Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z Meksykanów podszedł do Polki, która szła z dzieckiem, i dał jej klapsa w pośladek. Następnie zaczął ją obmacywać. Kobiecie się to nie spodobało i odepchnęła intruza. Meksykanin uderzył kobietę. Wtedy na pomoc kobiecie ruszyli kibice. Ich koszulki oraz wznoszone okrzyki świadczyły, że byli to kibice z Chorzowa. Wywiązała się bójka. Notabene całe szczęście, że kibice pomogli tej kobiecie, gdyż w pobliżu nie było ani policji, ani straży miejskiej. Dodam, iż Meksykanie zachowywali się agresywnie i spożywali piwo".

 

 

Szmatławce typu Wyborcza i TVN24 mają od wczoraj pożywkę na całego. Znowu znaleźli sobie temat zastępczy. Gdyby to nie byli kibice a zwykła grupa znajomych to by nic nie było o tej sprawie. Widać na filmach jak Meksykańce zaczepiają dziewczynę, ale ludzie i tak ślepo dalej wierzą szmatławcą że to kibice bez powodu się rzucili na biednych ludzi. Wczoraj gadka że kilkuset kiboli katowało na śmierć ludzi przez 40 min, dziś widać że moze było tam z 20 osób i akcja trwala 2 minuty. No ale nagonka na kibiców musi trwać co by nie zrobili. Idealny temat zastępczy dla rządu, znowu mają z kim walczyć i obwiniać o całe zło jakie się dzieje w nasyzm kraju. Jak widać większość ludzi już wczoraj uwierzyła w brednie jakie Wyborcza pisała.

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tam widzisz na tym nagraniu?, bo ja bydło atakujące Meksykanów, którzy się z nimi przekomarzali. Pewnie zachowywali się w trochę "południowy sposób", podrywali dziewczyny itp. Ale to nie powód, żeby banda łysych kretynów musiała jak zwierzęta ich atakować. Zrozum jedno: mieszkam w Gdyni, a na tą plażę często podczas wakacji chodzi moja córka z koleżankami. Policja powinna trzymać ich krótko i nie pozwalać im wchodzić między ludzi.

 

Ja Ci tylko pokazuje inny punkt widzenia - wnioski wyciągniesz sam. Jeszcze raz powtarzam, że mnie tam nie było więc ręki za nikogo sobie nie dam uciąć.

 

Jak Kibol podrywa dziewczynę to jest "cham i prostak". Jak dziewczynę podrywa Meksykanin to robi to "w troszkę południowy sposób" :biglol:

 

Zdarzało mi się jechać przez pół Polski na tą plażę, żeby spędzić tam cały dzień i wracać do siebie. Też mam łysy łeb, piliśmy duuużo alkoholu i z pewnością zachowywaliśmy się głośno. Co nie znaczy, że zrobiłem komuś krzywdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam uciepriała jakaś postronna osoba ? Bo z tego co widze to w szpitalu wylądował jeden z kibiców z raną po nożu ( meksykańskim) .

Skoro przyjeżdżają w gości to powinni się odpowiednio zachowywać, a nie klepać po tyłkach matki z dzieckiem.

Zrobili z tego tematu drugą Bydgoszcz.

 

+1

 

. media już kilka godzin po wydały wyrok :) sezon ogórkowy, zrobili hałasu, sprawa niedługo przycichnie i już nikt nie poinformuje o tym jak było na prawdę i że to meksykanie rozpoczęli walkę :)

Edytowane przez zajcev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kibol podrywa dziewczynę to jest "cham i prostak". Jak dziewczynę podrywa Meksykanin to robi to "w troszkę południowy sposób" :biglol:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Relacja-z-pociagu-ktory-przywiozl-kibicow-Ruchu-Chorzow-do-Trojmiasta-n71747.html

Ach ci kulturalni kibice. Dlaczego zaraz chamy i prostaki? No dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kibol podrywa dziewczynę to jest "cham i prostak". Jak dziewczynę podrywa Meksykanin to robi to "w troszkę południowy sposób" :biglol:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Relacja-z-pociagu-ktory-przywiozl-kibicow-Ruchu-Chorzow-do-Trojmiasta-n71747.html

Ach ci kulturalni kibice. Dlaczego zaraz chamy i prostaki? No dlaczego?

I wszystko w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to chyba w takich miejscach przydałby się jakiś "słoneczny patrol".

 

i co niby mialby zrobic taki "sloneczny patrol"? :)

 

spacyfikować Mehico B)

 

tak jak w tym przypadku?

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,bojka-na-centralnym-ochrona-nie-reaguje,89416.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stado rozwścieczonych Meksykanów zaczepiło i pobiło biedną wycieczkę z Chorzowa. Wcześniej (jak też już słyszałem) pobili kobietę z dzieckiem.

Ludzie, czemu wierzycie w takie brednie? Policja puściła debilną propagandę, żeby usprawiedliwić swoją nieudolność w pacyfikowaniu bydła. Fakty i liczni świadkowie mówią coś innego. Zresztą zgodnie z logiką. Broniąc, albo usprawiedliwiając takie zachowania plujecie do sportowego ogródka. Ci ludzie nie mają nic wspólnego ze sportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniam front. nie sposób z niektórymi polemizować.

 

Ci ludzie nie mają nic wspólnego ze sportem

 

zdziwiłbyś się :biglol:

 

http://www.trojmiast...sta-n71747.html Ach ci kulturalni kibice. Dlaczego zaraz chamy i prostaki? No dlaczego?

 

jak byś napisał, że podrywali mu tę córkę i klepali po tyłku to miało by to sens ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle razy mówiłem i tłumaczyłem co poniektórym żeby nie wierzyć ślepo we wszystko to co piszą media. Ale widzę, że dla niektórych dalej wyrocznią jest Wyborcza. Co dziennikarzyna napisze to jest święte. No ale tak się teraz zdobywa władzę i ją utrzymuje :P Najśmieszniejsze jest to, że większość z tych teraz "znawców" nigdy nie była na żadnym meczu a jedyne informacje o kibicach biorą z "niezależnych" mediów :D Fakty są na razie takie że tak na prawdę nie wiadomo kto sprowokował bójkę. Nie mówmy tu o żadnej masakrze jak to jest przedstawiane, bo takie bójki jak ta w Gdyni zapewne dzieją się co weekend w całej Polsce po większej dyskotece ;) Szmatławce znowu znaleźli sobie temat do ujadania i przez parę dni to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam przyczyn zajscia, jednak chce zwrocic uwage koledze powyzej, ze chyba odroznia dyskoteke, na ktorej, przynajmniej w teorii, znajduja sie osoby pelnoletnie, od publicznej plazy, na ktora przychodza wypoczac rodziny z dziecmi.

 

 

Edytka - akurat gumas_72 sie wpisal w tym czasie. Post tyczyl lukasdraz. :)

Edytowane przez H4lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nasz wspaniały prezydent podpisał zwiększenie deficytu budżetowego o kilkanaście mld zł, co będzie skutkowało przekroczeniem progu ostrożnościowego w tym roku ale co dzisiaj było pierwszą informacją dnia... ujęcie trzech niebezpiecznych kiboli! Wiem, że w tym wątku nie powinno się poruszać tematów politycznych ale przecież to jest tak logiczne, że jedno z drugim jest powiązane.

Czy po niektórzy naprawdę nie widzą co się w tym kraju teraz dzieje czy tylko udajecie? z kibiców robi się największy obecnym problem w tym kraju, premier wypowiada się na temat jakiś mało znaczących wydarzeń typu Miecugow dostał od kogoś z liścia czy inny bzdet, a na konferencjach nie potrafi normalnie odpowiedzieć dziennikarzom na ważne gospodarczo-społecznie sprawy dla naszego kraju.

Przekonacie się, że temat będzie wałkowany jakiś czas bo jest on "wygodny" i dla mediów i dla rządzących.

 

chyba odroznia dyskoteke, na ktorej, przynajmniej w teorii, znajduja sie osoby pelnoletnie, od publicznej plazy, na ktora przychodza wypoczac rodziny z dziecmi.

to chyba meksykanie od tym zapomnieli, że panny to się właśnie w klubie podrywa i klepie po tyłkach jak ktoś lubi a nie na publicznej plaży z mamami i dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, o czym napisales nie jest zadna nowoscia i kto ma uszy, niechaj slucha.

 

W ogole to bez obrazy, ale smieszny jest ten Twoj post - najpierw piszesz o mydleniu oczu przez media, po czym po chwili dodajesz dokladnie to, co media serwuja - klepanie panny po tylkach.

Skad wiesz, ze wlasnie tak bylo?

 

Jak juz napisalem - nie oceniam kto zaczal, ani dlaczego, a zwracam uwage, ze jest roznica miedzy dyskoteka, a miejska plaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi jak by ci klepali żone, dziewczynę lub mamę po tyłku rozumiem że udał byś - nic nie widziałem niech się bawią po swojemu ?

Gratuluję podejścia

 

 

A gdyby tu staruszka przechodziła.... a to może wasza matka? :P

 

Popisałeś się podobną logiką. :facepalm:

Zauważam subtelną różnicę ( w przeciwieństwie do Ciebie) w daniu komuś w mordę w obronie własnej dziewczyny/żony i ataku wściekłych małp na Meksykanów z okrzykami: czarnuchy, brudasy, smoluchy.

Zaraz wpiszecie się w PIS-owską retorykę i nazwiecie ich patriotami. Już ktoś kilka razy powtórzył nazwę "Wyborcza" idąc dalej tą logiką, to szczęście, że to nie był statek z Izraela, bo nienawiść jeszcze by się spotęgowała.

 

Nie mamy pewności, co ci Meksykanie zrobili, na filmie nie wygląda na nic złego. Natomiast mogę się domyślić, że atak był spowodowany ciemną karnacją Meksykanów i jakkolwiek będziecie chcieli to wytłumaczyć, to prawdy nie zakłamiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi jak by ci klepali żone, dziewczynę lub mamę po tyłku rozumiem że udał byś - nic nie widziałem niech się bawią po swojemu ?

Gratuluję podejścia

 

 

A gdyby tu staruszka przechodziła.... a to może wasza matka? :P

 

Popisałeś się podobną logiką. :facepalm:

Zauważam subtelną różnicę ( w przeciwieństwie do Ciebie) w daniu komuś w mordę w obronie własnej dziewczyny/żony i ataku wściekłych małp na Meksykanów z okrzykami: czarnuchy, brudasy, smoluchy.

Zaraz wpiszecie się w PIS-owską retorykę i nazwiecie ich patriotami. Już ktoś kilka razy powtórzył nazwę "Wyborcza" idąc dalej tą logiką, to szczęście, że to nie był statek z Izraela, bo nienawiść jeszcze by się spotęgowała.

 

Nie mamy pewności, co ci Meksykanie zrobili, na filmie nie wygląda na nic złego. Natomiast mogę się domyślić, że atak był spowodowany ciemną karnacją Meksykanów i jakkolwiek będziecie chcieli to wytłumaczyć, to prawdy nie zakłamiecie.

A skąd Ty wziąłeś te okrzyki ? Słyszałeś czy moze przeczytałeś na Wyborczej. Jakoś teraz już nikt nie mówi że coś krzyczeli, jaką masz pewność że ten film co jest teraz taki sławny nie jest puszczony od wygodnego momentu ? Na prawdę myślisz że jakiś kibic nagle zobaczył Meksykanina i postanowił się na niego rzucić od tak ? Tym bardziej że oni już tam razem byli od dłuższego czasu.

Media na prawdę robią z tej bójki zadymę wszechczasów co najmniej jakby wpadli na ten ich jacht i go spalili. Szczurek teraz pewnie w ramach przeprosin będzie chodził pół roku w sombrero i jadł burrito. :biglol:

 

Tak jak markos007 napisał. Jakoś dziś nie słychać w naszych wspaniałych mediach o przegłosowaniu deficytu. Ale kogo to obchodzi, teraz będzie wojna z kibicami, przecież oni są większym zagrożeniem niż sypiący się budżet kraju B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi jak by ci klepali żone, dziewczynę lub mamę po tyłku rozumiem że udał byś - nic nie widziałem niech się bawią po swojemu ?

Gratuluję podejścia

 

 

A gdyby tu staruszka przechodziła.... a to może wasza matka? :P

 

Popisałeś się podobną logiką. :facepalm:

Zauważam subtelną różnicę ( w przeciwieństwie do Ciebie) w daniu komuś w mordę w obronie własnej dziewczyny/żony i ataku wściekłych małp na Meksykanów z okrzykami: czarnuchy, brudasy, smoluchy.

Zaraz wpiszecie się w PIS-owską retorykę i nazwiecie ich patriotami. Już ktoś kilka razy powtórzył nazwę "Wyborcza" idąc dalej tą logiką, to szczęście, że to nie był statek z Izraela, bo nienawiść jeszcze by się spotęgowała.

 

Nie mamy pewności, co ci Meksykanie zrobili, na filmie nie wygląda na nic złego. Natomiast mogę się domyślić, że atak był spowodowany ciemną karnacją Meksykanów i jakkolwiek będziecie chcieli to wytłumaczyć, to prawdy nie zakłamiecie.

 

szkoda na ciebie czasu :biglol:

 

ps:

czy ktoś ciebie nazywa "wściekłą małpą", że tak łatwo o innych tak się wypowiadasz ?

zmień ton to może ktoś zechce z tobą porozmawiać - to taka rada na przyszłość!

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty wziąłeś te okrzyki ?
Bezpośrednie wypowiedzi świadków.

szkoda na ciebie czasu

Ubiegłeś mnie z tym zdaniem

czy ktoś ciebie nazywa "wściekłą małpą", że tak łatwo o innych tak się wypowiadasz

Jak bym się tak zachowywał, to pewnie bym na to zasłużył, ale idąc dalej tym tropem, to skoro był bym taki, to też zapewne bym tego nie zrozumiał.

 

Kończę tą dyskusję, bo nigdy nie doprowadzi do konsensusu, zbytnio się różnimy w swoich poglądach. To dziwne, bo ja zazwyczaj jestem w centrum. Tylko nerwy mnie biorą, jak takie rzeczy dzieją się 2 km od mojego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...