Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sobie odświeżyć temat 8)

 

Dokładnie 23 sierpnia, br. zakupiłem od forumowicza, czaviar, felgi Speedline SP2, sa łudząco podobne do modelu "2013" na ktorych, jezdziły mm. samochody WRC.

 

W felgach byłem zakochany odkąd pamietam i bez wachania kupiłem je od ww. kolegi, mimo iz byly nieco poturbowane,grafitowe, obdarte i na jednej feldze byl dosyc mocno złużyty rant.

Niestety zdjęcia znikneły z tego :arrow: viewtopic.php?f=16&t=134067&p=1108414&hilit=2013#p1108414 ogłoszenia, ale mam nadzieje ze OWOC

, znajdzie zdjęcia :wink:

 

Stan felg nie odstraszył mnie, ponieważ miałem w rękawie Asa w postaci firmy: "M&W CZAJA", ktora specjalizuje sie w naprawach/regeneracjach felg aluminiowych. Wiem, poniewaz moja rodzina jest długoletnim klientem i na każda felge nawet scentrowaną Pan Czaja znalazł rozwiązanie 8) A więc SP2 zostały poddane prostowaniu i potraktowane lakierowaniu proszkowym w jedenyny słuszny kolor 8)

...

 

 

Gratulacje Vasquez! Widać, że masz sentyment do tych felg. Wrzuciłem z powrotem zdjęcia w stanie sprzed regeneracji do ogłoszenia http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=16&t=134067&p=1108414&hilit=2013#p1108414, bo efekt jest :shock:

 

Apropos naklejek - zamawiałem je na angielskim ebayu, są wykonane z winylu. Podejrzewam, że ogarną to w każdej poligrafii, ale poszedłem na łatwizne i kupiłem co było pod ręką. Trzeba tylko pamiętać, aby zamówić odpowiedni rozmiar. U mnie to wyszło tak:

 

speedline_czaviar.jpg

Zdjecie z telefonu, na żywo kolor wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pomarańczowe wygladaja MEGA!!!

Ale trzeba też wziąść pod uwagę to, że 50% efektu tego zdjęcia jest zrobione przez photoshop :mrgreen: .Ale pomarańczowe felgi napewno będą oryginalne na naszych smutnych szarych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVAN, true - wczoraj jakiś dziadek w Felicji najpierw popatrzył sie na moje pomarańczowe kółka, potem pokazał mi je palcem a potem popukał sie w głowę :mrgreen:

 

generalnie przyciągaja spojrzenia

W naszym kraju złote felgi to juz pełna ekstrawagancja... więc co dopiero pomarańcz :mrgreen:

Ale o to chodzi żeby być widocznym na drodze, prawda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne takie czerwone.

Fajne te czerwone 8) pasują do czarnego.

 

Dzisiaj zmieniłem letnie złote na białe zimowe i jest 8)

Najfajniejsze jest to, że za kilka miesięcy będę mógł powiedzieć to samo zmieniając białe na złote :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś obrobić foto, żebym zobaczył jak czerwone chlapacze będą wyglądały z pomarańczowymi felgami?

 

 

Myślę, że kiepsko to będzie wyglądać. Czerwony i pomarańczowy trochę się gryzą. Ja bym szedł w czerwone felgi. Chyba, że kupisz pomarańczowe chlapacze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...