Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

A nuz widelec ten gość z tedeika też sobie świstu swojej turbawki chciał posłuchać a nie wyzywać takiego np saszynskiego, cze kogokolwiek innego w subaraku na pojedynek? :twisted: W sumie jak bym miał turbo to też może bym sobie gazował..więc się nie wypowiadam więcej na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz aby? Wątpię, że w lusterku ten malkontent był w stanie zidentyfikować akurat Twoje subaru legacy, które ma akurat 280 koni

 

trudno go nie zidentyfikowac... przez listownik moge kury wciagac...

 

To chyba nie wina samochodu, a raczej braku kultury na drogach.

 

i wyobrazni...

 

ale to bym z humorem do tego podszedł. :D

 

humor Ci mija jak sie akurat spieszysz i musisz szybko opuscic parking a im sie nie spieszy...

z rozmowami nic nie dziala... ale nie zawsze tak sie dzieje na szczescie.

 

No i to gazowanie na światłach przez fanow TDIków- przeszkadza CI to? Niech sobie zapiszczą gumami, wypuszczą siwą chmurę z wydechu i jadą w zdrowiu i szczęściu..

 

nie o gazowanie na swiatlach mi chodzi.. to mam gdzies... ale jedziesz sobie spokojnie a za chwile dojezdzasz do jadacego 70/h, chcesz wyprzedzic a debil wciska gaz w podloge i mysli ze to smieszne. o cos takiego mi chodzilo... i to mlode gnojki ktorzy zatankuja auto w weekend a w poniedzialek ich juz nie stac na odpalenie auta bo wahy brak.

 

Oni jeżdzą jak barany bo tylko na nich się znają.Jak masz coś do roboty z blacharki pojeździj 30min po rondach zawsze sponsor się trafi

 

czasami mam ochote kupic jakas micre za 200 ojro i ich troche ptrzepac :evil:

 

Irlandzykow boli sam fakt ze jezdzisz codziennie do pracy autem ktore wg nich zre jak smok kiedy oni jada z pustakiem pod pedalem gazu.. wyobrazaja sobie pewie ile musisz miec wiecej siana od nich. to ich boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nuz widelec ten gość z tedeika też sobie świstu swojej turbawki chciał posłuchać a nie wyzywać takiego np saszynskiego, cze kogokolwiek innego w subaraku na pojedynek? :twisted: W sumie jak bym miał turbo to też może bym sobie gazował..więc się nie wypowiadam więcej na ten temat :D

 

:D:D padłem. Dzięki, od razu homor mi się poprawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie jakis burak mi wyjezdza jakims g***nem przed maske, inny chce sie "sprobowac" swium TDI czy aby na pewno objedzie rzekome 280KM...

 

 

na to jest dobra rada. Ja sie nie ścigam z nieznajomymi i olewam wszystkich którzy mnie prowokują. Ostatnio wracaM z Krakowa do Nowego Sącza wieczorem. Wyjeżdzam z CPN. Za mną wyjechał typ czarnym wiejskim BMW starszej daty. Ruszyłem normalnie gość ruszył z piskami i trzymał sie blisko mnie ze 100m. Dawał do zrozumienia że bedzie ze mną rywalizował i ścigał sie. Była 21. Znad przeciwka sznur samochodów cały czas ktoś jedzie, nie było szans wyprzedzić mnie.

 

JA NATOMIAST ZAMIAST PRZYSPIESZAĆ ZWOLNIŁEM AUTO! ZWOLNIŁEM DO PRĘDKOSCI około 40 KM NA GODZINE. Jechałem tak 1,5 KM myślałem że gość za mną ugotuje sie . Przy najbliższym zjeździe nie wytrzymał i zjechał na prawą strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z parkowaniem miałem problem pod szkołą bo też lubili sobie mnie zastawiać. Zimą pewnego dnia wszystko się zmieniło. Linka i heyah ;]. Przeparkowałem parę aut pod szkołą i miałem już do jej ukończenia spokój. Nawet nauczyciel nie odważył się mnie zastawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak jeszcze jezdziłem cifem ej9, 1.4 90KM.. później wsadziłem tam 1.6 127KM i pod koniec 2010 roku planowalem zmienić auto, po głowie chodziły mi Accord 2.0 2005 i Lexus Is200... a po nowym roku podjechałem pod firme w B4... ludziom kopary opadly i smiali sie ze za miesiac bede sprzedawał bo na paliwo nie wyrobie... jak sie pytali ile pije to odpowiadalem ze od 15 do 25l/100 krzywili sie.. bo ani nie zmieniłem auta ani nie zmienilem stylu czyli grzanie auta przed jazda 10 minut czy lato czy zima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał starą S-kę w140 z 93 roku auto warte kilka tyś złotych ale sąsiedzi i tak uważali że jest mafiozem i dilerem bo ma dużego merca to nic że ich Matiz był 2 razy więcej wart:)

 

:lol::lol::lol:

 

joanna7f, skąd wykopałaś to foto :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur:

saszynski napisał(a):

jesli moje sprawy pojda po mojej mysli (tzn mam caly weekend aby przekonac kobiete co do swoich racji)to od poniedzialku rozpoczynam projekt B4... kucie, pompowanie (1.65bara) i mapowanie... chce miec cos szybsze niz to:

i juz wtedy zenie sie z moim B4.

 

 

:shock:

 

Zamiast przekonywać, zmień kobietę... :roll: Prościej, łatwiej, szybciej i skuteczniej :lol:

 

 

I taniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Artur:

saszynski napisał(a):

jesli moje sprawy pojda po mojej mysli (tzn mam caly weekend aby przekonac kobiete co do swoich racji)to od poniedzialku rozpoczynam projekt B4... kucie, pompowanie (1.65bara) i mapowanie... chce miec cos szybsze niz to:

i juz wtedy zenie sie z moim B4.

 

 

 

 

Zamiast przekonywać, zmień kobietę... Prościej, łatwiej, szybciej i skuteczniej

 

 

 

I taniej

na pewno pożyteczniej bedzie zakuc nadmuchac i ustroić B4.

 

 

szuszu nie jestem taki tani:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...