:

 

Póki co czekam na zadania do wykonania bo strona lezy i kwiczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaproszenie na Karową :cool:
Gratuluje, widać czują, że masz potencjał. Załóż jakieś "wety" i ogień ;) Ja na chwilę internet dorwałem i patrzę, że ciekawa ta lista startowa Barbórki... No nic pokaż Paweł bogatą jazdę i dobrze zaprezentuj FSVRT a nie jakieś smętne przejazdy na czas :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam kiedy ani przejechać ani nawet potrenować Karowej bo cały czas jestem zasilany większymi czy mniejszymi procentami :wink:

Wczoraj w nocy mnie wzięło i spłodziłem swój pierwszy w życiu klip z podkładem muzycznym :mrgreen: Klip jest z Barbórki Warszawskiej (oczywiście bez Karowej. Ta będzie miała oddzielny klip) z Imprezą 555.

Nie umiem dodawać "plansz" z tekstem których trochę brakuje i lekko rozjechało mi się sychro obrazu z dźwiękiem ale to był pierwszy raz. A te zawsze są nie do końca udane :wink: :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo optymistycznie mnie nastawiłeś do operacji odinstalowania... już po Snow France mam rozdupczone wyświetlanie na niektórych OS'ach, a teraz to już w ogóle się pewnie wysypie. Teraz przed każdą instalacją jakiegoś moda bede robił kopię całego folderu z RBR'em. Zainstalowanie ryśka od nowa wraz z ustawieniami, autami, dźwiękami, trasami itp zajmie mi pół dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to fajne ale jak dla mnie przerost formy nad treścią :roll:

 

A ja uważam, że to super sprawa. Samo usunięcie/dodanie drzew powoduje kompletnie inne odbieranie drogi (najlepszy przykład Finlandia by Montek/USA). IMO ułatwi to nieco walkę z upalaczami mającymi po 1k przejazdów danego odcinka bo będą dzwonić.

 

Jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro zamawiam brakujące części do laptopa i będę ostro trenował .taka przerwa dobrze mi zrobiła , bo znowu mi się "chce chcieć" a już było różnie. :twisted: Ciekawi mnie czy w nowym sezonie będzie klasa A6 z tą Ładzina bo nawet fajnie mi to lata i bym może tym pojeździł ,lepsze to niż Pug 106 ,chyba ,że coś fajnego się w N3 pojawi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...