Skocz do zawartości

Kluczyk scyzoryk


szampon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ciekawe jak z trwałością tych kluczyków chińskich.. też mam "trójkąta" (nawet dwa) ale w sumie odpowiada mi i nie śpieszy mi się do udziwniania go. Głównie dlatego, że miałem styczność z takim patentem w wykonaniu citroena. Koledze chyba już z 3 razy się rozsypał taki scyzoryk od berlingo  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś przesyłka nie przychodzi, a już niby miesiąc temu wysłana miała być, kolega ma napisać do nich o zwrot kasy i zamawiamy gdzie indziej (trochę szkoda bo dobra cena była), i jeśli jeszcze chcecie czekać to mogę zamówić ponownie i wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym czasie możecie już tylko kasę odzyskać od chinczyka, co na pewno nie będzie proste. 

 

Z moich doswiadczen - duzo latwiej odzyskac kase od chinczyka (paypal, aliexpress) niz od allegro :/

No i nie wiem, skad te 30 dni - sprzedawca na aliexpress moze ustawic "okres ochronny" nawet na 60 dni. Czesto to robia w okolicach chinskich swiat (nowy rok).

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po tym czasie możecie już tylko kasę odzyskać od chinczyka, co na pewno nie będzie proste.

Z moich doswiadczen - duzo latwiej odzyskac kase od chinczyka (paypal, aliexpress) niz od allegro :/

No i nie wiem, skad te 30 dni - sprzedawca na aliexpress moze ustawic "okres ochronny" nawet na 60 dni. Czesto to robia w okolicach chinskich swiat (nowy rok).

 

T.

Zamawiam często towary od chińskich producentów. Zdarza mi się czasem korzystać z alli standardowo ubezpieczenie na 30 dni z możliwością rozszerzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc:
post-17217-0-95438500-1429815168_thumb.jpg
Reszta pw


Mój kluczyk scyzoryk jest niemal gotowy. Na grot frezer nie narzekał. Jakość nie powala, sam grot jest trochę luźny w obudowie, sama obudowa skręcana na trzy śrubki jest solidna, płytka z przyciskami fajnie pasuje, gdy kluczyk jest zamknięty leci w jedną stronę ale spróbuję z tym powalczyć (myślę dobrać ze dwie podkładki miedziane i przypasować). Na immo niby jest miejsce ale niestety trzeba przykleić, ja małą kropelkę poxipolu użyłem.

Wygląda tak:

post-17217-0-38419800-1429992210_thumb.jpg

post-17217-0-21827000-1429992221_thumb.jpg

post-17217-0-61239900-1429992230_thumb.jpg

Edytowane przez Szymon Chowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

A więc:

attachicon.gif20150423_171330.jpg

Reszta pw

Mój kluczyk scyzoryk jest niemal gotowy. Na grot frezer nie narzekał. Jakość nie powala, sam grot jest trochę luźny w obudowie, sama obudowa skręcana na trzy śrubki jest solidna, płytka z przyciskami fajnie pasuje, gdy kluczyk jest zamknięty leci w jedną stronę ale spróbuję z tym powalczyć (myślę dobrać ze dwie podkładki miedziane i przypasować). Na immo niby jest miejsce ale niestety trzeba przykleić, ja małą kropelkę poxipolu użyłem.

Wygląda tak:

attachicon.gif20150424_164448.jpg

attachicon.gif20150424_164525.jpg

attachicon.gif20150424_164612.jpg

 

Siema,

 

Co do tego immo - to ma znaczenie w jaki sposób go instalujesz w obudowie - w sensie, którą stroną wkładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A więc:

attachicon.gif20150423_171330.jpg

Reszta pw

 

Mój kluczyk scyzoryk jest niemal gotowy. Na grot frezer nie narzekał. Jakość nie powala, sam grot jest trochę luźny w obudowie, sama obudowa skręcana na trzy śrubki jest solidna, płytka z przyciskami fajnie pasuje, gdy kluczyk jest zamknięty leci w jedną stronę ale spróbuję z tym powalczyć (myślę dobrać ze dwie podkładki miedziane i przypasować). Na immo niby jest miejsce ale niestety trzeba przykleić, ja małą kropelkę poxipolu użyłem.

Wygląda tak:

attachicon.gif20150424_164448.jpg

attachicon.gif20150424_164525.jpg

attachicon.gif20150424_164612.jpg

Siema,

 

Co do tego immo - to ma znaczenie w jaki sposób go instalujesz w obudowie - w sensie, którą stroną wkładasz?

Ja na to uwagi nie zwracałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...