Skocz do zawartości

Jaki kolor chlapaczy?


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq - blue logo (STi 06)

Dawid - blue logo (WRX 04)

Wojtek K - blue logo (WRX 06)

Sykstus - czarne chlapaki logo: white/black/red/blue auto WRX 01 (kolory logo w kolejnosci oo najbardziej pozadanego do najmniej)

adamusmax - red logo (GT)

beben - blue logo (WRX 05)

Domestos - blue logo (and blue 666 ) (WRX 06)

Bart1000 - blue logo (STi 03)

abt - black logo (gt) - tak na wszelki wypadek... jakby paszteciarskie nie daly rady :lol:

roli - czarne chlapacze, niebieskie logo, WRX 01 Wagon :-) (mam nadzieje, że się nie spóźniłem)

 

To kiedy zamawiamy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 682
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze ja, ja, ja :)

 

Przemeq - blue logo (STi 06)

Dawid - blue logo (WRX 04)

Wojtek K - blue logo (WRX 06)

Sykstus - czarne chlapaki logo: white/black/red/blue auto WRX 01 (kolory logo w kolejnosci oo najbardziej pozadanego do najmniej)

adamusmax - red logo (GT)

beben - blue logo (WRX 05)

Domestos - blue logo (and blue 666 ) (WRX 06)

Bart1000 - blue logo (STi 03)

abt - black logo (gt) - tak na wszelki wypadek... jakby paszteciarskie nie daly rady :lol:

roli - czarne chlapacze, niebieskie logo, WRX 01 Wagon :-) (mam nadzieje, że się nie spóźniłem)

WoGut - black logo (WRX 05)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To kiedy zamawiamy? :>

 

Czekamy na odpowiedz z Rally Armor. Jestem w bierzacym kontakcie z nimi.

 

A ja kurde w miedzyczasie splukalem sie z kasy, bo kupilem wydech i nalesnika :-)

 

Hehe ja tez kupilem wydech i spoilerek, ale ten duzy ;) Ale kasa na chlapaki jest niezmiennie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To kiedy zamawiamy? :>

 

Czekamy na odpowiedz z Rally Armor. Jestem w bierzacym kontakcie z nimi.

 

A ja kurde w miedzyczasie splukalem sie z kasy, bo kupilem wydech i nalesnika :-)

 

Hehe ja tez kupilem wydech i spoilerek, ale ten duzy ;) Ale kasa na chlapaki jest niezmiennie :mrgreen:

 

No to jestes bardziej gospodarny ode mnie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ....

 

Przemeq - blue logo (STi 06)

Dawid - blue logo (WRX 04)

Wojtek K - blue logo (WRX 06)

Sykstus - czarne chlapaki logo: white/black/red/blue auto WRX 01 (kolory logo w kolejnosci oo najbardziej pozadanego do najmniej)

adamusmax - red logo (GT)

beben - blue logo (WRX 05)

Domestos - blue logo (and blue 666 ) (WRX 06)

Bart1000 - blue logo (STi 03)

abt - black logo (gt) - tak na wszelki wypadek... jakby paszteciarskie nie daly rady :lol:

roli - czarne chlapacze, niebieskie logo, WRX 01 Wagon :-) (mam nadzieje, że się nie spóźniłem)

WoGut - black logo (WRX 05)

piter - (GT) czarne chlapaki z logo w kolorze czarnym lub szarym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - blue logo (STi 06)

Dawid - blue logo (WRX 04)

Wojtek K - blue logo (WRX 06)

Sykstus - czarne chlapaki logo: white/black/red/blue auto WRX 01 (kolory logo w kolejnosci oo najbardziej pozadanego do najmniej)

adamusmax - red logo (GT)

beben - blue logo (WRX 05)

Domestos - blue logo (and blue 666 ) (WRX 06)

Bart1000 - blue logo (STi 03)

abt - black logo (gt) - tak na wszelki wypadek... jakby paszteciarskie nie daly rady

roli - czarne chlapacze, niebieskie logo, WRX 01 Wagon (mam nadzieje, że się nie spóźniłem)

WoGut - black logo (WRX 05)

piter - (GT) czarne chlapaki z logo w kolorze czarnym lub szarym

Saval - black with blue logo (WRX 05)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, Wojtek K, jakie wydechy macie? Sykstus pewnie turboback zalozyles co? :)

 

Ja wlasnie dzisiaj zalozylem back boxa H&S - no miodzio normalnie Dzieci nie straszy, staruszki glow nie odwracaja - soczysty basowy bulgot boksera. Na wyzszych obrotach daje czadu. Pieknie slychac z daleka. Slychac ze wyrafinowany jest ten bulgot :mrgreen: Takze dzieki wszystkim ktorzy mi doradzili, zwlaszcza dla verta za potwierdzenie ze w MY 06 kolektor nie tlumi tego pieknego basu!

 

No i mam juz nalesnik - teraz trzeba zalozyc. Przy okazji - ma ktos szablon gdzie wiercic dziury na bagazniku do nalesnika?

 

A wracajac do tematu: chlapacze ktorych nie ma w sprzedazy obecnie na Rally Armor beda dostepne na poczatku pazdziernika. Zamawiac juz mozna. Jakie sa procedury forumowe w tej materii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedury są takie, że Forumowicze ufają temu biedakowi, który zdecydował się na koordynację danego tematu, wpłacają mu $$$ na konto i modlą się, by nie byli pierwszymi, którzy się nacięli na łatwowierności 8).

 

A potem piszą na forum: "dziś przyszła paczuszka. Dzięki [i tu wstaw nick-a koordynatora-nieszczęśnika]" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, Wojtek K, jakie wydechy macie? Sykstus pewnie turboback zalozyles co? :)

No i mam juz nalesnik - teraz trzeba zalozyc. Przy okazji - ma ktos szablon gdzie wiercic dziury na bagazniku do nalesnika?

 

Ja kupilem bardziej hardcorowo - caly wydech od turbiny :mrgreen:

 

A co do dziur to jak chcesz moge Ci cyknac fotki, mam oryginalnie zamontowanego nalesnika na klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to negocjuj a nie na forum przesiadujesz :wink: ,

czy tym koordynatorem-nieszczęśnikiem jest Wojtek?

 

No jak widac na niego wypadlo :P Mialem ja zamawiac ale skoro zabral sie za negocjacje to zarzucilem temat usiadlem w fotelu w bamboszach pod kocykiem z herbatka w rekach i czekam az chlapaki przyniesie listonosz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, wygląda że to najbardziej jestes w temacie wiec rzuc konto i kilku naiwnych pewnie przesle ci trochę PLNów :wink: :D ewentualnie przekaż temat Sykstusowi żeby za długo pod tym kocykiem nie siedział :cool:

 

Nie no spoko mnie tu dobrze pod tym kocykiem :mrgreen: pozatym ja nie wpadlem na pomysl zeby negocjowac rabat za bardzo leniwo/kawiorowy widac jestem ;) Takze mysle ze Wojtek moze sie wykazac. Ewentualnie jesli mu sie nie chce to moze zlozyc zamowienie na mnie, zeby juz nie mieszac chlopakom z rallyarmor (jak dojdzie do polski zajme sie spedycja po polsce, z tym nie mam problemow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko mnie tu dobrze pod tym kocykiem :mrgreen: pozatym ja nie wpadlem na pomysl zeby negocjowac rabat za bardzo leniwo/kawiorowy widac jestem ;) Takze mysle ze Wojtek moze sie wykazac. Ewentualnie jesli mu sie nie chce to moze zlozyc zamowienie na mnie, zeby juz nie mieszac chlopakom z rallyarmor (jak dojdzie do polski zajme sie spedycja po polsce, z tym nie mam problemow)

 

No skoro tak ci dobrze pod tym kocykiem :-)

 

Sluchajcie, ale kolesie chca przez paypala - placil ktos tym cudem? Ja nigdy i nie wiem jak to sie robi.

 

Czekam na info o znizce. Zaproponowalem wieksza :-) czyli 10% od chlapacza, znaczy kurna od kompletu, nie od jednego :mrgreen: Zobaczymy co amerlochy na to :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec napisalem czy otrzymamy 10% znizki na chlapacze i oto odpowiedz:

 

Of course it would be possible, please note any additional taxes your

country may impose is strictly your responsibility. We will be shipping

these in early October, please give us a detailed breakdown of the colors,

email address to send the paypal request to, and we will send the invoice

for pre payment

 

Kto kuma ten paypal? I do dziela bo wszystko ustalone i zalatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja place prawie zawsze przez PAYPAL. Paypal to najbezpieczniejsza forma platnosci poniewaz gosc ktoremu placisz nie widzi nr twojej cc. Musisz zalozyc sobie tam konto i jak chcesz zaplacic wybierasz forme platnosci Paypal i logujesz sie na swoje konto i placisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...