Jump to content

[Śląsk] Akcja Lotnisko dla dzieciaków

Recommended Posts

Dobry wieczór,

temat o którym pisałem w śląskim wątku i opowiadałem na śląskim spocie się rozwinął, więc postanowiłem założyć nowy wątek w tej sprawie.

No to jeszcze raz:

Ja, jako Podwójna Ciągła, wspólnie z bloSilesią czyli stowarzyszeniem śląskich blogerów organizujemy akcję dla dzieciaków z Domu Aniołów Stróżów. Tym razem, dzieci zostały zaproszone do zwiedzenia lotniska w Pyrzowicach, łącznie z wejściem na pokład samolotu i do kabiny pilotów. 

Jako dodatkowa (a moim zdaniem główna) atrakcja wystąpicie Wy, razem z Subaru. Pomysł jest taki, żebyście przewieźli dzieci z siedziby Aniołów przy Gliwickiej 148 na lotnisko, potem zwiedzili port razem z dziećmi a na koniec odwieźli je z powrotem.

Termin: 23 sierpnia 2014 - sobota

godzina jest ustalana, najprawdopodobniej zaczniemy o 9:30 lub 10 i o 15 powinniśmy szczęśliwie zakończyć zabawę.

Jeszcze ważą się losy pokazu z udziałem drona w hangarze na lotnisku, problem z tym jest taki, że dron kameruje Brodkę i Podsiadłę na koncertach Męskiego Grania i nie wiadomo czy będzie dostępny  :P

Część z was już wie, w maju razem z  Klubem Mx-5 Polska Zbieraliśmy Uśmiechy dzieci z rodzinnego domu dziecka w Rudzie Śląskiej. Mam w związku z tym kilka rad dla kierowców, ale to zostawmy sobie na później.

Do przewiezienia mamy 20 dzieci, transport dla opiekunów czy organizatorów załatwimy sami - chyba, że byłoby was tak dużo - panie z Aniołów również się Subaru zainteresowały  ;) 
Tym niemniej, potrzebujemy przynajmniej 7 samochodów, zakładam, że każdy przyjmie trójkę pasażerów.
Zróbmy więc listę, proszę wpisujcie się jeśli chcielibyście wziąć udział i pasuje wam termin. Prosiłbym też o dopisanie maksymalnej liczby pasażerów dla każdego samochodu.

1. 

2.

3.

Termin jest odległy, więc spokojnie zdążymy dograć wszystkie detale. Będę was na bieżąco o wszystkim informował.

maciek

• Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo chętnie udostępnię swoją Świnię na tak szczytny cel! I bardzo chętnie przejadę się z Bielska z dzieciakami :)

No to nieskromnie rozpocznę:

1.Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne

2. ...

Dopisywać się ! :D

1. Shadowaty + Impreza - 2 miejsca wolne

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł  :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

3. .. 

Edited by elias

Bardzo fajna inicjatywa... Wzialbym udzial gdyby nie bylo tak daleko. Trzymam naromiast kciuki za powodzenie akcji i licze, ze zbierze sie wystarczajaco duzo fanow Subaru, ktorym usmiech dzieci nie jest obojetny.

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł   :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

3. Maćkos87 / Impreza - 3 miejsca wolne

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł   :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów :P

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł    :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów  :P

5. Buncol / Imprezka - 4 miejsca wolne 

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł    :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów  :P

6. Edyta WRX -3 miejsca

7. Ricardo spiderek-2 miejsca (mam nadzieje,ze czas pozwoli)

Jeżeli jeszcze jest potrzeba to Jurek Impreza 3 miejsca wolne

pewnie, cały czas szukamy więcej ludzi  :)

Aktualna lista:

2. Elias / Impreza - 1 miejsce wolne ale kubeł     :) / jeśli będzie nas mało to może jeszcze dodatkowo awaryjnie być Legaś i 3 miejsca wolne 

4. WueM / Daihatsu Storia - 3 miejsca wolne....Od biedy może i 4ry ale to na krótszą trasę dla masochistów   :P

6. Edyta WRX -3 miejsca

7. Ricardo spiderek-2 miejsca (mam nadzieje,ze czas pozwoli)

8. Jurek Impreza 3 miejsca

Spokojnie...Uzbieramy :)

Napisałem kilka sms'ów do znajomych forumowiczow...Zobaczymy jaki mam dar...

Jakikolwiek...byłoby miło :P

No pewnie....Chyba raczej...może nie....a jednak :)

Ja też nie mam Subaru a się zapisałem...Może dzieciakom się spodoba zielone pudełko :)

A podziekowali Ryśku...mam nadzieje, ze do tego czasu pudełko jeszcze trochę się zmieni...

Twoje pudełko jest... hmm... że tak powiem: mało popularne  ;) więc zawsze to coś innego  :) 

Ale to w takim razie można mnie z Celinką dopisać  ;)

Idealnie! Ale bym się śmiał gdyby pudełko i celinka miały większe branie niż okurnikowana reszta towarzystwa ;-)

Wiesz... Celi to kochane autko, ale mimo wszystko Subaru to Subaru, więc raczej nie powinno tak być  :P  ;)

Idealnie! Ale bym się śmiał gdyby pudełko i celinka miały większe branie niż okurnikowana reszta towarzystwa ;-)

Wszystko jest mozliwe :biglol:

Nieee....choć kocham te Moje pudełko to raczej nie wierzę i Ja w to, że aż tak skutecznie odciągnie od tych niebieskich na złotych :D