Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bardzo dobrze, Lechowi jako jedynemu chce sie grac i walczyc o Majstra.

 

No właśnie - podobną tezę wysunąłem kilka tygodni temu, gdy wszystko jeszcze było możliwe.

 

Mysle ze w tych 2 przypadkach bedzie spore wietrzenie skladow latem. :twisted:

 

Kopacze Legii sami się o to poprosili. Jak by pograli i Legia coś tam ugrała, znów byłaby wątpliwość, co zrobić z tymi, którzy od lat "nie mogą się przełamać, choć mają dużo większy potencjał", a tak wiadomym jest, że należy towarzystwo rozpędzić na cztery wiatry... Szczególnie, że weterani typu Kiełbowicza potrafią ich zawstydzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chętnie kupiłbym sobie karnet na Legię i chodził z tatą albo z kumplami. Ale... drużyna gra na takim poziomie, że podobne wrażenia mam, patrząc z okna - tuż obok domu mam boisko szkolne gimnazjum. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chętnie kupiłbym sobie karnet na Legię i chodził z tatą albo z kumplami. Ale... drużyna gra na takim poziomie, że podobne wrażenia mam, patrząc z okna - tuż obok domu mam boisko szkolne gimnazjum. :twisted:

 

Ja kupuję, bo jestem kibicem, niezależnie od tego, jak grają. Trzeba im czasem dać szansę... :twisted:

 

Poza tym będę jeździł na Ł3 z ziomami z Łomianek (Bilex), będziemy się zamieniać, kto będzie kierował (na jeden mecz ja, na inny on), będzie to przynajmniej atrakcja towarzyska, jak poziom piłkarski będzie marny - jak ja będę kierował, to atrakcyjność będzie wzrastała po powrocie do Łomianek. Ale jak Bilex, to już w drodze na stadion będzie wesoło :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chętnie kupiłbym sobie karnet na Legię i chodził z tatą albo z kumplami. Ale... drużyna gra na takim poziomie, że podobne wrażenia mam, patrząc z okna - tuż obok domu mam boisko szkolne gimnazjum. :twisted:

 

Ja kupuję, bo jestem kibicem, niezależnie od tego, jak grają. Trzeba im czasem dać szansę... :twisted:

 

Poza tym będę jeździł na Ł3 z ziomami z Łomianek (Bilex), będziemy się zamieniać, kto będzie kierował, będzie to przynajmniej atrakcja towarzyska, jak poziom piłkarski będzie marny :twisted:.

 

Ja zacząłem w ogóle zerkać na wyniki dopiero niedawno - wcześniej Legia kojarzyła mi się z dresami, które piszą "Dom Polonii" na śmietnikach (autentyk, koło mojej szkoły, wyjątkowo mnie bawi) :mrgreen: Ale, jako że budują nowy, fajny stadion, pomyślałem, że byłoby miło czasem sobie obejrzeć jakiś mecz.

 

A jeśli chodzi o wyprawy z Łomianek - prawdziwą atrakcją będzie, gdy to ja będę kierował :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chętnie kupiłbym sobie karnet na Legię i chodził z tatą albo z kumplami. Ale... drużyna gra na takim poziomie, że podobne wrażenia mam, patrząc z okna - tuż obok domu mam boisko szkolne gimnazjum. :twisted:

 

Ja kupuję, bo jestem kibicem, niezależnie od tego, jak grają. Trzeba im czasem dać szansę... :twisted:

 

 

Legia to obowiazek, a nie przyjemnosc :twisted: 8)

 

Jezeli chodzi o atmosfere to nie wim czy na nowym stadionie bedzie lepiej.

Nawet nie chodzi mi o to czy strajak sie skonczy.

Atmosfere na Legii robila Zyleta . Wczesniej to byla polowa stadionu, a teraz to bedzie niewiele powyzej 10% calosci. :roll:

 

 

Atletico wygralo :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia to obowiazek, a nie przyjemnosc :twisted: 8)

 

Jezeli chodzi o atmosfere to nie wim czy na nowym stadionie bedzie lepiej.

Nawet nie chodzi mi o to czy strajak sie skonczy.

Atmosfere na Legii robila Zyleta . Wczesniej to byla polowa stadionu, a teraz to bedzie niewiele powyzej 10% calosci. :roll:

 

 

Wywiad z grupą Nieznani Sprawcy :arrow: http://www.legialive.pl/news/34921_Niez ... e_zlo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie ogarniam , nie moge spokojnie wysiedzieć w jednym miejscu, nie pamietam takich emocji , nawet przed meczem z Austrią Wiedeń w Pucharze Uefa tak nie latałem, kupie se chyba karton Calmsów albo innego Persenu,na stadionie bede chyba z 2 godziny przed meczem.

Serce mówi że wygramy ale rozum podpowiada aby wstrzymać sie do ostatniego gwizdka .

:D :shock: :twisted::mrgreen: :wink: :P emotów nie starczy LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie ogarniam , nie moge spokojnie wysiedzieć w jednym miejscu, nie pamietam takich emocji , nawet przed meczem z Austrią Wiedeń w Pucharze Uefa tak nie latałem, kupie se chyba karton Calmsów albo innego Persenu,na stadionie bede chyba z 2 godziny przed meczem.

Serce mówi że wygramy ale rozum podpowiada aby wstrzymać sie do ostatniego gwizdka .

:D :shock: :twisted::mrgreen: :wink: :P emotów nie starczy LOL

 

Powodzenia. Należy Wam się ten tytuł. Organicznie Lecha i jego kiboli nie trawię :twisted:, ale obiektywnie muszę powtórzyć coś, co już kiedyś pisałem - Wam się w tym roku najbardziej chciało. Tj. chce się od wielu lat, ale mimo niepowodzeń nie odpuszczaliście. I wreszcie się doczekaliście 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca życze Lechowi Mistrza Polski!

 

My (Cracovia), nie możemy przegrac z Piastem. Jeśli wszystko ułoży sie dobrze, to w nowym sezonie triada znów w komplecie w Ekstraklasie :)

 

Co do derbów: Wisła na pewno była lepsza piłkarsko, ale Pasy pokazały walke do samego końca. Nie chodzi tu tylko o bramke (przecież to nie my ja strzeliliśmy ;) ), ale o ogólne zaangażowanie.

 

P.S. Wybaczcie cześciowy brak PL znaków, ale klawiatura "lekko" nawala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla Lecha. Dobrze, że Lech otrzyma szansę gry w LM. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale widać po poziomie gry, że obecnie Lech odstaję od reszty i tylko on coś może zawojować

 

 

Sprzedał już Lewandowskiego więc już nie odstaję od reszty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się działo :mrgreen:

 

 

 

przepraszam z góry za nagrania na poczcie forumowicza Kudłatego :mrgreen: siłą i przemocą mnie telefon odebrali zli ludzie :twisted:

 

jak by co to ciężki bas na nagraniu należy do mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...