Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Giechu, sądząc po tym jak szybko wraca na forum [you] to na taki panel mogłyby liczyć moje wnuki :biglol:;)

 

Warto czekać...

 

 

Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że ankieta jest tendencyjna. Mamy cztery opcje na "tak" oraz tylko trzy na "nie" (dwie neutralne, choć jedna z nich niebywale istotna :) ). Zatem zwolennicy strzałek mają do dyspozycji cztery głosy na głowę, przeciwnicy zaś jedynie trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie byłem za pozostawieniem punktów reputacji we wszystkich działach. Uważałem, że to taka dziecinna zabawa jak z tą krową co ma dłuższy język i się nie chwali. Jednakże jak zobaczyłem w jak perfidny sposób wykorzystywane były niekiedy te punkty reputacji zmieniłem zdanie i jestem za ich całkowitą likwidacją. 

 

Co do możliwej liczby wyborów to najłatwiej to poznać po typie przycisku.

Check box oznacza wybór wielokrotny, a radio button pojedynczy:

 

9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej by było, gdyby strzałki realnie kosztowały - np. 1 strzałka za 1zł wpłacone na wspólny forumowy cel charytatywny. Oczywiście najpierw wpłacamy i dostajemy swoją pulę do wykorzystania, bez limitów dobowych itp.

 

Według mnie inna forma strzałek to tylko i wyłącznie dziecinada i uważam, że dobrze by było wyrzucić je z całego forum(techniczne i inne gdzie się jeszcze ostały - pomagajmy sobie bezinteresownie).

Jeśli dla kogoś są sensem bycia na forum, to powinni przerzucić się na resoraki Subaru albo udać się do psychologa po poradę, bo widocznie są strasznie niedowartościowani w życiu osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może nazwać strzałki po imieniu, żeby jednoznacznie mówiły o co chodzi. Czyli "pomógł/ła" i "nie pomógł/ła". Wtedy w wątkach, w których pozostały spełnią swoją funkcję.

 

Ew. może zrobić to w taki sposób, że każdy w ustawieniach profilu może włączyć nadawanie i otrzymywanie strzałek lub je wyłączyć. Wtedy Ci, którzy boją się krytyki mogliby pozbawić swych adwersarzy tej możliwości, ale tez sami nie mogliby z niej korzystać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może nazwać strzałki po imieniu, żeby jednoznacznie mówiły o co chodzi. Czyli "pomógł/ła" i "nie pomógł/ła". Wtedy w wątkach, w których pozostały spełnią swoją funkcję.

 

Ew. może zrobić to w taki sposób, że każdy w ustawieniach profilu może włączyć nadawanie i otrzymywanie strzałek lub je wyłączyć. Wtedy Ci, którzy boją się krytyki mogliby pozbawić swych adwersarzy tej możliwości, ale tez sami nie mogliby z niej korzystać. ;)

 

Niegłupioś to wykombinował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do możliwej liczby wyborów to najłatwiej to poznać po typie przycisku. Check box oznacza wybór wielokrotny, a radio button pojedynczy:

Nie każdy to wie ;)

 

Ja tego nie wiedziałam, taką informację co do możliwości wyboru zawsze się podaje w każdym kwestionariuszu ankietowym ;)


 

 

Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że ankieta jest tendencyjna.

 

przypadek-nie-sdz.jpg

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byłbym za jakąś opcją na "tak", ale ich uzasadnienia/rozwinięcia jakoś zupełnie do mnie nie przemawiają - zatem, FTZ! :mrgreen:

 

Najbardziej zgodna ze mną byłaby pewnie opcja wyrażania swojej aprobaty/dezaprobaty dla treści konkretnego wpisu - w dowolnym dziale - za to bez liczenia punktów reputacji i trzymania odnośników do nich w publicznym profilu użytkownika. A liczenie punktów (wraz z odnośnikami do wpisów za które zostały przyznane) zostawiłbym w technicznym.

 

Tylko engine forum takiej ekwilibrystyki pewnie i tak nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...