Skocz do zawartości

Moje... drugie auto w życiu! :) Czyli spamu część druga.


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

 

O BMW myślałem, ale w tych pieniądzach to E36 i najlepiej 318ti. 130 koni, napęd na tył... no no

 

Ta drogą bym poszedł ale pomyślał o wersji compact.  

 

 

Tak tak, Compact najbardziej wchodzi w grę :)

 

 

 

Co do Celicy - baaaaaaardzo mi się te auta podobają, nawet takie z 1.6 pod maską chętnie bym przyjął, tylko tu pojawia się problem rocznika i jego stanu. 

 

tzn?? Nie rozumiem w czym problem, że za stare??? (jeśli tak to więcej pytań nie mam :)  )

 

 

Nie, nie że za stare. Tylko Celiki co już klasyki i za Tośkę w fajnym stanie z moim budżetem może być ciężko. 

 

 

wiechu100 oj tak... stare Clio 1.8 jest cudowne....

Jest jedna warta uwagi, z forumowa przeszloscia i po sporym remoncie,  jest wystawiona za 5.500PLN wiec warte zastanowienia...

Tu masz link, nie wiem czy sie wyswietli bez rejestracji, ale jak cos to moge podeslac tresc

http://www.klubclio.pl/viewtopic.php?f=70&t=30337

 

 

Dzięki za link! Zarejestruje się i sobie obadam :)

 

Edit. Po co ja się tam rejestrowałem....... ja go chcę :( Jest cudowny  :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 314
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Edit. Po co ja się tam rejestrowałem....... ja go chcę Jest cudowny 

 

Odezwij się do wrcfana, zdaje się że miał takiego i z tego co pamiętam różnie między nimi bywało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Co do Celicy - baaaaaaardzo mi się te auta podobają, nawet takie z 1.6 pod maską chętnie bym przyjął, tylko tu pojawia się problem rocznika i jego stanu. 


tzn?? Nie rozumiem w czym problem, że za stare??? (jeśli tak to więcej pytań nie mam  :)  )
Co do stanu to naprawdę jest wiele w bardzo dobrym stanie, zarówno mechanicznie jak i blacharsko (już w tej kwocie, a nawet poniżej)   ;) 

a jak nie Celicę, a z mniejszych to tak jak koledzy wymieniali williams, vts, rally... (rally nawet był ostatnio gdzieś na allegro za jakieś ~3-4 tys zł, do przerejestrowania, ale już w PL) 

 

w tym, że nie wiesz chyba jak ciężko jest o naprawy tego auta, nie wspominając o dostępności serwisu, której prawie nie ma :]

Mamy w domu Celicę 1.6 i dlatego wiem, że nie ma problemu z częściami i są tanie (w tym też mówię o mechanikach - też nie ma problemu) :) pomijając fakt, że jest to auto naprawdę bezawaryjne... 

 

 

Gabin, o 08 Jul 2014 - 01:32, powiedział:   Jachu93 powiedział Co do Celicy - baaaaaaardzo mi się te auta podobają, nawet takie z 1.6 pod maską chętnie bym przyjął, tylko tu pojawia się problem rocznika i jego stanu.  tzn?? Nie rozumiem w czym problem, że za stare??? (jeśli tak to więcej pytań nie mam   )     Nie, nie że za stare. Tylko Celiki co już klasyki i za Tośkę w fajnym stanie z moim budżetem może być ciężko. 

Zazwyczaj ludzie nie znają ich wartości i w dzisiejszych czasach spokojnie można naprawdę tanio kupić... - tu uwierz, że wiem co mówię. 
(ja bym pewnie sama kupiła drugą jako swoje, gdyby nie to, że ja się uparłam, że ma być Subaru, mimo kilku już zwątpień/obaw) 

w każdym razie:
Ty kupujesz auto, więc Twój wybór, ja tylko rzuciłam taką propozycję znając konkretnie ten model i tyle :)
znam też możliwości tego auta i wiem, że można ekonomicznie nią jeździć, a jednocześnie można nią poszaleć po torze czy gdzieś, gdzie też nawet z tym silniczkiem daje radę ;) 

jakiekolwiek nie wybierzesz to powodzenia w kupnie :)
 

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na poczyniony wkład- to pewnie warto...Choć Mnie osobiście ani trochę (z wyglądu) się to autko nie podoba :)

 

Tylko zastanawia mnie dlaczego gość władował kupe kasy i czasu w auto, a teraz kiedy jest już gotowe do jazdy to chce sprzedać za 30% wartości napraw, bo "nie ma czasu". Ale na co nie ma czasu? Na przyklejenie oznaczeń czy zmiane pękniętego migacza... może Januszuje troszkę, ale dziwne to jest.

 

No i ten wiek... auto ma jednak 22 lata. Bać się czy nie tak starych samochodów? 

 

Przeglądałem 106 Rallye i Saxo VTS i nic nie ma ciekawego niestety...

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz clio sport od 2000 do 2005 ?? za 8 k znajdziesz i będziesz zadowolony, ceny napraw śmiech, części full, jeździ bomba, 172 konie robią swoje, 

http://otomoto.pl/renault-clio-sport-ph2-2-0-16v-C33543960.html

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz clio sport od 2000 do 2005 ?? za 8 k znajdziesz i będziesz zadowolony, ceny napraw śmiech, części full, jeździ bomba, 172 konie robią swoje, 

http://otomoto.pl/renault-clio-sport-ph2-2-0-16v-C33543960.html

 

Bo mój budżet to w duuużym maxie to 7k zł na auto. Najchętniej chciałbym się w 6,500 zł zamknąć, a wtedy nie ma opcji znaleźć Clio Sporta. Ale auto piekielnie mi się podoba. Zwykłe Clio, a taka moc... cudo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu a do czego to ma być samochod? Chcesz ni trochę poupalac ? Ma mieć choc trochę charskteru ? Czy tylko ma jezdzic i nic wiecej ?

 

Głównie ma jeździć i się "w miare" nie psuć. Ale chciałbym też żeby miał chociaż małe jaja... poupalać - nie wykluczam tego. Ale to sporadycznie. Samochód 99% spędzi ze mną w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze musisz wybrac na czym bardziej Ci zalezy.. jezdzic czy miec....jesli chcesz JEZDZIC bez problemow kup nowsze "normalne" auto....jakiekolwiek, serio...wszystkie "klasyki" ktore sie tu pojawily to fajne auta, ale kazdy egzemplarz bedzie mial bolaczki wyskakujace jedna po drugiej...

Jak kupowac to juz lpg...nie zakladaj ze kupisz najpierw auto a pozniej zalozysz instalke...bedziesz chcial jezdzic i jezdzic a pula kasy na instalacje lpg nie bedzie rosnac ;-)

 

Trust me, i've been there ;-)

 

Wloszczyzna, francuzy, japonczyki maja swoj klimat! Ale i tak nic nie da Ci wiecej frajdy jak e36 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze musisz wybrac na czym bardziej Ci zalezy.. jezdzic czy miec....jesli chcesz JEZDZIC bez problemow kup nowsze "normalne" auto....jakiekolwiek, serio...wszystkie "klasyki" ktore sie tu pojawily to fajne auta, ale kazdy egzemplarz bedzie mial bolaczki wyskakujace jedna po drugiej...

Jak kupowac to juz lpg...nie zakladaj ze kupisz najpierw auto a pozniej zalozysz instalke...bedziesz chcial jezdzic i jezdzic a pula kasy na instalacje lpg nie bedzie rosnac ;-)

 

Trust me, i've been there ;-)

 

Wloszczyzna, francuzy, japonczyki maja swoj klimat! Ale i tak nic nie da Ci wiecej frajdy jak e36 ;-)

 

Tak, LPG jak nie będzie to raczej bym nie zakładał, jakby było... to bym klaskał jajkami :P 

 

I chyba skończy się to tak jak mówisz. Kupić auto w miare świeże, a na klasyki przyjdzie jeszcze czas (mam nadzieję). 

 

Co sądzicie o tym http://allegro.pl/fiesta-sport-zetec-zs-oakzja-i4404642665.html ?

 

 

 

seat ibiza + 1,8T

fajna baza do modów. 1,8T to chyba najbardziej przerobiony silnik w PL.

1,8T lubi LPG.

 

No jest to jakieś wyjście. Nie myślalem o Ibizie, tylko w tej kasie też będzie cięzko. Jak już to Ibiza I z 2.0 115 KM, ale wtedy znów auto robi się wiekowe. I do tego 2.0, a pewnie idzie gorzej niż 1.6 w Saxo, albo tej Fieście wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.leboncoin.fr/voitures/674937124.htm?ca=21_s

 

W moich okolicach wiec mogę obejrzeć i jakoś się zorganizuje zakup. To tylko przykład ale trzeba wiedzieć ze tutejsze auta raczej nie widza śniegu i jest mniej przewałek niz w Polsce. Zakup auta w "dobrej" cenie w krainie moich przodków jest obarczony bardzo dużym ryzykiem. Tutaj natomiast zderzak służy do tego co ma w nazwie. Kiedyś kupowałem tu sporo aut na wywóz dla rodziny i znajomych. Koszt sprowadzenia to bilet na autobus 300pl + autostrady we Włoszech + paliwo albo lora za 700€

 

Lista anonsów na 206 (benzynowe) wiedząc ze 2000€ 500 zawsze się urwie w negocjacji


http://www.leboncoin.fr/voitures/offres/provence_alpes_cote_d_azur/?f=p&th=1&pe=6&fu=1&q=peugeot+206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natchniony trochę Jachu Twoim tematem postanowiłem również zmienić samochod. Budżet trochę większy bo może do 10 tyś.Dziś wystawiłem nawet już swoje A3 i czekam aż ktoś kupi. Preferencje co do aut takie same. Małe, szybkie i zwinne. Niestety w okolicach Gdańska kompletnie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

wiechu100 oj tak... stare Clio 1.8 jest cudowne....

Jest jedna warta uwagi, z forumowa przeszloscia i po sporym remoncie,  jest wystawiona za 5.500PLN wiec warte zastanowienia...

Tu masz link, nie wiem czy sie wyswietli bez rejestracji, ale jak cos to moge podeslac tresc

http://www.klubclio.pl/viewtopic.php?f=70&t=30337

 

 

Dzięki za link! Zarejestruje się i sobie obadam :)

 

Edit. Po co ja się tam rejestrowałem....... ja go chcę :( Jest cudowny  :)

 

Naprawde jest wsadzone w nia sporo kasy, rdza na drzwiach sie nie przejmuj, standard, nie warto robic, lepiej kupic nowe (uzywane) bez rdzy i pomalowac. Wsadzisz lotke i listwy na boki to zrobi sie jeszcze ladniejsza. Te cliowki to naprawde bardzo fajne auta, tylko trzeba lubiec majsertkowac bo czasem maja swoje humory, ale na szczescie te bolaczki to pierdoly typu rezystor, czujnik itp. Rzeczy tanie. Mialem dwie 1.8 16v, teraz mam Willa, mialem Impreze gt i jak porowmam koszty utrzymania to smiech na sali ;) Do tego spalanie, moze palic 7l/100km a moze 20l/100 km ;) wiec jak chcesz to jezdzisz naprawde tanio. Jak sie przejedziesz to sie zakochasz w tych autkach. 

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natchniony trochę Jachu Twoim tematem postanowiłem również zmienić samochod. Budżet trochę większy bo może do 10 tyś.Dziś wystawiłem nawet już swoje A3 i czekam aż ktoś kupi. Preferencje co do aut takie same. Małe, szybkie i zwinne. Niestety w okolicach Gdańska kompletnie nic nie ma.

 

Jakie A3? Silnik/cena? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natchniony trochę Jachu Twoim tematem postanowiłem również zmienić samochod. Budżet trochę większy bo może do 10 tyś.Dziś wystawiłem nawet już swoje A3 i czekam aż ktoś kupi. Preferencje co do aut takie same. Małe, szybkie i zwinne. Niestety w okolicach Gdańska kompletnie nic nie ma.

Jest za 18 k swift sport w zajebistym stanie, jest clio sport i chyba colt turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasdraz, Wypisz wymaluj...Moje pudełko :)

Male...bo gabarytów corsy b

Szybki...moc 102koniki przy pojemności 1.3 z vvti z napędem 4x4

oraz waga poniżej 900kg :)

Jachu widział/ jeździł....Może coś dopowiedzieć :)

prócz blachy, która jest bolączką japończyków....Nie wymaga wkładu :)

rocznik 2001 a i w budżecie się zmieścisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lukasdraz, o 10 Jul 2014 - 22:26, powiedział: Ja natchniony trochę Jachu Twoim tematem postanowiłem również zmienić samochod. Budżet trochę większy bo może do 10 tyś.Dziś wystawiłem nawet już swoje A3 i czekam aż ktoś kupi. Preferencje co do aut takie same. Małe, szybkie i zwinne. Niestety w okolicach Gdańska kompletnie nic nie ma. Jakie A3? Silnik/cena? :P

http://olx.pl/oferta/audi-a3-okazja-rejestracja-1999-CID5-ID6rcRw.html?action=show&id=95142317&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20140710-[diplayLink]-10581393@1-20140710161532

 

Cena zawyżona sporo bo w sumie trochę szkoda mi sprzedawać, na prawdę super mi się nim jeździ. Tym bardziej najpierw chciałbym coś kupić :P

 

 

 

Jest za 18 k swift sport w zajebistym stanie, jest clio sport i chyba colt turbo

 

Niestety mój limit to 10 tyś.

Gdybym miał 18 to bym Impreze szukał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasdraz, Wypisz wymaluj...Moje pudełko :)

Male...bo gabarytów corsy b

Szybki...moc 102koniki przy pojemności 1.3 z vvti z napędem 4x4

oraz waga poniżej 900kg :)

Jachu widział/ jeździł....Może coś dopowiedzieć :)

prócz blachy, która jest bolączką japończyków....Nie wymaga wkładu :)

rocznik 2001 a i w budżecie się zmieścisz :P

 

Jak komus nie przeszkadza ruda i dosc wyjatkowy wyglad`auta, to swietna`propozycja! Baaaardzo fajnie sie tym jezdzi. Do`stanu technicznego zadnych zastrzezen nie mialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...