Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

w sobotę czeka nas najważniejsza walka ostatnich lat w wadze ciężkiej o 3 pasy. Na kogo stawiacie? :twisted:

 

Haye :!: i mocno mu kibicuje. Mam nadzieję, że atmosfera na stadionie będzie jak na walce Mayweather-Hatton :twisted:

 

ja zdecydowanie za Hayem jestem :!: :!: szkoda :( ,że nie będę mógł oglądać w tv ale Prince na żywo wygrał :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ale jak gleboko trzeba wierzyc w te brednie ze nasz Narod takie idiotyzmy popelnia !

Gdzie wiara nadzieja i milosc gdzie Bog Honor i Ojczyzna ! mowicie bez polityki ale ona uklada nasza rzeczywistosc kto nawet w stylu partyzantki w niej nie uczestniczy daje ..... Niewazne .. Polska Walczaca Rektywacja :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haye pomimo przegranej pokazał, że na czym straszyć w ringu. Na pewno jest w trójce najlepszych w wadze ciężkiej. Jest tak nieprzewidywalny i moim zdaniem boksuję jak nikt inny. Szkoda że chociaż jedna petarda nie doszła do celu :twisted: Haye pokazał rowniez że ma mocna głowę bo jeden cios naprawdę mocny oberwał. Pomimo braku horroru w końcówce była to jedną z lepszych walk ostatnich tak w tej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było wiadomo, że Kliczko będzie punktował mając takie warunki fizyczne. 2-3 razy Kliczko rzeczywiście ściągnął Haye'a, a 2-3 razy Haye udawał więc wyszło na zero :wink: Nie liczę tutaj haków, które Haye chciał wyprowadzić całym ciałem bo jakby to doszło do głowy Kliczki to chyba byłoby po walce :P

tak jak ktoś lubi bokserów siermiężnych, ułożonych technicznie, tak ja lubię nieobliczalnych gości :twisted:

Haye łamie wszystkie zasady, opuszczone ręce, momentami wręcz staje w miejscu wyprostowany jakby stał do kasy w markecie, a pomimo tego tak wielki pięściarz jakim jest Kliczko nie położył go na deski (podszedł do niego też z dużym respektem). Jeśli Haye skończy karierę będzie to jednego znakomitego boksera mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo slabo....

Haye straszyl straszyl i jedyne na co go bylo stac to symulowanie i blagalne patrzenie na sedziego - zupelnie jak barcelona :P:mrgreen::mrgreen:

Nikt nie twiedzi ze Haye nie jest bardzo dobrym bokserem, ale bracia Kliczko nie sa glupi zeby sie odslaniac - nie po to maja takie warunki fizyczne :twisted:

I wlasnie dlatego ze mysla sa do tylu lat niepokonani. Ciekawe czy znajdzie sie ktos kto ich zdetronizuje :?:

 

no i dokladnie tak samo bedzie wygladala walka Tomka...

 

wiec nie ma sie co podniecac jesienna walka :twisted:

 

-- 3 lip 2011, o 14:49 --

 

z9883408X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przeciwnie. Uważam się, że jest się czym podniecac podczas wrześniowej walki. I jeszcze raz powtórzę swoje argumenty. Vitali podczas walki z Adamkiem będzie miał już 40 lat. Już walka z Solisem pokazała, że czas robi swoje i nie jest już ten sam refleks, praca nóg co kiedyś. Po tej walce moje notowania Adamka zwrosły do 50 na 50. Wcześniej dawałem tylko 10 na 90. Tu trzeba zaryzykowac wymianą ciosów w półdystansie, bo do tej pory każdy z przeciwników K2 nastawia się na pojedyńcze akcje w rundzie, albo po prostu na przetrwanie. Doskonałym przetarciem była walka Adamka z Grantem. Bardzo dużo akcji na zasadzie: lewy prosty Granta, Adamek schodził w dół i szybka kombinacja ciosów na tułów, głowę i odskok. Uważam, że kluczem do sukcesu będą ciosy na tułów - inaczej tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko wygra bez problemu :twisted:

 

raczej jest faworytem ale pora na zmianę na tronie :P

 

 

obawiam sie że nie tak szybko :twisted::P:mrgreen:

 

na razie masz rację :idea:

walki nie widziałem z tego czytam nie była zbyt pasjonująca :(

 

-- 3 lip 2011, o 22:05 --

 

Vitali podczas walki z Adamkiem będzie miał już 40 lat

 

George Forman miał 49 jak wywalczył tytuł MŚ :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-- 3 lip 2011, o 22:05 --

 

Vitali podczas walki z Adamkiem będzie miał już 40 lat

 

George Forman miał 49 jak wywalczył tytuł MŚ :!: :!:

 

Miał 45 lat w walce z Moorerem. A pozatym nie wyobrażam sobie Kliczkę w wieku 45 lat, że z posturą gladiatora będzie tak samo "gibki" jak wówczas misiowaty Foreman. Zresztą wyczyn Foreman pobił ostatnio inny czarny zawodnik Hopkins, a Holyfield, który teraz ma 48 lat też się prezentuje znakomicie jak na swój wiek. Zobacz na ostatnią walkę Vitalija, praca nóg jakby mu ktoś cementu dolał, Solis pare razy ładnie go trafił, bo już refleks nie tak ja kiedyś. Adamek ze swoją mocną psychiką, mentalnością zwycięzcy i dwuletnim treningiem nastawionym na Kliczke może sprawić nam miłą niespodziankę. I to cały czas mówie w przypadku Vitalija, bo w walce z Władimirem powróćiłbym do obstawienia 10 do 90. Nie widzę dzisiaj przeciwnika dla Włada...może Helenius, który ma 200 cm wzrostu, może inny Brytyjczyk Tyson Fury legitymujący się wzrostem 2,06 m. Jeden i drugi bardzo młody, ale to jeszcze chyba nie ich czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek ze swoją mocną psychiką, mentalnością zwycięzcy i dwuletnim treningiem nastawionym na Kliczke może sprawić nam miłą niespodziankę

 

lubię niespodzianki 8)

szubaru napisał(a):

-- 3 lip 2011, o 22:05 --

 

555 napisał(a):

Vitali podczas walki z Adamkiem będzie miał już 40 lat

 

 

George Forman miał 49 jak wywalczył tytuł MŚ :!: :!:

 

 

Miał 45 lat w walce z Moorerem

 

się pomyliłem w takim razie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...