Skocz do zawartości

jechać, czy nie?


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

Podczepie się, bo trochę na temat :)

 

Dla kupujących wrx i sti takie szkolenie jest za darmo (ten 1 poziom zdaje się).

Czy ktoś wie może czy powininem poprosic przy odbiorze salon o wystawienie jakiekos papierka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla Forysioposiadaczy także coś organizują?

 

SJS I stopnia jest bezplatny tylko klientom WRX i STI. Nie da sie "przeskoczyc" stopni poniewaz

1. SJS nie przyjmie Cie na kurs II stopnia bez zrobienia I stopnia

2. Nie mozna zignorowac I stopnia - mimo ze nie jest to "upalaniowa" jazda jak napisal WRC fan - to IMHO niezbedna dla kazdego kierowcy bo od tego dopiero zaczyna sie poszerzanie swiadomosci - "jak malo umiem jezdzic".

 

Poza tym mysle ze taki I stopien to warto zrobic ze dwa razy. Ja jak bylem to byl koles ktory robil I stopien juz dwa razy i widzial w tym sens - ja tez widze.

 

Tez otrzymalem info na temat pazdziernikowych SJSow ale niestety nie moge - dlaczego to jest zawsze w srodku tygodnia? Eeeeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla Forysioposiadaczy także coś organizują?

 

"Produkt ten kierowany jest do klientów indywidualnych nie koniecznie posiadających samochody Subaru."

Wiec forester tym bardziej się nada.

www.sjs.pl

 

 

!@#$%^&*&^ 2 terminy sa :( 12.10.2006 to jeszcze moje auto nie przyjdzie.....

a 25.10.2006 jestem akurat w robocie na targach w Paryżu :( ^%$#@@#$%&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sjs powinien jechac kazdy kierowca.uwazam ze pomimo jazd z wroblem i to wielu jazd sjs mnie wyciszyl i rowniez dal bardzo duzo.oczywiscie upalajac na 2 stopniu smialem sie z ludzi na sjs pierwszym ale tylko dlatego ze jestem palancina.generalnie sjs trza robic.ja mialem te przyjemnosc ze byl jeszcze A.L na 2 stopniu jest fajnie bo techniki upalaniowej wiecej.no i ja jeszcze sobie zostalem pozniej i dawalem ognia po caly torze wlacznie z gornym odcinkiem o to bylo super.no i fakt ze pojezdzilem z panem wislawsim a potem z kajetanowiczem tez dalo duzo.tak czy siak sjs jest super i kazdy subarowiec powinien zaliczyc.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo słyszałem, we wtorek byłem jako balast, sam również się wybieram bez kompleksów samochodowych :)

 

wniosek jeden mam, umiejętności nabyte z SJS powinny być na egz na prawko.

Więkoszość z nas dowiaduje sie jak jest słaaabo...

 

Własnie apropo balastu......

 

Jakbym zabrał swoją drugą połowę (ciekawa jest jak to wygląda a w manual nie wsiadzie :P), czy jest możliwośc zeby sobie siedziała i latała po tylnich siedzeniach? Ewentualnie jakies trybuny itp, czy wstęp jest tylko dla uczesników?

 

Kuśma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian R w wozie moze byc osoba towarzyszaca na siedzeniu obok. z tylu nie. kazdy dostaje krotkofalowke i slucha co sie mowi.jesli chodzi o trybuny to sa na tarasie w hotelu obok toru wiec wszystko widac super.schabowy pierwsza klasa.kelnereczki tez na wypasie ale to dla kierowcy a nie dla szanownej towarzyszki.pozdrawiam bywalec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo słyszałem, we wtorek byłem jako balast, sam również się wybieram bez kompleksów samochodowych :)

 

wniosek jeden mam, umiejętności nabyte z SJS powinny być na egz na prawko.

Więkoszość z nas dowiaduje sie jak jest słaaabo...

 

Własnie apropo balastu......

 

Jakbym zabrał swoją drugą połowę (ciekawa jest jak to wygląda a w manual nie wsiadzie :P), czy jest możliwośc zeby sobie siedziała i latała po tylnich siedzeniach? Ewentualnie jakies trybuny itp, czy wstęp jest tylko dla uczesników?

 

Kuśma?

 

Dokładnie jest tak jak Vert Ci przedstawił :)

Do tego wszystkiego atmosfera przyjazna, standardowo balastem byłem Gt-ka, ale pobalastowałem sobie również w Evo i Sti, tak że może sobie Twoja połówka pośmigać z kimś, a potem Ci powie ze mogłbys szybciej :)

Z tyłu też niby jechałem ale w zadnym razie nie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) kazdy dostaje krotkofalowke i slucha co sie mowi.(...)

 

Poprawka. Powinno być "usiłuje słuchać, co się mówi". ;-) Chyba, że SJS zainwestował wreszcie w jakiś ludzki sprzęt.

 

Ale i tak jest fajnie, of course... :-D

 

co fakt to fakt :)

tym razem prosili o to zeby uwagi byly gdy juz skoncza dokladac po slajdzie a nie w trakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jedzie SJS na Bednary pod Poznaniem to kupić sobie cos do jedzenia.... no i zatankować na stopień drugi na Shellu jedyne zdatne paliwo do takowych wyczynów :) Słuchać instruktorów raz że chodzi o bezpieczeństwo, dwa że wtedy czegoś można się nauczyć jak umysł jest otwarty :) Mimo że wieloletnie nawyki mówią co innego :P

 

P.S. Na prawym Panią często doskwiera nuda i mdłości na SJSach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jedzie SJS na Bednary pod Poznaniem to kupić sobie cos do jedzenia.... no i zatankować na stopień drugi na Shellu jedyne zdatne paliwo do takowych wyczynów :) Słuchać instruktorów raz że chodzi o bezpieczeństwo, dwa że wtedy czegoś można się nauczyć jak umysł jest otwarty :) Mimo że wieloletnie nawyki mówią co innego :P

 

P.S. Na prawym Panią często doskwiera nuda i mdłości na SJSach :P

 

wezmę kanapki i kanister na zapas :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...