Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

YEAH!!!

 

Kuchenkorz do domu :twisted:.

 

YEAH!!!

 

A było tak blisko. BUAHAHAHAHA :mrgreen:.

 

PS Tylko mi nie wyjeżdżajcie z tekstami, że "to Polacy" i powinienem im kibicować jako Polak. Ja wiem, komu chcę kibicować :twisted:.

 

To samo chciałem napisać ale myślałem że zaraz takie teksty właśnie polecą :mrgreen:

 

 

 

A dziś w nocy Adamek broni pasa mistrzowskiego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt się nie cieszy,że Adamek wygrał :?:

 

Ja - bardzo. I to w jakim stylu wygrał! Pełny respek. Ten gość jest niesamowity.

 

PS Mój wczorajszy nieudany dzień dopełniła beznadziejna postawa zawodników Legii w derbach z Dysko-polo Warszawa, wspierana równie beznadziejną postawą sędziego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA PIĘKNY WYNIK: 2 ZŁOTE+ 1 BRĄZOWY MEDALE na jednych mistrzostwach . GRATULACJE :!: :!:

 

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 4:51 pm ]

skoki ;po 1 serii drużynowo Polska jest ....:shock: 3 :!: :!:

 

Gratulacje dla Justyny oraz naszych skoczków :!: Brawo, świetna robota (szczególnie Pani JK). :mrgreen:

 

Natomiast, dla odmiany, mam złe wiadomości dla Michaela i dla siebie:

http://www.sport.pl/pilka/1,65083,63322 ... dinho.html

http://www.sport.pl/pilka/77,65082,6332 ... adryt.html

 

Ktoś tu pisał, że Barca nie przeżywa żadnego kryzysu. Proponuję zobaczyć ostatnie wyniki. Przewaga nad Realem stopniała jak śnieg za oknem do 4 punktów (z 12). Dzisiaj przegrywają po golu strzelonym w ostatniej minucie. I co z tego, że dobry mecz i grad goli, jak 0 pkt. na koncie. :evil:

 

Moim zdaniem jest ewidentny kryzys w Barcelonie i to w najgorszym momencie, kiedy sezon wchodzi w decydującą fazę (i to zarówno w lidze, jak i LM). Także sytuacja jest poważna i bardzo niepokojąca. Może się skończyć sezonem bez trofeów. Trzymam kciuki za szybkie przebudzenie.

 

Edit: dodajmy, że dzisiaj Barca prowadziła już 2:0. I następnie dała sobie strzelić 4 gole, by odpowiedzieć tylko jednym. To jakaś masakra i amatorka, szczególnie w grze obronnej. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milan to już ma sezon w plecy. Raczej będziemy w Top4, ale na mistrza to nie ma co się napalać. Na v-ce mistrza też nie. Pewnie skończy się 3-4. Trzeba naprawdę odświeżyć tę kadrę.

 

Cieszy mnie, że moja druga miłość Atletico rąbnęło FCB. Po raz kolejny potwierdza się tylko, że defensorzy w Primera Division to taki niesmaczny żart z pozycji obrońcy.

 

Hala Madrid!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defensorzy w FCB? Po co? Co najwyżej wystarczy pomocnik i to oczywiście ofensywny.

A bramkarz? Po co nam jakiś konkretny koleś o równej formie. E tam. Lepiej kolo co albo ma super mecz albo puszcza szmaty. Tak jest przecież zabawniej... :evil:

 

Ja rozumiem, że zespół może mieć kryzys. Ale jak się już prowadzi 2:0 i z ostatnich meczy się wie, że forma się skończyła w grudniu 2008, a punkty są bardzo potrzebne, to chyba się robi wszystko żeby obronić wynik. A nie traci 4 (słownie: cztery) gole.

 

Sorry, że tak ostro marudzę ale zdenerwowałem się..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można mówić teraz już otwarcie o kryzysie w FCB, bo jeszcze do tego ostatniego meczu w LM to tak nie śmiało się mówiło że to jeszcze nie wygląda na kryzys. W tym momencie sprawa wydaję się ewidentna, coś nie idzie i wymaga natychmiastowej zmiany. To mogę powiedzieć jako bierny obserwator bo nie jest to klub któremu kibicuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wogole zastanawiam nad tym, ze w slowniku jezyka polskiego nie ma takiego slowa jak "kolejorz" jest KOLEJARZ. Jest w koncu ustawa o ochronie jezyka ojczystego. Nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie ta nazwa drazni. :evil:

 

Za Wiki: Gwara poznańska:

wymowa o zamiast a, np.: Kolejorz (Kolejarz), chłopok (chłopak)

wymowa u lub ó zamiast o, np.: cóś (coś), doktór (doktor)

wymowa ło, łe, ły w miejscu o lub ó, np.: łoko (oko), łyn (on), młost (most). Może to spowodować bardzo silne zniekształcenie: płet stołym (pod stołem) lub Łodejdź łobuzie łod łokna, bo cię łobleje bez łeb łodom łod łogórków (Odejdź łobuzie od okna bo ci obleję głowę wodą od ogórków)

wymowa ły zamiast ło i łó, np.: łyszko (łóżko)

wymowa y zamiast e - mlyko (mleko), chlyb (chleb)

wymowa y lub i zamiast końcówki -ej, np.: gorzy (gorzej), lepi (lepiej)

wymowa ej zamiast aj, np.: dej (daj), trzymej (trzymaj)

wymowa oł zamiast eł, np.: diaboł (diabeł)

wymowa u zamiast ół, uł lub łu, np.: na du (na dół), dugi (długi), suchaj (słuchaj)

wymowa uł zamiast ił lub ył, np.: kupiuł (kupił), buł (był)

wymowa końcówki -om zamiast -ą, np.: jakom (jaką), pałkom (pałką)

 

itd TEJ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak coś im się uda osiągnąć w Polsce i Europie. Zobaczymy.

 

Jedyny powód, dla którego mnie ta informacja mogłaby cieszyć jest taki, że jak jedna drużyna się uzbroi, inne nie będą chciały zostać w tyle a to ogólnie podniesie poziom ligi :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech się "zbroi" i chce wzmacniać drużynę. Może jednak coś im się uda osiągnąć w Polsce i Europie.

A nie wolisz żeby to Legia coś osiagnela w Polsce i Europie? Chyba że można Cię podejrzewac o jakiś FC lecha :roll:

 

Wolę. Ale co z tego? Wygląda na to, że Lech chce coś zrobić. A Legia jakby nie była do końca przekonana. Przykro mi z tego powodu ale nie mam na to wpływu.

 

A podejrzewać to mnie można, że jestem fanem FCB. Polska liga interesuje mnie mocno średnio.

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 10:19 pm ]

Może jednak coś im się uda osiągnąć w Polsce i Europie. Zobaczymy.

 

Jedyny powód, dla którego mnie ta informacja mogłaby cieszyć jest taki, że jak jedna drużyna się uzbroi, inne nie będą chciały zostać w tyle a to ogólnie podniesie poziom ligi :twisted:.

 

Masz też drugi powód. :wink: Otóż jak w końcu zacznie ktoś w pucharach wygrywać, to w kolejnym roku będziemy mieli większe szanse w losowaniu LM. I może trafimy na łatwiejszych przeciwników i może ktoś w końcu awansuje do grupowej LM. Byłoby fajnie, zobaczyć znowu jakiś polski zespół w LM. Najchętniej Legię ale jeśli nie L, to niech to będzie ktokolwiek. :cool:

Ileż lat można czekać na takie wydarzenie? :evil:

 

Tak było kiedyś: http://www.youtube.com/watch?v=uP1ZV0aTep4

Jeszcze grał Leszek Pisz z kolegami. Gdzież ta Legia?

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 10:24 pm ]

Legia LM 1996 :mrgreen:

 

 

[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 10:29 pm ]

Milan wygrał. :mrgreen:

Legia wygrała. :mrgreen:

 

Barca wygrała, a Real zremisował. :mrgreen: :mrgreen:

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,63573 ... Realu.html

 

[ Dodano: Pon Mar 09, 2009 8:40 am ]

:mrgreen:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,93854,63578 ... osolu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Małysza. :!: :mrgreen:

 

A wracając do piłkarskiej LM, to dzisiaj grają:

Juventus Turyn - Chelsea Londyn (0:1)

Panathinaikos Ateny - FC Villarreal (1:1)

Bayern Monachium - Sporting Lizbona (5:0)

FC Liverpool - Real Madryt (1:0)

 

Ciekawe czy Real da dzisiaj radę odrobić straty? Stawiam na Liverpool.

 

Natomiast hit na jutro to Man vs Inter. Ja stawiam na Man. Ale podobno Michael postawił na Inter. :mrgreen:

Szkoda, że nie mogę się z nim nieco podroczyć. :sad:

 

Na deser Lyon przetestuje formę Barcelony. Nieco się niepokoję o wynik. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...