Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich łysych posiadaczy dresa, bumy, złotego łańcucha, niskiego ajkiu i byczego karku! :-D

 

Tu się nareszcie będziemy mogli poczuć jak u siebie - i już żaden wysoce wysublimowany, proeuropejski i wykształciuchowaty posiadacz Subaru (z dużym skrzydłem i na złotych felgach), miłośnik krykieta i muzyki poważnej, nie powie nam, że piłka kopana jest be.

 

Tu se będziemy mogli pogadać o klubach i o reprezentacji...

 

Na dobry początek, proponuję dziś wspólne, proletariackie kibicowanie:

POLSKA - FINLANDIA w eliminacjach ME:

 

http://sport.onet.pl/0,1248713,1379786,wiadomosc.html

 

Typujemy?

 

Ja: 3-1 dla Polski, a co tam ;-)

 

Ten post został wypromowany na artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA - FINLANDIA w eliminacjach ME:

 

W mistrzostwach europy nie startuje rygularnie żaden Fin. A gdyby startował, to pewnie wlałby całej reszcie. Finowie są zdecydowanie najlepszymi kierowcami!

 

:mrgreen:

 

Eee marudzisz, Ty akurat masz w sobie jakieś fińskie geny IMHO, dałbys radę :D

 

Mordka Witka jak sie łamałeś "z ryby" -> bezcenna, za wszystko inne zapłacisz kartą Mastercard :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że mamy taki fajny kącik, to moge wpaść i naklepać kogoś od czasu do czasu ? :D.

Cierpię ostatnio na brak możliwości rozładowania permanentnego stresu, ktrórym mnie matka natura obdarzyła :twisted:

 

A jak ktoś Ciebie naklepie, to też stres rozładujesz..?

 

Jeśli tak - zapraszam do Bochni :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, żesz kurde!!!

 

Gratulacje dla WiS'a. Jednak trafił idealnie

A co, ma się tego nosa... Tylko trochę "z odwyrtki" ;-)

 

PS. Lucek, wpadaj i klep, w końcu po to jest ten kącik, żeby się można trochę zezwierzęcić czasem ;-) - precz z wszelaką poprawnością!!!

Tylko ostrzegam - jesli myslisz o naklepaniu akurat mnie, to JA TEŻ MAM POWAŻNEGO STRESA DO ODREAGOWANIA!!!

I mogę się tak odwinąć, że...

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że mamy taki fajny kącik, to moge wpaść i naklepać kogoś od czasu do czasu ? :D.

Cierpię ostatnio na brak możliwości rozładowania permanentnego stresu, ktrórym mnie matka natura obdarzyła :twisted:

 

A jak ktoś Ciebie naklepie, to też stres rozładujesz..?

 

Jeśli tak - zapraszam do Bochni :mrgreen:.

 

Wyzwanie.... rozumiem ,ale Gruszka macie tam w Bochni jakis prawdziwych mężczyzn do oklepania ? :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 10:58 pm ]

PS. Lucek, wpadaj i klep, w końcu po to jest ten kącik, żeby się można trochę zezwierzęcić czasem ;-) - precz z wszelaką poprawnością!!!

Tylko ostrzegam - jesli myslisz o naklepaniu akurat mnie, to JA TEŻ MAM POWAŻNEGO STRESA DO ODREAGOWANIA!!!

I mogę się tak odwinąć, że...

 

;-)

 

Zaraz sie przewrócę ze strachu ;-), BTW gdzie ten obiecany subarak którym powinieneś już jeździć już od jakiś 6-mcy :D ? Obiecanki cacanki ? Szkoda, ale też ostatnio knuje jak tu zostać "kozakiem z estijajem" i wszystkie jutrzenki podpowiadają: naostrz miecz, nie kupuj nowego :P

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ten obiecany subarak którym powinieneś już jeździć już od jakiś 6-mcy :D ? Obiecanki cacanki ?

No właśnie o tym pisałem, że mam stresa do odreagowania, psiakrew... Tamten się właśnie poszedł paść - teraz szukam na giewałt zastępcy.

 

Ale, ale...

 

Nie robić mię tu offtopa o Subarakach, od tego jest reszta forum - tutaj dawajta pochwały pod adresem polskich piłkarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...