Skocz do zawartości

[Śląsk] Akcja Lotnisko dla dzieciaków


matpilch

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak - wiem...tak się tylko zgrywam :)

Jeśli ktoś z Silesian odwiedzi ten wątek to się natknie na Moją propo...Wydaje Mi się to dobrą opcją- zwazywszy na to, że z 3ch stawów do tego miejsca zbiórki nie ma daleko...A fajnie byłoby grupą podjechac...Na pewno będę Ja Ty i Buncol...Jeśli Ricardo się w ogóle zdecyduje to za pewne i On na to przystanie...I pewnie Elias...Ale do Niego jeszcze zadzwonie :)

Więc jak widać- ekipa bedzie prawie w komplecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Matpilch - pw podpisane.

Będziemy we czwórkę ; Doris, ja, Balwan i Colt.

Chyba ze będzie trzeba więcej miejsc to Legasiem.

 

Jestem za kolumna jak szanowany kolega WueM proponuje ;)

Jakie male te dzieciaki będą ?

I co ze zrzutka na gifty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest tak, że jeśli możemy wziąć jakieś foteliki - najlepiej poddupniki - to super. pani z ośrodka dzisiaj mi mówiła, że one też po znajomych to sobie organizują, ale najwyżej najstarsze dzieci pojadą po dorosłemu i tym bardziej będą zachwycone  :lol:

 

co do giftów, kupię 20 szt piórników/zeszytów/mazaków/kredek/etc i najwyżej później się zrzucimy

będziemy mieli też kilka drobiazgów od sponsorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie z ośrodka proszą, żeby nie wjeżdżać do nich na podwórko, tylko zaparkować na ulicy Pokoju zaraz obok.

 

Czy macie jakieś sugestie co do trasy przejazdy z ośrodka na lotnisko?

ja proponuje 86 a potem S1, trochę na około ale mamy trasę z niewielką ilością świateł - więc kolumna nam się nie rozsypie.

https://www.google.pl/maps/dir/Ulica+Gliwicka+148,+Katowice/Mi%C4%99dzynarodowy+Port+Lotniczy+Katowice+w+Pyrzowicach,+Wolno%C5%9Bci+90,+42-625+O%C5%BCarowice/@50.3687216,18.9356355,11z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x4716ce0c44c0c0d9:0x912850c7697d45e!2m2!1d18.98877!2d50.2672789!1m5!1m1!1s0x47172a5bfb93bd2d:0xbcaf0e13236331df!2m2!1d19.081176!2d50.475283!5i2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, na Twoim prawym to ja bym się chętnie przejechał, a co dopiero dzieciaki :-D

Stawiam, że 90% chociażby tego forum  :P nie ważne :P w każdym razie dzieciom na pewno by się spodobało  ;) 

 

-------

A co do trasy - mam podobne podejście jak Shadowaty, tzn. pojadę za autem przede mną  ;)

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...