Skocz do zawartości

kupilam


karo

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ gatunek Prawdziwych Mężczyzn jest na wyginięciu, kupilam Subaru... i się zakochalam. :oops:

 

"... jak to wygineły :?: Przecież to nie były Mamuty"

 

Gratuluje trafnego wyboru, no to Piknie terozki wsyćkie wyginięte i te niewyginięte tyż - bedom se pozirać i zazdrościć

 

Śmiech'us welcom'us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to :?: :?: :)

:arrow:

 

Subaru Legacy Kombi 2200

Typ ogłoszenia: Sprzedaż

Marka: Subaru

Model: Legacy Kombi

Kolor: szary metalik

Pojemność: 2200

Przebieg: 134000 (w km)

Opis: Wyposażenie:

- 2 poduszki powietrzne

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- alarm

- immobiliser

- centralny zamek

- radio

- radio z CD

- szyberdach

- napęd 4x4

- relingi

- roleta

Historia samochodu:

- bezwypadkowy

Rok: 1994

Cena: 18 900,0 PLN

 

Kontakt

Anda

telefon: 022 651 55 70

ul. Św. Bonifacego

róg Czarnomorskiej

Warszawa

województwo: mazowieckie

Andora

 

pozdrowienia,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi Mezczyzni znalezli oaze chroniaca ich przed calkowitym wyginieciem...ta oaza zwie sie forum.subaru.pl 8)

 

 

eeee tam, ja - jak na niedzwiedzia przystalo - oaze mam w GAWRZE.

 

 

ps1. to tam, gdzie te trzy kufle stoja :!:

ps2. czy ktorys z forumowych wroclawiakow byl tam kiedys :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiałam się reakcji męskiej części widowni, lecz jak się okazuje nie taki diabeł straszny...( prawda Z PIEKŁA RODEM ).

 

Szanowna KARO ( za czyje grzechy? ), do wyginięcia prawdziwych mężczyzn zostało więcej czasu niż do wyginięcia prawdziwych kobiet, biorąc pod uwagę emancypacje. To ostatnie powoduje wymieranie prawdziwych kobiet w tempie wprost proporcjonalnym do składanych do sądu skarg o molestowanie seksualne. To że prawdziwych mężczyzn jest mniej, jest tylko i wyłącznie winą waszego dążenia do MATRIARCHATU, a właściwie to PATRIARCHATU ( boście bardzi chłopy niż baby). Zaczynacie nosić kalesony, rzucać mięsem i straszyć facetów tym całym sexmolestingiem. W wywiadach jakie udzielacie w środkach masowych przekłamań, chcecie żeby facet był opiekuńczy, szlachetny, rycerski, czuły, dobrze gotował, opiekował się dziećmi, zamiast jednej ręki miał miotłę a zamiast drugiej wibrator. Czyli kurna, normalny kapeć. A oglądacie się za macho, na którego potem się skarżycie że molestuje. No to ja w morde nie rozumie. Zresztą zawsze uważałem że kobiete może zrozumieć tylko ona sama i to też nie jest pewne. Z całego serca gratuluje auta ( ten model to było moje pierwsze Subaru), a na przyszłość proponuje trochę szacunku dla forumowego większościowego motłochu.

 

Z przymrużeniem oka

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny SIWY, niestety choć bardzo bym chciała nie mogę się z panem spierać mimo że sama mięchem nie rzucam bo rzadko we właściwym momencie mam je pod ręką. Ewentualną polemikę na temat kobiet muszę oddać walkowerem albo bronić stanowiska do którego nie mam przekonania. Ponadto mogę powiedzieć tylko jedno, twierdzi Pan że bardziej z nas chłopy niż baby, szkoda że nie da się tego powiedzieć o wielu mężczyznach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twierdzi Pan że bardziej z nas chłopy niż baby, szkoda że nie da się tego powiedzieć o wielu mężczyznach.

 

Kochaniuśka, to jak najbardzi jes suszna zauwaga, ino że to jes wasza wina. Chłop jak sie żeni to musi przysiąc że sie bedzie tom swojom sztukom opiekować. A ona to bierze dosłownie i w ramach ty opieki karze mu sprzątać, gotować, prać, karmić dzieci ( nierzadko własnym kuflem ), a jedyne co ona z ty małżeńskiej przysięgi spełnia, to...... nie dopuszcza go aż do śmierci, z wyjątkiem czysty prokreacji. czyli złośliwego podtrzymywania gatunku. A nie daj boże jak 3/4 potomstwa to tyż baby, co sie później stanikami i szminkami wymieniajom i trzymajo ze sobą sztame, czyli zakładajo domowo "SOLIDARNOŚĆ" i przejmujo rządy oraz z wyrafinowanym okrucieństwem......... ministerstwem finansów ...... w morde jeża. Od ty chwili chłop sie musi prosić na piwo, czyli staje się babą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...