Skocz do zawartości

Kluczyk scyzoryk


szampon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kluczyk z plastikową częścią w kształcie trójkątu i sobie pomyślałem że fajny bajer by był w takim kształcie tylko scyzoryk. Spotkał ktoś z Was coś takiego na jakichś np chińskich stronach, żeby grot był surowy i elektronika do przełożenia? Znajomy do mazdy takie kupił za grosze, grot do frezowania elektronikę przełożył i se ma...:-) ja mam taki:

post-17217-1418230011,1154_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kluczyk z plastikową częścią w kształcie trójkątu i sobie pomyślałem że fajny bajer by był w takim kształcie tylko scyzoryk. Spotkał ktoś z Was coś takiego na jakichś np chińskich stronach, żeby grot był surowy i elektronika do przełożenia? Znajomy do mazdy takie kupił za grosze, grot do frezowania elektronikę przełożył i se ma...:-) ja mam taki:

Proszę bahdzo. ;)

http://www.aliexpress.com/item/Subaru-Remote-Key-Shell-to-Suit-Outback-Impreza-Tribeca-Legacy-Forester/32231212970.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojak jak bedziesz zamawial daj znac

 

co do immo

to po prostu przekladasz, jest to takie malenkie cosik i ma swoje miejsce gdzies przy grocie - jak czyscilem swojego pilota to widzialem

 

http://vehiclesecurity.co.nz/blog/wp-content/uploads/2010/03/Subaru-Key-exploded.jpg - tu masz idealnie pokazane

wiec daj znaka bo juz o takim bajerku myslalem 

chccialem lutowac sie kablami do switchy by wpasowac to do innego scyzoryka ale ten jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak jak napisałem - bajer, trochę poręczniejszy, wygodniejszy dla kieszeni i tak ogólnie dla fanu...

BTW oryginalny kluczyk i bez problemu można przełożyć i elektronikę i immo więc przeszczep bezbolesny dla ori kluczyka. Narazie jestem na etapie dowiadywania się co i jak z zamawianiem z tej strony, jak coś więcej będę wiedział dam znać.

Edytowane przez Szymon Chowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak jak napisałem - bajer, trochę poręczniejszy, wygodniejszy dla kieszeni i tak ogólnie dla fanu...

BTW oryginalny kluczyk i bez problemu można przełożyć i elektronikę i immo więc przeszczep bezbolesny dla ori kluczyka. Narazie jestem na etapie dowiadywania się co i jak z zamawianiem z tej strony, jak coś więcej będę wiedział dam znać.

Z zamawianiem bez problemu. Sam kilka razy kupiłem i wszystko ładnie doszło, omijając naszych pazernych celników. :) Sprzedawcy z Alliexpress w większości przypadków już sami wysyłają z deklaracją "GIFT" za pomocą tamtejszej poczty. Dzięki temu przesyłkę dostajemy przez Poczte Polską z pominięciem UC. Moje przesyłki przychodziły zazwyczaj w ciągu 3-4 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zamawiałem z tej strony, zmieniałem kluczyk, przekładałem, kodowałem, etc. - wszystko do zrobienia. Tylko jedna uwaga, bo może ja nie widzę, ale kluczyk z podanej aukcji nie jest scyzorykiem. 

 

O ile ja rozpoznałem jakiś czas temu temat, to nie ma scyzoryków w takim kształcie (ani żadnym innym kształcie Subaru). Owszem, są robione obudowy niejako 'pod kluczyk' z Subaru (tzn. tak, żeby pasował środek z ori kluczyka Subaru), ale scyzoryk jest zazwyczaj w zwykłym, prostokątnym kształcie. Chyba, że o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki temu przesyłkę dostajemy przez Poczte Polską z pominięciem UC

 

deklaracja GIFT nie zapewnia omijania UC niestety. Nawet podanie wartości na naklejce z tyłu tego nie gwarantuje.

UC i tak może zatrzymać i wysłać pismo o podanie wartości ect - przerabiałem.

 

Tak czy inaczej przesyłki <$25 nie podlegają kontroli nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zamówi mi te kluczyki. Weźmie 5 sztuk i na dwa już jest rezerwacja jeden ja i jeden dla kolegi grzybu. Kto pierwszy ten lepszy...:-D Co do ceny sztuki to będę dokładnie wiedział jak przyjdą. Niby 8,80 dolców i darmowa przesyłka, ale zobaczę jak bank przełoży walutę

Po kluczyku dla kolegów piter i Kambol. Jeszcze jeden wstępnie dla CYRULIK-a jeśli nadal chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie którzy chcieli/chcą kluczyk scyzoryk prosze o wyrozumiałość i cierpliwość, zamówione dopiero około dwóch tygodni temu, raz że ja miałem urwanie głowy i mało się z kolegą widziałem a on jakieś tam konto walutowe ogarniał. Dopiero dziś się z nim widziałem i powiedział że zamówił jakieś dwa tyg temu...

Ale jest i dobra stroną dla @@Jakub Jankowski bo będzie i dla niego  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...