Jump to content

Wzorowy kombiwar

mati

Recommended Posts

Mati rzeczywiście ładny kombiwar ;) Zaślepki do mojego są już w drodze ;) Światła tylne... bardziej mi się podobają moje. No tylko ten spoiler nad szybą jest fajny. Ale kosztuje kosmiczną kasę. Klatka jest fajna, ale niepraktyczna. No i miodzio felgi ;) No jeszcze jest ta dokładka przednia zderzaka, ale bardziej mi się podoba ta firmowana przez prodriva, tak samo jak nadkola ;)

Masz może specyfikacje tego GF??

Krzysiek_WAWA, nie mam niestety specyfikacji, przez przypadek znalazłem te zdjęcia, i bardzo mi się spodobał.

komancz, nie wiedziałem że masz GF8 :shock:, czyli dla ciebie też ;)

juz za chwileczke juz za momencik :mrgreen:

ostatnio o malo nie stalem sie posiadaczem pieknego tylnego spojlerka prodrive'u (pod szybe - ale niestety w firmie mi firewall nie pozwolil go wylicytowac na ebayu

Mati wyslij mi te zdjecia w wiekszej rozdzielczosci na mejla adamusmax@wp.pl

No w sumie ładny, mi nabardziej podobają się tylne lampy (tylko gdzie takie zdobyć?), a najmniej podobają mi się nakładki na błotniki, bo są w stylu "zrób to sam" i coś kiepsko przylegają do reszty (czepiam się). Ja osobiście wolę NO NAME, więc na zimę zakładam stalowe felgi (i może kołpaki z giełdy za 20 pln/ 4szt).

Lubię zmiany, ale pod maską silnika, więc na razie zbieram $$ na "zakuty" motorek i wszystko co z tym związane.

Pozro, TomS