Jump to content

Kluczyk scyzoryk

szampon

Recommended Posts

Mam kluczyk z plastikową częścią w kształcie trójkątu i sobie pomyślałem że fajny bajer by był w takim kształcie tylko scyzoryk. Spotkał ktoś z Was coś takiego na jakichś np chińskich stronach, żeby grot był surowy i elektronika do przełożenia? Znajomy do mazdy takie kupił za grosze, grot do frezowania elektronikę przełożył i se ma...:-) ja mam taki:

post-17217-1418230011,1154_thumb.jpg

Mam kluczyk z plastikową częścią w kształcie trójkątu i sobie pomyślałem że fajny bajer by był w takim kształcie tylko scyzoryk. Spotkał ktoś z Was coś takiego na jakichś np chińskich stronach, żeby grot był surowy i elektronika do przełożenia? Znajomy do mazdy takie kupił za grosze, grot do frezowania elektronikę przełożył i se ma...:-) ja mam taki:

Proszę bahdzo. ;)

http://www.aliexpress.com/item/Subaru-Remote-Key-Shell-to-Suit-Outback-Impreza-Tribeca-Legacy-Forester/32231212970.html

Swojak jak bedziesz zamawial daj znac

co do immo

to po prostu przekladasz, jest to takie malenkie cosik i ma swoje miejsce gdzies przy grocie - jak czyscilem swojego pilota to widzialem

http://vehiclesecurity.co.nz/blog/wp-content/uploads/2010/03/Subaru-Key-exploded.jpg - tu masz idealnie pokazane

wiec daj znaka bo juz o takim bajerku myslalem 

chccialem lutowac sie kablami do switchy by wpasowac to do innego scyzoryka ale ten jest ok

A no tak jak napisałem - bajer, trochę poręczniejszy, wygodniejszy dla kieszeni i tak ogólnie dla fanu...

BTW oryginalny kluczyk i bez problemu można przełożyć i elektronikę i immo więc przeszczep bezbolesny dla ori kluczyka. Narazie jestem na etapie dowiadywania się co i jak z zamawianiem z tej strony, jak coś więcej będę wiedział dam znać.

Edited by Szymon Chowicki

A no tak jak napisałem - bajer, trochę poręczniejszy, wygodniejszy dla kieszeni i tak ogólnie dla fanu...

BTW oryginalny kluczyk i bez problemu można przełożyć i elektronikę i immo więc przeszczep bezbolesny dla ori kluczyka. Narazie jestem na etapie dowiadywania się co i jak z zamawianiem z tej strony, jak coś więcej będę wiedział dam znać.

Z zamawianiem bez problemu. Sam kilka razy kupiłem i wszystko ładnie doszło, omijając naszych pazernych celników. :) Sprzedawcy z Alliexpress w większości przypadków już sami wysyłają z deklaracją "GIFT" za pomocą tamtejszej poczty. Dzięki temu przesyłkę dostajemy przez Poczte Polską z pominięciem UC. Moje przesyłki przychodziły zazwyczaj w ciągu 3-4 tygodni.

Ja także zamawiałem z tej strony, zmieniałem kluczyk, przekładałem, kodowałem, etc. - wszystko do zrobienia. Tylko jedna uwaga, bo może ja nie widzę, ale kluczyk z podanej aukcji nie jest scyzorykiem. 

O ile ja rozpoznałem jakiś czas temu temat, to nie ma scyzoryków w takim kształcie (ani żadnym innym kształcie Subaru). Owszem, są robione obudowy niejako 'pod kluczyk' z Subaru (tzn. tak, żeby pasował środek z ori kluczyka Subaru), ale scyzoryk jest zazwyczaj w zwykłym, prostokątnym kształcie. Chyba, że o to chodzi?

A jak z płatnościami, bo kolega mi mówił że zwykłym przelewem nie zapłacę tylko jakąś kartą do płatności internetowych albo kredytową czy debetową.

Paypal

@aerospin ostatecznie będzie i taki, szkoda że nie ma w kształcie trójkąta...

Panowie, mógłby ktoś to zamówić kto ma konto Pay pal? Ja nie mam i narazie nie planuje zakładać tylko po to by zamówić kluczyki.

Dzięki temu przesyłkę dostajemy przez Poczte Polską z pominięciem UC

deklaracja GIFT nie zapewnia omijania UC niestety. Nawet podanie wartości na naklejce z tyłu tego nie gwarantuje.

UC i tak może zatrzymać i wysłać pismo o podanie wartości ect - przerabiałem.

Tak czy inaczej przesyłki <$25 nie podlegają kontroli nawet

Kolega zamówi mi te kluczyki. Weźmie 5 sztuk i na dwa już jest rezerwacja jeden ja i jeden dla kolegi grzybu. Kto pierwszy ten lepszy...:-D Co do ceny sztuki to będę dokładnie wiedział jak przyjdą. Niby 8,80 dolców i darmowa przesyłka, ale zobaczę jak bank przełoży walutę

Po kluczyku dla kolegów piter i Kambol. Jeszcze jeden wstępnie dla CYRULIK-a jeśli nadal chętny.

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie którzy chcieli/chcą kluczyk scyzoryk prosze o wyrozumiałość i cierpliwość, zamówione dopiero około dwóch tygodni temu, raz że ja miałem urwanie głowy i mało się z kolegą widziałem a on jakieś tam konto walutowe ogarniał. Dopiero dziś się z nim widziałem i powiedział że zamówił jakieś dwa tyg temu...

Ale jest i dobra stroną dla @@Jakub Jankowski bo będzie i dla niego  :)