Jump to content

Brak Hill Holdera

tedimy99

Recommended Posts

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w Outbacku z 2006 brakuje tego ustrojstwa :( . Czy wszystkie tak mają czy tylko mój ? Zawsze myslałem ,że wszystkie modele Subaru z M\T mają HH (oczywiście z wyjątkiem Justy)a tu masz. Był montowany jako opcja czy jak? Ma ktoś z Was wiedzę i podzieli się? Z góry dzięki i pozdro.

Dzięki . Ciekawe czyja to sprawka , pewnie znowu księgowych ;) . Czy tylko w Outbackach czy w innych modelach z tych lat tez nie montowali? Szkoda trochę , bo wygodny gadżet był .   Szamot chętnie , jak będziesz w moich stronach daj znać.

Edited by tedimy99

Mialem OBK SBD z 2008 i tez nie bylo HH, a w WRX jest. :P
Coraz ciekawiej się robi. Można by podpytać DYREKCJĘ co spowodowało takie zmiany w wyposażeniu różnych modeli Subaru.

• 2 months later...

W foresterze SG był mechaniczny i działał rewelacyjnie, wykrywał nawet najmniejsze pochyłości. Teraz mam w OBK sterowany elektronicznie i działa słabo. Po pierwsze trzeba go odpalić ręcznie po zapaleniu silnika, bo, z automatu jest nieaktywny. Po drugie wykrywa tylko naprawdę konkretne pochyłości. Tęsknię za rozwiązaniem z forka. Na jego tle ten nowy jest jak słaba proteza.

W foresterze SG był mechaniczny i działał rewelacyjnie
Właśnie takiego nabyłem i ma na wyposażeniu stary poczciwy HH a OBK jeździ żoneczka i w większości po płaskim ;) .