Skocz do zawartości

Jaki kolor chlapaczy?


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 682
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtek wejdź na www.rallyarmor.com

 

one wiszą 2 cm nad ziemią nie wróżę im długiego żywota na naszych drogach i krawężnikach,

 

Sykstus daj znac jak będziesz zamawiał może wezmę kpl :mrgreen:

 

Przecież to jest tylko kawałek gumy, możesz go zawieśić na jakiejkolwiek wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeglądnięciu wielu fotek stwierdzam że najładniejsze są czarne RallyArmor 8)

 

Bede w tym miesiacu robil zamowienie na te chlapaki, jesli ktos reflektuje przed zima to zapraszam (czarne z napisem czerwonym, niebieskim lub bialym do wyboru) cena 90 USD, transport uzalezniony od ilosci, dzielony proporcjonalnie :)

 

Oczywiscie pelen zestaw montarzowy w cenie, pasuje na oryginalne otwory, nic nie trzeba wiercic.

 

To jak będzie robione zamówienie, to ja w to wchodzę. Czarne z niebieskimi napisami 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie robione zamówienie, to ja w to wchodzę. Czarne z niebieskimi napisami 8).

 

Czekajcie na mnie, ja jeszcze dzisiaj sie musze zastanowic :-)

Jakas niezdecydowana jestem? :-)

 

Kurtka na wacie, wlasnie zauwazylem ze czarne z niebieski logo sa niedostepne: Currently On Back Order until Late September Contact to Pre Order

 

i co tu robic :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biale tez sa kozackie ! mowie wam.no i cena: sparco komplet za 200 pln to jest lepij niz 90 baksow.ale jak kto woli. biale do niebieskiego fajowo wygladaja.

 

roznica bedzie ok 120-130 plnow juz z transportem a nie beda takie pospolite :mrgreen: Verciu gdzie sie podzial Twoj indywidualizm ze nam tu sparco zamydlasz (zasparkasz :?: :mrgreen: ) oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak - ale te czarne będą się zlewać z czarnymi oponami i dzięki temu będą funkcjonalne, a przy będą praktycznie "niewidoczne".

 

Do dziś pamiętam różowe chlapacze pewnego posiadacza evo VIII (nie chodzi o shodana :twisted:). Patrzyłeś na samochód i jedyne, co widziałeś, to te chlapacze. One były w stanie przebić nawet naturalną brzydotę evo, jeśli chodzi o rzucanie się w oczy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howgh! 8)

 

Wstepna lista chetnych (mozna sie dopisywac):

Wojtek K (WRX 05)

 

O przepraszam, WRX 06, ale oczywiscie potwierdzam swoje uczestnictwo w group buy. czarne z niebieskim napisem, Hough! :-)

 

Ogladajac ten filmik okazuje sie ze chyba nie da sie ich zamontowac na innej wysokosci, wiec jak ktos sie obawia o urwanie, nalezy je po prostu przyciac tylko wtedy logo mozna stracic :-)

 

Dobrze ze ja nie wjezdzam tylem na krawezniki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...