Skocz do zawartości

ALK by biedronka, czyli Antilift kit z forestera


SOpEL

Rekomendowane odpowiedzi

HEJO!

 

Natknąłem się na informacje, że jest możliwość wykorzystania zestawu z forestera do WRX Blob jako anti lift kit bo jest dokładnie taki sam jak whiteline'owy, lecz znacznie tańszy! -czy ktoś może potwierdzić zdementować i ew. poinstruować z czym to się je? 

Czy to będzie plug&play do wrx'a czy trzeba podkładki dorabiać gumy wymieniać? 

Mam parę informacji, że ogólnie się da, ale wolałbym się upewnić - i dowiedzieć szczegółów - może ktoś już to robił?

 

a może w ogóle nie warto robić takiego moda w wrxie?

Edytowane przez SOpEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zdaje się, że właśnie coś takiego @carfit zamontował w moim GT, to może coś więcej powiedzieć w temacie, czy WRX też to przyjmie.

 

jeśli będziesz robił - nie zapomnij o wymianie łączników stabilizatora na alu, podobno po zamontowaniu alk zwiększa się prawdopodobieństwo urwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak u siebie w GC,pasuje idealnie,wytrzymałość bardzo duża,na 6 lat jazdy wymieniłem jeden.

O łącznikach staba nic nie powiem,bo mam od początku inne niż seryjne,stab również.

Czy podejdzie do budy i wahaczy GD?Powinno,ale 100% pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak u siebie w GC,pasuje idealnie,wytrzymałość bardzo duża,na 6 lat jazdy wymieniłem jeden.

O łącznikach staba nic nie powiem,bo mam od początku inne niż seryjne,stab również.

Czy podejdzie do budy i wahaczy GD?Powinno,ale 100% pewności nie mam.

Czy do GC był 100% P&P ? Nie potrzebne podkładki i inne duperele? Tuleja też forkowa?

Edytowane przez SOpEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

mógłby ktoś jasno napisać  z którego forka tuleja ma być ? ( no chyba ,że to obojętne)

u mnie pojawił się luz na tulei i chciałbym poprawić fabrykę no i prowadzenie bo teraz promień skrętu mam jak w Kamazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...