Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Legła Warszawa, Wisła skisła...

 

Te mądrala :evil:

 

:mrgreen:

 

A co do wczorajszego meczu: był on idealnym potwierdzeniem starej maksymy, że nieważne, jak się gra, ważne, by strzelić więcej bramek. Lech miał 4 okazje (na początku ta Zakrzewskiego plus te trzy bramkowe) i strzelił 3 bramki. I chwała im za to. Legia miała okazji 209384093284093284093284093284, grała ładnie i z pomysłem, trzymała piłkę przez 98% czasu spotkania i dostała.

 

Mam nadzieję, że wnioskiem, jaki wyciągną właściciele klubu jest kupienie dobrego napastnika, albo pary napastników. Bez tego - ni rusz. Plus Bąk na środek obrony, zatrzymać Edsona, Choto, wywalić Surmę i będzie z Legii dobra drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dodam jeszcze tylko, że "3 mln euro w waszej bramce" myślami było już bardziej przy kursie funta niż przy tym, czym bramkarz powinien się w czasie meczu zajmować. Nie żebym narzekał, nie mój problem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"3 mln euro w waszej bramce" myślami było już bardziej przy kursie funta niż przy tym, czym bramkarz powinien się w czasie meczu zajmować

 

Święta racja. Druga bramka to taki farfocel, że jak ktoś z Arsenalu to zobaczy, Fabianowi nawet nie dadzą szansy być drugim bramkarzem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska liga w tym roku to nedza straszna, wydawało się, że odbiliśmy się od dna ale to tylko złudzenia. Za to inni maja dobrze, w takiej Hiszpani dzis Real wygrał 3:2 (bramka w 91 min) a Barca dołożyła Atletico w Madrycie 6:0 - dodam zwycięstw Sewilli i Valencii. Będzie się działo. Kto oglądał finał pucharu UEFA w środę - ech., o czym tu mówić... nasza szara rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Bajorek, ale ile Barca musiała się na przegrywać z Atletico przez ostatnie lata i ze wszystkimi ostatnio, żeby wygrać 6:0. Musieli się zdenerwować i zmobilizować, żeby "zagrać z jajami". Te sześć goli to nie jest od tak sobie, normalka itp.

 

 

Ciekawe kto zostanie mistrzem Hiszpanii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gorzej dla Legii, czy dla Wisły...?

 

Odpowiedź jest prosta: dobrze że Legia pozbyła się buca Bednarza :twisted:.

 

Nigdy mu nie zapomnę paru ważnych bramek dla Legii (m.in. tej w Goeteborgu), ale jako dyrektor sportowy był beznadziejny, a jako człowiek jest straszliwym bucem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymać Edsona

po co :?: w tym meczu legii miał negatywny udział przy każdej bramce. zresztą tak samo jak fabiański. kupić wawrzywniaka za edsona :!:

surma jest takim leszczem, że już nie mogę na niego patrzeć. to co on robi to tragedia. te ciągle zagrywki do tyłu ehhhh. powoli zaczynam go nienawidzieć.

chciałbym żeby do Legii przyszedł Ujek. moim zdaniem super piłkarz, walczak jakich mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co :?: w tym meczu legii miał negatywny udział przy każdej bramce.

 

W ogóle ten sezon miał marny, ale czy cała Legia miała dobry...*? Wydaje mi się, że to inna mentalność tj. jest o co walczyć - gryziemy trawę; nie idzie - ciągniemy drużynę jeszcze bardziej w dół.

 

* - w zasadzie jedynymi, na których formę można było praktycznie zawsze liczyć, gdy tylko grali, byli Choto i - sam nie wierzę, co zaraz napiszę - Szala :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że Legia pozbyła się buca Bednarza :twisted: .

 

 

Pożyjemy, zobaczymy.. :razz: :twisted:

 

Dla mnie Bednarz też jest bucem. Nie wiem po co Wisła ściąga takiego buraka. Nie wygląda mi na gościa, który może zrobić coś sensownego.

 

chciałbym żeby do Legii przyszedł Ujek. moim zdaniem super piłkarz, walczak jakich mało.

 

Walczak i w dodatku ma papiery na granie. Motywacji też nikt mu nigdy nie odmawiał.

Szkoda, że nie gra tam gdzie jeszcze niedawno grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła bierze Bednarza bo rozpaczliwie szuka dyr. sportowego, prezes Heller daje ciała jak każdy poprzedni prezes powołany przez Cupiała, teraz musiał znaleść kogoś więc wziął Bednarza. Ogólnie to obciach dla takiego prezesa, że podstawowej funkcji w klubie przez 2 miesiące nie może obsadzić, z trenerem jest tu podobnie a nawet gorzej. To już Kaczyńscy w kwestiach personalnych są dużo szybsi w co trudno uwieżyć ( a też obsadzają nie za swoje pieniądze - choć im to się pewnie wydaje, że za swoje :twisted: ). Jako Wiślak z dziada - pradziada, ze smutkiem patrzę jak ten klub zsuwa się po równi pochyłej i to nie od dziś, sposób zarządzania (nadużywam tu tego pojemnego słowa) powoduje całkowite wykorzenieni ducha i tradycji co widać po postawie działaczy, piłkarzy jak i niestety kibiców. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę uważał ten zespół za swój a nie za grupę dobrze płatnych najemników którzy mają w dupie kibiców nie dbając nawet o pozory - i tego życzę całej polskiej piłce ligowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Poznań się dzisiaj bawi. Co was było tak mało co?

 

pozdrawiam

A co byłeś :?:

Ja tam dzielnie się nadzierałem na IV trybunie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oprawa meczu przewyższałą czasami walorami samą gre bo ten pokaz "WŁADCY OGNIA" był przegrubaśny :!: :!:

080rb0.jpg

Przedsmak EURO, kibiców oficjalnie 26-27 tyś ale było ze 30 tyś bo wiadomo, że na schody, przejścia, korone itp. biletów się nie sprzedaje a ludzie tam byli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów Wisły, ludzie tam rządzący chyba nie zauważają, że po prostu mają przeciętnych zawodników :roll:

A wszelakie problemy widzą w trenerach :roll: :wink:

W tym momencie jednym z zawodników "ciągnącym" Wisłę jest Błaszczykowski, który po tym sezonie odchodzi do Dortmundu :neutral:

Ciekawe kim się wzmocnią?? Svitlicą?? :shock: :lol:

 

To takie moje skromne zdanie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

* - w zasadzie jedynymi, na których formę można było praktycznie zawsze liczyć, gdy tylko grali, byli Choto i - sam nie wierzę, co zaraz napiszę - Szala :twisted:.

 

A dla mnie rowniez Choto, ale i Radovic - gdyby nie on, to Legia w ogole marnie wygladala by z bramkami. A Nędza dopiero pod koniec sezonu sie przebudzil. Cos trzeba zmienic w ataku, bo w przyszlym sezonie moze byc rownie smutno. Z checia widzialbym Sagana i Mietowego znowu w Legii :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Poznań się dzisiaj bawi. Co was było tak mało co?

 

pozdrawiam

A co byłeś :?:

Ja tam dzielnie się nadzierałem na IV trybunie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oprawa meczu przewyższałą czasami walorami samą gre bo ten pokaz "WŁADCY OGNIA" był przegrubaśny :!: :!:

Przedsmak EURO, kibiców oficjalnie 26-27 tyś ale było ze 30 tyś bo wiadomo, że na schody, przejścia, korone itp. biletów się nie sprzedaje a ludzie tam byli. ;)

 

 

To miło, że tyle osób przyszło obejrzeć mecz gospodarzy z Mistrzem Polski... :twisted::twisted:

 

A tak serio, to szkoda, że na każdym pierwszoligowym meczu nie ma takiej frekwencji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie rowniez Choto, ale i Radovic - gdyby nie on, to Legia w ogole marnie wygladala by z bramkami. A Nędza dopiero pod koniec sezonu sie przebudzil. Cos trzeba zmienic w ataku, bo w przyszlym sezonie moze byc rownie smutno. Z checia widzialbym Sagana i Mietowego znowu w Legii :twisted:

 

Surmę pogonić przede wszystkim! :evil: Ostatnio ukułem nawet kontrowersyjną mocno teorię, że lepszy jako kapitan byłby Vuko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Poznań się dzisiaj bawi. Co was było tak mało co?

 

pozdrawiam

A co byłeś :?:

Ja tam dzielnie się nadzierałem na IV trybunie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Oprawa meczu przewyższałą czasami walorami samą gre bo ten pokaz "WŁADCY OGNIA" był przegrubaśny :!: :!:

Przedsmak EURO, kibiców oficjalnie 26-27 tyś ale było ze 30 tyś bo wiadomo, że na schody, przejścia, korone itp. biletów się nie sprzedaje a ludzie tam byli. ;)

 

 

To miło, że tyle osób przyszło obejrzeć mecz gospodarzy z Mistrzem Polski... :twisted::twisted:

 

A tak serio, to szkoda, że na każdym pierwszoligowym meczu nie ma takiej frekwencji :roll:

 

Tak bardzo miło było patrzeć na porażke Mistrza Polsk (można już powiedzieć, że byłego) mimo że optycznie momentami przeważali :twisted: :twisted:

 

Niech tylko zagrają konkretniej o wyższą stawke a i kibiców będze w opór.

Na ostatni mecz pewnie też przyjdzie komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo miło było patrzeć na porażke Mistrza Polsk (sumie można już powiedzieć, że byłego) mimo że coptycznie przeważał :twisted: :twisted:

 

Niech tylko zagrają konkretniej o wyższą stawke a i kibiców będze w opór.

Na ostatni mecz pewnie też przyjdzie komplet.

 

Gdyby nie poprzeczka, słupek, kompletny brak bramkarza w bramce i napastników w napadzie to nastroje byłyby odwrotne :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo miło było patrzeć na porażke Mistrza Polsk (sumie można już powiedzieć, że byłego) mimo że coptycznie przeważał :twisted: :twisted:

 

Niech tylko zagrają konkretniej o wyższą stawke a i kibiców będze w opór.

Na ostatni mecz pewnie też przyjdzie komplet.

 

Gdyby nie poprzeczka, słupek, kompletny brak bramkarza w bramce i napastników w napadzie to nastroje byłyby odwrotne :sad:

A zwłaszcza jakby przeciwnik sie położył na boisku (własnym przy komplecie na trybunach) to sukces byłby murowany a i nastroje lepsze bankowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo miło było patrzeć na porażke Mistrza Polsk (sumie można już powiedzieć, że byłego) mimo że coptycznie przeważał :twisted: :twisted:

 

Niech tylko zagrają konkretniej o wyższą stawke a i kibiców będze w opór.

Na ostatni mecz pewnie też przyjdzie komplet.

 

Gdyby nie poprzeczka, słupek, kompletny brak bramkarza w bramce i napastników w napadzie to nastroje byłyby odwrotne :sad:

A zwłaszcza jakby przeciwnik sie położył na boisku (własnym przy komplecie na trybunach) to sukces byłby murowany a i nastroje lepsze bankowo.

 

Momentami to przeciwnik tak jakby trochę "polegiwał" - więc nie było by kłopotu, gdyby nie wyżej wymienione braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...