Skocz do zawartości

[Śląsk] Akcja Lotnisko dla dzieciaków


matpilch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma żadnego upalanka, dzieciaki wozimy, niektóre z nich nigdy nie jechały samochodem.

Tak jak pisałem, chwilę po 14 powinno być po wszystkim.

 

Jeszcze info od lotniska:

Informacje dotyczące kontroli bezpieczeństwa

Obowiązkowo musicie mieć ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód lub paszport).

Prosimy nie zabierać ze sobą scyzoryków, pilników, nożyczek i wszelkich innych przedmiotów z ostrymi końcówkami. Możecie mieć przy sobie aparat fotograficzny oraz butelki z napojami.
 

Informacje dotyczące parkingu.

W dniu 23 sierpnia br. zapewniamy Wam bezpłatne miejsca postojowej na parkingu nr 1 przed terminalami pasażerskimi.

Prosimy parkować na wyspie pomiędzy bramkami wjazdowymi, a wyjazdowymi. (zaraz za bramkami wjazdowymi należy skręcić w lewo i do góry na wyspę).

Bramka przy wjeździe i wyjeździe powinna otworzyć się automatycznie. Jeśli się to nie stanie pobierzcie proszę  bilet i przy wyjeździe (bramka nr 1) zgłoście, że jesteście uczestnikami wycieczki dla blogerów. Opłata zostanie anulowana

 

Powtarzam też:

9:00 stały parking spotowy na 3 stawach za salonem MMCars lub 9:25 parking pod Makro

mniej więcej 9:30 wjeżdżamy na ulicę Pokoju, boczną od Gliwickiej, zaraz obok Ośrodka.

chwilę po 10 powinniśmy wyjechać kolumną, dtś>roździeńskiego>86>S1 i lotnicho.

przed 11 jesteśmy na lotnisku i tam już się nami zajmą.

2.5h na lotnisku a potem tą samą drogą wracamy do ośrodka i kończymy zabawę.

 

Przypominam:

parkując jeden obok drugiego zostawiajcie dużo miejsca, dzieci nie będą się oglądać na inne samochody przy otwieraniu drzwi.

przed ruszeniem upewnijcie się, że dzieci mają pozapinane pasy.

 

do jutra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie milczą jak zaklęci....A Ciebie nie było- więc foch :P


Akcja chyba się udała...Przynajmniej w Moim odczuciu było bardzo ok

Chłopaki porobili jakieś foty oraz filmy...Może coś wrzucą...I organizatorka też robiła foty...dam jej znać, zeby udostępniła co ciekawe ujęcia...Bo byłoby co pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie milczą jak zaklęci....A Ciebie nie było- więc foch

A zapraszałeś mnie?

Evan.....wpadaj Swoim "potforem" :D

:D

 

matpilchowi przedstawiłem sytuacje, robię za matkę polkę nie miałbym jak pojechać. Ale ważne, że się udało i mam nadzieje dzieciaki zadowolone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze się udało,przynajmniej dzieciaki wyglądały na zadowolone! Było super fajnie, pogoda dopisała, przewodnik na lotnisku robił robotę, same sukcesy jednym słowem ;) bardzo ciekawa wycieczka nawet dla nas... Było warto.

Czekamy na info od Matpilch odnośnie zrzutki jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotowujemy relacje, moja powinna być już jutro a pozostałe w ciągu tygodnia - będę linkował  ;)

o zrzutce też napiszę w ciągu tygodnia

jeszcze raz dziękuje, dzieciaki były, cytując panią dyrektor, 'mega szczęśliwe'. możecie być dumni

 

kilka zdjęć, reszta mam nadzieję niebawem

DSC_0199_zps697a227f.jpg

DSC_0207_zps90aa1aaa.jpg

DSC_0202_zps043a382c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super, fajnie że dzieciaki zadowolone i można było im zrobić przyjemność. Oby więcej takich akcji.

Dodatkowo mogłem osobiście poznać ludzi z forum co też było bardzo miłe, pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za miło spędzony dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...