Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jaką karę dostanie slesz :shock: :?: :roll: za 2 odcinki, na których Pawel przegrał ze mna rajd :wink:

Już napisałem w komentarzach. Slesz musi iść na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę :mrgreen:

A tak naprawdę to rajd przegrałem przez foto którego rozjechałem, a którego Ty pewnie nawet nie widziałeś na słabszych detalach. Wyłączyłem ich teraz i ja :razz:

 

Rajd niesubaru pojadę już jutro. Nie ukrywam, że chciałbym go wygrać ale z tego co widzę może być ciężko. Chłopaki w dziewiątkach ładne czasy porobili, a ja chyba cossim polecę... ale wolny on jest straszliwie. I na dodatek nie hamuje i nie skręca :mrgreen:

 

Co do filmu nad którym pracujemy. Chłopaki wybaczcie ale nie mam czasu zgrywać swoich powtórek... jak znajdę pół godziny to wolę sobie po prostu pojeździć. Jakieś pojedyncze ujęcia zawsze można wyciągnąć z moich filmów na youtube. Myślę jednak, że reszta teamu chętnie pozgrywa jakieś swoje efektowne replaye i porozsyła do producentów video :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem w komentarzach. Slesz musi iść na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę :mrgreen:

pędzę lecę się wyrywam :mrgreen: w domu sobie jasną górę zrobię :twisted:

 

Dokładnie ja foto mam wylaczone bo czesto ich zahaczałem :roll:

a mozna tych dziadów wyłączyć? to by ułatwiło pewne sprawy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna tych dziadów wyłączyć? to by ułatwiło pewne sprawy :razz:
trzeba detale grafiki dac na najmniejsze i dziady znikają :) ale pojawia sie problem bo na Sosnovej na min. detalach trasy nie widac, ale na 1 rajd zwiekszam detale jak widze sosnowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jak po zgrywacie to dajcie znać :twisted: A nie wiecie czasem czy niema jakiejś awari na rbr czech bo jak pisze login i hasło to coś tam wyskakuje ani u mnie ani u taty nie mogę wejść a toto chciał pojechać puchar a nie może przez to :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko muza mi się podoba nawet bardzo już mam prześwit i wiem jak zrobię :twisted:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 9:52 pm ]

A i co ja mam zrobić jeśli nie mogę wejść w plugin ani u mnie ani u taty :?: Może jutro będzie już dobrze ale puchar tylko do dziś :twisted: Trudno jeden rajd do tylu tata będzie miał :neutral: Gorzej jak się nie po lepszy i w WRSMP nie wejdę ojjj :twisted:Damy radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pojechałem niesubaru i zrąbałem drugą pętle. A Evo 6 jest strasznie wolne, nie zdawałem sobie z tego sprawy, prowadzi się mimo wszystko inaczej niz N12. 9tką pojechałbym lepiej.

 

Rajd Subaru pojechałem jako drugi i zrąbałem dla odmiany pierwszą pętlę. Mimo to i tak jechało mi się najlepiej z całej naszej rozgrywki ale wynik będzie raczej słaby.

 

Wełniacz, dzięki za uznanie requesta, choć nie spodziewałem się, że pojadę od początku. Ładne czasy miałem, może uda się je powtórzyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluska, nie działa mi od Ciebie "focus_wrc06_external.dds" ten drugi "scrape" działa, nie wiem czemu :???: grzebałeś coś w jakimś programie z tym plikiem? może znajdę gdzieś u siebie Twój plik to zrobię, a i jaki nr masz na WRSMP?

kapic1, to samo pyt., jaki nr startowy? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluska, sprawdź czy firewall nie blokuje ci gry :idea:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 10:57 pm ]

a mieliście kiedyś tak, że na 100 metrów przed metą oesu na którym jedziecie po pb żona ściąga słuchawkę z ucha i pyta: idziesz spać? :evil:

i dach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mieliście kiedyś tak, że na 100 metrów przed metą oesu na którym jedziecie po pb żona ściąga słuchawkę z ucha i pyta: idziesz spać? :evil:

i dach :evil:

Nie gram w słuchawkach ale ojciec zawsze trafi, że akurat jadę i gada se tam swoje pierdoły. Jak widzi, że nie bardzo go słucham to patrzy na ekran i komentuje. "Gdzie to jedziesz, w Wiśle ?" "Oooo, ostro tu poszedłeś" "Tam jakiś bar chyba był (akurat jechałem w miasteczku na Liptakovie)" "Tego ludka zielonego przejedź"

Staram się na niego nie krzyczeć ale dość stanowczo mówię, że przelewy zrobię mu później :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre :lol::lol: Mój tato tylko mówi gdzie za szybko a gdzie za wolno ale też staram się tego nie słuchać :grin:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 11:28 pm ]

A jeśli chodzi o puchar to tato ma pecha :neutral: ale trudno jakieś punkty powinny być w subaru ale nie jestem pewien chyba że się jakoś dogadamy z tym nie subaru w późniejszym czasie jak się naprawi :neutral:

 

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 11:29 pm ]

Ale naprawdę nikt nie wie co mi jest :cool: Slesz pisałeś że mi blokuje ale jak to mam odblokować bo nawet nie wiem co to jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluska, musisz wejść w ustawienia firewalla jeśli masz zainstalowanego i sprawdzić jakie połączenia ci blokuje (ja tak miałem raz).. rbr to jest jakoś hopto.org czy rbrhopto.org.. nie wiem jak to u ciebie sprawdzić bo nie wiem czy i jaki masz firewall..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...