Skocz do zawartości

do jakiej mocy seryjny koncowy wydech sti 2002


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

witam sytuacja nastepujaca mam 2,5 cala wydech przelot zrobiona do niego mapa itd ale jest troche za glosny i mi zona glowe suszy pytanko jak zaloze tlumik seria sti czy bardzo zdlawi auto jakies sugestie tego rozwiazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy Tobie taki głośny bulgot pasuje (?)

Na Twoim miejscu nie zmieniałbym nic tylko założył silencera. U mnie w WRXie siedzi Blitz i też jest głośny a po wsadzeniu silencera jest cichutko :) Na przejażdżki z żoną zakładasz a jak sam śmigach to bez. Polecam takie rozwiązanie :)

 

U siebie mam coś takiego gdyby niebiescy się doczepiali:

http://allegro.pl/silencer-wkladka-do-tlumika-4-5-110mm-wawa-i4412040942.html?source=mlt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was naprawdę tak niebiescy męczą o te wydechy? Ja mam już 3 Imprezę na przelocie, z czego drugą tak głośną, że nie słyszę jak radio gra i co do mnie mówią pasażerowie, a przy kontrolach nigdy nie pytali nawet o wydech :) 


 

 

witam sytuacja nastepujaca mam 2,5 cala wydech przelot zrobiona do niego mapa itd ale jest troche za glosny i mi zona glowe suszy pytanko jak zaloze tlumik seria sti czy bardzo zdlawi auto jakies sugestie tego rozwiazania


Zmień żonę, nie wydech :D 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja problemow z niebieskimi nie mam ale wole wozic taki silencer w bagazniku gdyby sie przyczepili do wydechu

 

Nie wiem czy to coś da - jak trafisz na służbistę to powie, że trzeba było z tym jeździć od początku i dowód i tak zabierze, normalny Cię puści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja problemow z niebieskimi nie mam ale wole wozic taki silencer w bagazniku gdyby sie przyczepili do wydechu

 

Nie wiem czy to coś da - jak trafisz na służbistę to powie, że trzeba było z tym jeździć od początku i dowód i tak zabierze, normalny Cię puści.

 

 

Racja, w sumie tablice rejestracyjne też można zdjąć i wozić w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki przepis ze jesli usterka zostanie naprawiona przy kontroli to dowodu nie moga zabrac czy to za glosny wydech i wsadzenie w niego silencera czy tez za przyciemnione przednie szyby i zerwanie foli. Widzialem, slyszalem ale na wlasniej skorze nie doswiadczalem i obym nie musial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...