Skocz do zawartości

Plac zabaw w Warszawie


BladeRunner

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że upał zelżał, szukam informacji gdzie w Warszawie jest jakiś plac zabaw na śniegu, tak aby Babcia mogła rozruszać napędy...

Może ktoś wie? Prosze o podpowiedzi :)

O Ułężu czy STW wiem, ale szukam alternatywy (mogą być cztery :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata temu fajnie było na parkingach pod DHL na Okęciu - na przedłużeniu Poleczki, ale ostatniu jadąc wiaduktem miałem wrażenie, że coś pogrodzone. W każdym razie parking był nocą pusty, miejsce ustronne. Kiedyś też ślizgałem się (alfą 4x4) na parkingu przez SGGW przy Nowoursynowskiej, ale jak wiosną zobaczyłem ile tam jest krawężników, to mnie zmroziło - miałem więcej szczęścia niż rozumu :(. Choć jak ktoś sobie zapamięta układ jesienią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa lata temu fajnie było na parkingach pod DHL na Okęciu - na przedłużeniu Poleczki, ale ostatnio jadąc wiaduktem miałem wrażenie, że coś pogrodzone. W każdym razie parking był nocą pusty, miejsce ustronne.

Cargo już przeszło do historii :-(

Ogrodzone, szlabany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Marcin BladeRunner, będzie trzeba wyczekać aż ośki się wybija na latarniach i krawężnikach ;)

 

elmo - mnie się kiedyś, jeszcze meganką kombi zdarzyło tam dręczyć bloba STI tak długo, że wyjął oponę na krawężniku :D:P

Poza tym można się zdziwić, jak te niektóre sklatkowane seje jeżdżą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej zaawansowanych/odważnych jest jeszcze dawny odcinek rajdu warszawskiego czyli droga Truskaw-Palmiry. Piekne sekwencje zakretów i raczej miejsce ustronne w godzinach około nocnych. Dla bezpieczeństwa trzeba jechać w kilka aut i ktos musi ostrzegac o postronnych autach. Z tymże tak jak napisałem to już temat nie dla wszystkich - błąd tam oznacza od razu wizytę w lesie/na drzewie, a bywało że niektóre zakręty przechodziłem tam Justy po sniegu z prędkościami grubo powyżej 80 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...