Skocz do zawartości

[Śląsk] Akcja Lotnisko dla dzieciaków


matpilch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panie i Panowie, potrzebne mi są imiona i nazwiska kierowców oraz numery rejestracyjne samochodów, wysyłajcie proszę na PW. Chodzi o ubezpieczenie dzieci.

 

Sprawa numer dwa, czy robimy jakąś zrzutkę na gifty dla dzieci? Dzisiaj będę wiedział co dokładnie byłoby potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matpilch

Prosze daj znać czy wszystko aktualne, ile mamy aut czy nam jeszcze potrzeba miejsc?

Przy okazji dopisuje zamiast legasia colta cabrio MLP, myślę ze dzieciakom się spodoba pomimo ze nie bumbaru.

I jeszcze taka wolna myśl - czy jakieś jedzenie dla bąbelków macie przewidziane? Jeśli nie, to może zorganizujemy im jakiegoś grilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matpilch

Prosze daj znać czy wszystko aktualne, ile mamy aut czy nam jeszcze potrzeba miejsc?

Przy okazji dopisuje zamiast legasia colta cabrio MLP, myślę ze dzieciakom się spodoba pomimo ze nie bumbaru.

I jeszcze taka wolna myśl - czy jakieś jedzenie dla bąbelków macie przewidziane? Jeśli nie, to może zorganizujemy im jakiegoś grilla?

 

Jak najbardziej aktualne. Mamy 5 samochodów z czego 3 to subaru plus 3-4 kolejne które są niepewne i będą wiedziały w ciągu tygodnia czy uda im się dojechać.

Colt się przyda, dzięki ;)

O jedzenie zadba lotnisko, jeśli będzie taka potrzeba - bo możliwe, że załatwimy to szybciej i wtedy nie musimy się żarciem martwić. W poniedziałek będę wiedział jak to w końcu ustalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

te kilka osób których plany są niepewne - bardzo proszę, dajcie mi znać jak tylko będziecie wiedzieli co i jak.

Z wielką chęcią, ale niestety nie damy rady :(

Na następny raz nie da rady załatwić na niedzielę?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja, mamy 8 samochodów plus Ricardo i Maćkos którzy nadal nie są pewni swoich planów - trzymamy kciuki żeby się udało  ;)

 

na lotnisku mamy być na 11:00, więc z Aniołów na gliwickiej musielibyśmy ruszyć o 10:00-10:15, żeby mieć te kilka minut zapasu.

myślę, że 30 minut dla dzieci na obejrzenie i obskakanie samochodów to wystarczająco, dlatego proponuje żebyśmy się umówili o 9:25 na parkingu pod Makro skąd przejedziemy kolumną pod ośrodek.

 

zwiedzanie lotniska potrwa od 2 do 3 godzin, więc najpóźniej o 14 (a najprawdopodobniej o 13) będziemy wracać czyli najpóźniej do 14:30 (13:30) będzie po wszystkim i szczęśliwi rozjedziemy się do domów. 

 

oczywiście przechodzimy kontrole na lotnisku, więc jeśli ktoś nosi przy sobie scyzoryk albo turbinę bądź inne narzędzia uznawane za niebezpieczne to proponuje zostawić tym razem w domu. Lotnisko wydzieli dla nas osobny parking, więc nie martwcie się o samochody. bardzo ważne: parkujcie szeroko, zostawiajcie duże odstępy między samochodami! dzieci nie zwracają uwagi na inne pojazdy otwierając drzwi... 

 

panie z ośrodka w ostatniej chwili poinformowały mnie, że część dzieci będzie jednak trochę młodsza i potrzebne są im foteliki - nie wiem czy pełne kubełki czy tylko "poddupniki", jutro dostanę tą informację, tym niemniej - kto z was ma i może wziąć na sobotę fotelik dla dziecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ani fotelika ani poddupnika nie posiadam noestety :-( mam 2 miejsca w tym jedno przednie. W sobotę będę, a jako że ja z Bielska czy jest szansa żeby podpowiedzieć gdzie to makro, albo ew podeskortowac mnie z jakiegoś widocznego/znanego punktu?

A z bagażnika tez wyjąć ta siekiere i lewy spirytus, czy nie będą sprawdzać? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarecki Ty nie zabieraj pasażerek tylko miejsce dla dzieciaków trzymaj :P

 

Rozumiem, że o Macro na załężu chodzi?

Ja mam poddupek...więc zabiere z Sobą :)

Silesianom proponuję jako punkt zbiórki 3 stawy- "Nasze" tradycyjne miejsce spotów- stamtąd pojedziemy do dzieciaków....Co Wy na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...