Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A co do tego move: pamiętam jakiś filmik na youtube, w którymś jakieś dzieci cisnęły w TV kontrolerem, zbyt bardzo wczuwając się w realizmy gry. Jak to jest przy np. siatkówce - nie ma ryzyka, że podrzucisz kontroler i spróbujesz go sieknąć w powietrzu celem wykonania zagrywki? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co do tego move: pamiętam jakiś filmik na youtube, w którymś jakieś dzieci cisnęły w TV kontrolerem, zbyt bardzo wczuwając się w realizmy gry. Jak to jest przy np. siatkówce - nie ma ryzyka, że podrzucisz kontroler i spróbujesz go sieknąć w powietrzu celem wykonania zagrywki? :twisted:

Ryzyko jest :D

Ale zakładasz na nadgarstek obrożę coby kontroler z łapy nie wyleciał i hajda!

upload_43840.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego move: pamiętam jakiś filmik na youtube, w którymś jakieś dzieci cisnęły w TV kontrolerem, zbyt bardzo wczuwając się w realizmy gry. Jak to jest przy np. siatkówce - nie ma ryzyka, że podrzucisz kontroler i spróbujesz go sieknąć w powietrzu celem wykonania zagrywki? :twisted:

W siatkówce na Kinect'a nie wypuścisz kontrolera bo ty jesteś kontrolerem :P Nic nie musisz trzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zwolennikow GT5, polecam ten filmik, by poddali sie terapii, IRacing:

 

Greger Huttu - The World's Fastest Alien

 

Czesc 1:

Czesc 2:

 

Film zrobil na mnie niesamowite wrazenie :o :shock:

 

A sama gra mnie wciagnela, rozgrywki sa super zaplanowane i rozwiazane, no i jest oferta swiateczna gdzie za 12 dolarów dostajemy oprocz miesiaca grania, jeszcze dwa gratis :twisted:

 

Po przejechaniu 3 wyscigow stwierdzilem ze GT5 to jest dla dzieci :twisted::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też u nich kupić cały śliczny komplecik :P

 

Można - sprawdzone empirycznie. Jak ktoś będzie kupował, niech nie zapomni dokupić maty - jeden fotel jest u mnie na stałe przy PS3, drugi jest do używania okazjonalnego i wtedy bardzo wygodnie jest go przeciągnąć po podłodze na macie. A dodam, że fotel playseat WRC z całą G27 to CIĘŻKA rzecz i cholernie nieporęczna, dlatego ciąganie go na macie jest najwygodniejszą opcją 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, pewnie odpowiadałeś na to pytanie sryliard razy, a może nawet więcej, ale gdzie zakupiłeś taki fotel? Wiem, że gentlemani nie rozmawiają o tych kwestiach, ale niestety czasami trzeba - taka frajda to kwota jakiego rzędu (bez kierownicy, mam już G25)?

 

Swoją drogą, nie myślałeś o czymś takim? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie odpowiadałeś na to pytanie sryliard razy, a może nawet więcej, ale gdzie zakupiłeś taki fotel?

 

taka frajda to kwota jakiego rzędu

 

Bezpośrednio na www.playseat.com , za cenę, jaka tam jest podana, plus transport (wcale nie taki drogi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem brązowy puchar w tenisa stołowego, jetsem cały spocony i idę właśnie wziąć prysznic po treningu :mrgreen:

Move to świetna zabawka.

 

 

Primi opowiedz mi cos wiecej o tym move i np. tenisie. Warto ? czy znudzi sie po godzinie, jest to w miare realne ? Mocno sie nad tym zastanawiam :roll:

 

 

P.S. Już widzę mine żony , jak walcze z jakąś pałką przed telewizorem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Primi opowiedz mi cos wiecej o tym move i np. tenisie. Warto ? czy znudzi sie po godzinie, jest to w miare realne ? Mocno sie nad tym zastanawiam :roll:

brat kupił ostatnio PS3 z Move, ja mam Xbox Kinect i mam prawie wyrobione zdanie nt. obu systemów:

zalety PS 3 Move:

1. minimalnie mniejsze opóźnienia w reakcji na ruchy kontrolera (choć mnie w Kinect to zupełnie nie przeszkadza)

2. dostępność jednej z najlepszych gier samochodowych GT 5 (na Xbox jest za to Forza Motorsport)

3. większa dostępność wszelakiej maści kontrolerów (ale tu trzeba brać pod uwagę, że PS jest kilka lat dłużej na rynku)

4. możliwość wykorzystania kontrolera Move np. w strzelankach (jak ktoś lubi :P )

 

zalety Xbox Kinect:

1. możliwość używania do gry zarówno rąk, jak i nóg, łokci, czy głowy (jest bardzo fajna gra w piłkę nożną, jest boks tajski itd.)

2. możliwość korzystania z innych przedmiotów podczas gry (ja korzystam np. z paletki do ping-ponga, co urealnia odczucia :lol:, można też ćwiczyć z ciężarkami itd.)

3. dużo większa możliwość korzystania z programów do nauki tańca, tai-chi itd. (kontroler śledzi ruchy całego ciała, a program ewentualnie koryguje)

4. Xbox jest względnie nowym konkurentem PS i będzie się ostro rozwijał (i całe szczęście, że jest, bo przez długi czas był tylko Sony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, porównania z Kinect nie mam więc mogę opisać tylko wrażenia związane z move. Młody dopiero co dostał PS3 od Mikołaja, więc gramy dopiero drugi tydzień, ale jakoś nie chce się znudzić :mrgreen:

Generalnie gramy w Sports Champions (jedyna gra w pełnej wersji jaką teraz mam) i w kilka gierek w wersji demo np. The Shoot :twisted:

Powiem tak, jestem pod bardzo dużym wrażeniem precyzji tego kontrolera :shock: Kamera nie tylko rozpoznaje Twoje ruchy lewo/prawo i góra/dół, ale również przód/tył (trzymając się tenisa np. odchodzenie i podchodzenie do stołu) oraz to co mnie najbardziej zdziwiło, również "obrót" ręki tzn, jeżeli trzymasz kontroler nieruchomo to wystarczy, że np obrócisz "kulkę" o pół obrotu bez zmiany jej położenia względem kamery to spowodujesz tym samym obrót rakietki do tenisa :shock: pozwala to np. podkręcać piłkę i tym podobne "realne" zagrywki.

Takie rozwiązanie daje niesamowite możliwości i możemy tylko czekać na następne tytuły gier, które zachęca nas do wstania z kanapy :mrgreen:

U nas wygląda to tak, że od kilku dniu syn nie ruszył komputera, żona przestała oglądać telewizję, a mnie boli dzisiaj ręka od grania :mrgreen:

Warto dokupić drugi kontroler bo wtedy jest więcej możliwości i dochodzą dodatkowe gry do wykorzystania np. wspomniane wcześniej The Fight :twisted:

 

Aha w Sports Champions są następujące konkurencje:

- disc golf (rzucanie dyskiem - dość techniczna konkurencja),

- walka gladiatorów (nawalanie młotem/mieczem w przeciwnika :twisted: - można się ostro spocić :mrgreen: ),

- łucznictwo (strzelanie z łuku do różnych przedmiotów - tutaj faktycznie liczy się precyzja i dość szybko drętwieje ręka :wink: )

- siatkówka plażowa (głownie w nią gra moja żona - to jest na prawdę ostry trening, człowiek podświadomie skacze do piłki)

- bocce (taka gra w kulki - precyzyjna i strategiczna, nie wymaga dużo wysiłku)

- tenis stołowy (zarówno precyzyjny jak i ruchowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, porównania z Kinect nie mam więc mogę opisać tylko wrażenia związane z move. Młody dopiero co dostał PS3 od Mikołaja, więc gramy dopiero drugi tydzień, ale jakoś nie chce się znudzić :mrgreen:

Generalnie gramy w Sports Champions (jedyna gra w pełnej wersji jaką teraz mam) i w kilka gierek w wersji demo np. The Shoot :twisted:

Powiem tak, jestem pod bardzo dużym wrażeniem precyzji tego kontrolera :shock: Kamera nie tylko rozpoznaje Twoje ruchy lewo/prawo i góra/dół, ale również przód/tył (trzymając się tenisa np. odchodzenie i podchodzenie do stołu) oraz to co mnie najbardziej zdziwiło, również "obrót" ręki tzn, jeżeli trzymasz kontroler nieruchomo to wystarczy, że np obrócisz "kulkę" o pół obrotu bez zmiany jej położenia względem kamery to spowodujesz tym samym obrót rakietki do tenisa :shock: pozwala to np. podkręcać piłkę i tym podobne "realne" zagrywki.

Takie rozwiązanie daje niesamowite możliwości i możemy tylko czekać na następne tytuły gier, które zachęca nas do wstania z kanapy :mrgreen:

U nas wygląda to tak, że od kilku dniu syn nie ruszył komputera, żona przestała oglądać telewizję, a mnie boli dzisiaj ręka od grania :mrgreen:

Warto dokupić drugi kontroler bo wtedy jest więcej możliwości i dochodzą dodatkowe gry do wykorzystania np. wspomniane wcześniej The Fight :twisted:

 

Aha w Sports Champions są następujące konkurencje:

- disc golf (rzucanie dyskiem - dość techniczna konkurencja),

- walka gladiatorów (nawalanie młotem/mieczem w przeciwnika :twisted: - można się ostro spocić :mrgreen: ),

- łucznictwo (strzelanie z łuku do różnych przedmiotów - tutaj faktycznie liczy się precyzja i dość szybko drętwieje ręka :wink: )

- siatkówka plażowa (głownie w nią gra moja żona - to jest na prawdę ostry trening, człowiek podświadomie skacze do piłki)

- bocce (taka gra w kulki - precyzyjna i strategiczna, nie wymaga dużo wysiłku)

- tenis stołowy (zarówno precyzyjny jak i ruchowy).

 

dobra , przekonałeś mnie, jade do media :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...