Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O kurcze... bardzo ładna płynna jazda a auto Ci dosłownie odpłynęło na tej kałuży  

 

Dzięki za dobre słowo :). Zgubiły mnie za dobre opony. Trzymały świetnie dopóki nie było kałuży. Wcześniej parę razy orałem pole na hamowaniach ale w bezpiecznych miejscach.

 

Mój pierwszy start w takich warunkach. Duży hamulec z serwem też nie pomógł za bardzo.

 

 

 

 

Mam nadzieję, że straty nie są duże.

 

Czekam na wyrok. Na pierwszy rzut oka do wymiany wahacz i błotnik. Okaże się w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czekam na wyrok. Na pierwszy rzut oka do wymiany wahacz i błotnik. Okaże się w praniu.

 

Pamiętaj, że dzwon to nieodzowny element nauki jazdy w rajdach i na pewno wyciągniesz odpowiednie wnioski i staniesz się jeszcze lepszy :-)

 

 

 

Zgubiły mnie za dobre opony.

 

Na czym jechałeś, że tak ładnie dawały radę? Jaki rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To były nalewki Extreme Tyres Type-W - 225/45/17

 

dzięki

szukam właśnie najlepszych opon na taką pogodę 17 cali z homologacją drogową i ktoś może coś poleci na takie warunki

 

 

 

Złapałeś taki aquaplaning hamując centralnie na kałuży ,że moim zdaniem żadna opona by Ci nie pomogła.

 

dokładnie jak kolega pisze hamowanie + ogromna kałuża = aquaplaning i  nie mogłeś już nic zrobić

 

 

 

Co do strat materialnych to podpisywaliśmy oświadczenie że odpowiadamy za takowe, a organiaziator twierdzi że było tam sprzęty za 1,5 mil. złotych :huh:

 

no bez jaj w takim razie więcej tam nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strat materialnych to podpisywaliśmy oświadczenie że odpowiadamy za takowe, a organiaziator twierdzi że było tam sprzęty za 1,5 mil. złotych :huh:

Imho, jest pole do dyskusji co mieli na mysli.

 

"4. w przypadku jakiejkolwiek szkody nie będę dochodził(a) żadnych roszczeń z tytułu uczestnictwa w zawodach w stosunku do Organizatora,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałeś taki aquaplaning hamując centralnie na kałuży ,że moim zdaniem żadna opona by Ci nie pomogła. Szkoda bo dobra jazda w tych trudnych warunkach, a straty z tego co piszesz stosunkowo nie duże.

 

z zewnątrz i po fakcie łatwo się mówi, ale ja mam już odruch łapania za rękaw żeby przodem nie walić... minimalizowanie strat...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz i po fakcie łatwo się mówi, ale ja mam już odruch łapania za rękaw żeby przodem nie walić... minimalizowanie strat...

też mam ten odruch, ale jak dotknąłem wajchy to już byłem na trawie, trawa sk%%%%sko śliska

 

tu off z 1. przejazdu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roszczęń co do organizatora, to tak, ale organizator może rościć od sprawcy.

 

Tak naprawdę buda była około 60-80 metrów od linii przejazdu, więc nikomu nie wpadło do głowy że można w ją trafić. Obydwa zdążenia były totalną winą prowadzących, gdyż hamowali zbyt blisko trawy i w kałużach.

 

Ja jechałem na drogowych Bridgeston'ach przez te same kałuże i żadnych aquaplamingów nie doznałem, a na pewno nie takich z których bym się nie mógł wybronić.

Edytowane przez MaciejM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organiaziator twierdzi że było tam sprzęty za 1,5 mil. złotych

 

Trochę mi się zrobiło gorąco.

 

Nie wiem jak się to skończy ale bez kitu...  :(

 

Macie jakieś nagranie z tego wydarzenia? 

 

 

 

 

Imho, jest pole do dyskusji co mieli na mysli.

 

Odezwali się do Ciebie w sprawie płotu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

organiaziator twierdzi że było tam sprzęty za 1,5 mil. złotych

 

Trochę mi się zrobiło gorąco.

 

No przyznam, że mnie też, ale nie chce mi się wierzyć, żeby nie posiadali odpowiedniego ubezpieczenia.

 

Jeśli jednak nie, to cholera... może być szkoda fajnej miejscówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

beda onboardy ?

Jak się ogarnę z zaległościami w robocie ;) to postaram się wrzucić jeden przejazd .

W końcu doczekałem się na PowerStage warunków o jakich marzyłem :P  i udało się to w miarę wykorzystać . Konfiguracja trasy , w połączeniu z warunkami i sporą ilością "pułapek wodnych", sprawiła że były to wymagające zawody . Szkoda wszystkich zawodników którym przytrafił się dzwon , ale w tych warunkach było naprawdę łatwo o wycieczki poza drogę .

Ale i tak największy szacun dla kolegi w BMW który w tych warunkach wbił się przed nas na 2 miejsce w generalce :)  .

PS.Mam nadzieje że teraz wszystkie pozostałe rundy PSB będą takie mokre , a już najlepiej śnieżne :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...