Skocz do zawartości

SUPER spojler do Twojego Subaru !!!!


Gość w1lko

Rekomendowane odpowiedzi

Ojoj, Pan regulaminu nie preczytal. Dzialalnosc komercyjna,a ta nia zdecydowanie jest, jest zabroniona na lamach tego forum! Zreszta niech Pan powie z reka na sercu - czy to jest uczciwe?

 

Prosze Adminow o skasowanie topicu, albo przynajmniej o CLOSEDa :roll:

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini czasowo niedostepni. Pszepraszamy za usterki. (w tym momencie wyskakuje niebieski ekran śmierci Windowsa o numerze 3475908257897G258G7df9030357)

 

I tak to skrzydło jakieś brzydkie, takie odrapane - jednym słowem ble.

 

Prosze Adminow o skasowanie topicu, albo przynajmniej o CLOSEDa

 

Nie no ja myślę ThanJu że admini i tak sami zauważą ten topik i złamanie regulaminu. Myślę zę nie musisz ich o to prosić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam to sobie :twisted:

 

a co? masz dwunapędowca? jakiegoś Opla czy inną Skodę??? bo z tego co wiem obecnie brak u Cię auta 4x4, prawda?

 

a dwunapędowe auta zostały stworzone, by być wyprzedzane przez czteronapędowe (nawet z dołączanym tyłem :P) i tyle.

 

pzdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zaiste konkurencyjna :lol: ciekawe co na to szanowna Dyrekcja :D Gdyby nie moj szacunek do Szanownej to nie zdziwil bym sie gdyby Dyrekcja kupowala takie a potem sprzedawala za 10 razy wiecej juz pomalowane jako Prodrive... no ale coz... w koncu przeciez tutaj sie wychowalem, prawda ?? Nawiasem mowiac zastanwiam sie jaka jest jakosc tego produktu, na zdjeciach nie wygladaja na robote zegarmistrza i akurat to ze odrapane nie ma zadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylnionapędowce z dołączanym przednim się nie liczą??

 

liczą się liczą, poprostu dałem mój za przykład :P

 

Tak naprawde to dopiero samochody 4x4 sa dwunapędowe,a ośki to ciągną tylko na jedno koło.

 

sio Ickx, nie czepiaj się ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, ze z tego co wiem SIP dawal i chyba dalej daje do produkcji spojlery w POLSCE (do WRXow, jak ktos chce udawac STi-a :wink:). No ztymze to wiadomo, ze sa robione na licencji, dokladnie skopiowane od oryginalu itd. itp.. A z takim czyms, co oferuje tu Pan o nicku, ktorego sie nie da wymowic ani napisac, to nigdy nie wiadomo, czy ten Spojler to raczej nie spowoduje, za SAmochod odleci :wink: . Jakby nie bylo nie wystarczy dac na tylna klape byle deche i liczyc na to, ze bedzie dosiskala woz...

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie Paaaanie, co Ty do mnie mowisz!? Jaki styropian?! Tosz to sie nie ma rozleciec przy 20km/h! Ja to robie z porzadnej sklejki dostarczanej tanio przez Wiesio Sp. z o.o. i robie z sercem, z duchem, w miejscu, gdzie moge sie calkowicie oddac pracy - na klopie. Niezle mi sie oplaca, dostaje 0.99zl za 12 godzin. Po czterech dniach moge se tanie wino kupic :D

 

Pozdrawiam,

TJ

 

[EDIT] Ze wzgledu na masowy naplyw zapytan o te spojlery na priv pragne zwrocic uwage, ze zamowienia kieruje sie do SIP :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...