Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

- po czwarte - muszę się niestety baaardzo wysilać żeby przeczytać małe napisy - rozmywają się po prostu :roll: - może to kwestia telewizora

A może kabla? Ja po podłączeniu PS2 do nowego LCD się załamałem... Zwłaszcza, że kupiłem w tym celu nowy kabelek component. Po zmianie na scart (jakiś tani no name) - rewelacja.

Tylko napisy masz rozmyte, czy cały obraz jakiś nie teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
- po czwarte - muszę się niestety baaardzo wysilać żeby przeczytać małe napisy - rozmywają się po prostu :roll: - może to kwestia telewizora

A może kabla? Ja po podłączeniu PS2 do nowego LCD się załamałem... Zwłaszcza, że kupiłem w tym celu nowy kabelek component. Po zmianie na scart (jakiś tani no name) - rewelacja.

Tylko napisy masz rozmyte, czy cały obraz jakiś nie teges?

 

Zauwazyłem na napisach - bo ciężko przeczytać... :mrgreen:

Ale to pewnie wina połączenia przez S-Video. Musze dokupić kabelek z HDMI bo ten, ktory był w komplecie (component) nie chce działać :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po szóste - mega! mega! teges jest Assassin's Creed
na P3 tez daje rade :) Tylko jakis niewyspany chodze :D

 

Cholera - zacząłem o 16.00 i teraz przerwałem - wydawało mi się, że jest coś koło 19.00 dopiero :oops::mrgreen:

 

Dokupiłem kabelek HDMI - Jezuuuu jak to teraz wygląda! :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nabyłem w Livigno Wii z dwoma kontrolerami...

W domu odpaliłem rzutnik zaprosiłem kumpli i boks przez 4 godziny...

 

Ja pitole ale mam zakwasy ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, to może flaszka wódeczki albo innego trunku i wpadamy z Przemeq-iem na prezentację?? :mrgreen:

 

chcialbys :razz: mam zmrozona danzka i svenska, zubrowke, chivasa i asoluta - Bilexa zaatakuje ja

 

a chcialbym wam powiedziec ze Pumex od dzisiaj ma ksywe Sekwoja bo tak ladnie padal :mrgreen:

co prawda dzieki temu pozbylem sie polowy zastawy winnej i wodkowej oraz stracilem szklanice JD ale co tam impra byla ze jak sie masz :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, już jest. mówię o Prologue z krzaczkami (JDM) :mrgreen: .można nabyć na 3 sposoby:

 

1)tu masz wersję pudełkową

http://allegro.pl/item290514171_gran_tu ... wosc_.html

2)kupujesz kod do PS Store i zasysasz na dysk

http://allegro.pl/item289407404_kod_ps_ ... ogue_.html

3)płacisz w PS Storze kartą kredytową i ściągasz na dysk

 

póki co tylko wersje z krzaczkami. premiera w USA tak jak pisał przemeq w lutym (19 luty). w europie pewnie w marcu.

 

edit: przemeq pisał, że w marcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po tym poście (stąd) :

"Ostatnie 6 godzin spędziłem grając w GT5 P (dzisiaj odebrałem) i muszę powiedzieć, że ta gra jest niesamowita. Zrobiłem sobie teraz krótką przerwę, bo ręcę mi już odpadają od sciskania pada, ale zaraz wracam, tylko coś zjem. Coś czuję, że dzisiaj w nocy nie pośpie sobie. Prawdopodobnie też przez najbliższe parę dni mnie nie będzie

Pisząc w skrócie:

 

grafika - rewelacja

dźwięk - poprawiony w stosunku do dema, rewelacja

model jazdy - rewelacja

 

Jest to najlepsza gra samochodowa/wyścigowa jaką grałem w życiu (a w trochę już ich grałem)!"

 

postanowiłem nabyć grę z tymi cholernymi krzaczkami :wink: . zobaczymy za tydzień co ten cały PS 3 jest wart :smile: ( i czy STi '08 rzeczywiście szybsze od evo X :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny argument za kupnem PS3:

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 13964.html

 

Wygląda na to, że tym razem w wojnie formatów wygra jednak Sony z promowanym przez siebie Blu-Ray (wreszcie Sony się doczeka: dotychczas mocno umoczyło na beta camie, mini discu i paru innych :twisted:), a jak Warner zacznie na ostro wydawać na Blu-Ray'u, to ruszy cały rynek. Wówczas taki PS3 nie będzie tylko zabawką na trzy gry i jeden film :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny argument za kupnem PS3:

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 13964.html

 

Wygląda na to, że tym razem w wojnie formatów wygra jednak Sony z promowanym przez siebie Blu-Ray (wreszcie Sony się doczeka: dotychczas mocno umoczyło na beta camie, mini discu i paru innych :twisted:), a jak Warner zacznie na ostro wydawać na Blu-Ray'u, to ruszy cały rynek. Wówczas taki PS3 nie będzie tylko zabawką na trzy gry i jeden film :).

 

proszę cię :roll: można już kupić odtwarzacze BR za 1000 PLN, niedługo będą kosztowały pewnie z 600... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...