Skocz do zawartości

kupilam


karo

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi SIWY, tak, tak my sekutnice, wy anioły z miotłą w ręku ( tudzież innymi atrybutami ) to my ponosimy całą winę za wasz marny los, wy nie macie na to żadnego wpływu. No cóż niech tak będzie. A swoją drogą bardzo wygodna pozycja, przynajmniej zawsze wiadomo kto jest winny, gdyż mam nieodparte wrażenie że właśnie o to chodzi (kiedyś Żydzi, teraz kobiety).

 

Serdecznie pozdrawiam, Karo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą bardzo wygodna pozycja, przynajmniej zawsze wiadomo kto jest winny, gdyż mam nieodparte wrażenie że właśnie o to chodzi (kiedyś Żydzi, teraz kobiety).

 

Żabulko, nie jestem szowinistą tylko mam trochę doświadczenia. Poza tym lubie się przekomarzać i prawie wszystko co piszę na forum jest w rzartobliwej formie. Lubię też wsadzać kij w mrowisko, ponieważ bez tego forum staje się nudne jak dżem z ziemniaków. Co do winy, to winny jest ten co zawinił, czyli po wysłychaniu obu stron ...... nikt. Wina jest osobnym organizmem, ktróry żyje sobie własnym życiem i karmi się bezpodstawnymi pomówieniami. W regulaminie forum na forym organizacyjnym, stoi jak byk że do wypowiedzi Siwego nie wolno się przypieprzać ( grzech główny ), ponieważ są One niewiarygodne, nieprzemyślane, nieobiektywne, pisane pod wpływem chwili lub nierzadko upojenia pitnymi chemikaliami takimi jak trunki szlachetne, trunki półszlachetne, berbelucha, księżycówa, autowidol, jagodzianka na kościach lub biopaliwa. Do żydów nic nie mam i w odróżnieniu od nazistów uważam że CYKLON był Be a Żydzi cacy. Poza tym nacja Ta była bardzo popularna na świecie i nikt nie może na 100% powiedzieć co w jego żyłach płynie. Ja wiem tylko w 99% ......... powyższe chemikalia.

 

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na forum, dużo poczucia humoru i cierpliwości.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Lubię też wsadzać kij w mrowisko, ponieważ bez tego forum staje się nudne jak dżem z ziemniaków.

 

Hmm, Kiedy będzie Impreza Dizel ? :P

Ma Renówka jest najlepsza na świecie.

Kocham Panią od gazet lub czasopism.

Miller i Giertych to moi idole.

A, bym zapomnial: czy Evo jest lepsze od STI ?

 

JOY Oczekujący Czegoś 4x4 z box'em a nie Porsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Drogi SIWY, ani przez moment nie podejrzewałam Pana o szowinizm, prędzej o to do czego sam się Pan przyznał i skoro pragnął pan mrówek, proszę bardzo może być choć jeden egzemplarz nie całkiem oswojony. Myślę ze temat obrzydliwych kobiet i Prawdziwych mężczyzn możemy uznać za zakończony za porozumieniem stron. Ciekawa jestem Pana dalszych wyskoków. Póki co cierpliwości mi nie braknie.

II. Co do moich wrażeń z jazdy samochodem marki Subaru – po prostu cudo, jak do tej pory miałam do czynienia przede wszystkim z Citroenem ( przód napęd ) i lubiłam nim jeździć mam ciągle jeszcze nawyki z poprzedniego auta przede wszystkim przy wchodzeniu w zakręty. Ten wchodzi jak po szynach, super miękko hamuje i rusza bez żadnego buksowania, dla was pewnie to normalka ja ciągle czuję się zaskoczona. Przy okazji chciałabym zapytać fachowców jaki olej lać do silnika i może w ogóle macie jakieś rady w związku z eksploatacją może na coś szczególnie zwrócić uwagę.

P.S. Czy mogli by panowie wytłumaczyć laikowi skróty ( jak podejrzewam ) EOT, BTW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - By The Way -> "swoja droga" ;)

przy okazji

 

IMO - In My Opinion - według mnie

WTF - What The [moderator czuwa] ;)

AFAIK - As Far As I Know - jak dobrze wiem

AFAIR - As Far As I Remember - jak dobrze pamiętam

 

pamiętam jak mi założyli internet i dorwałem jakieś forum to nie wiedziałem nawet co ludzie piszą

 

wszystko i inne macie Tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...