Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

Już ochłonołem po rozstaniu z moim GT oraz po zapoznaniu z nowym nabytkiem :mrgreen: .

GT 99 Ngrupa strojony ponoć na 270 KM przy ładowaniu 1,6 Bar w Mapteku (będę go sprawdzał tam również) na fotkach jeszcze w malowaniu poprzedniego właściciela niedługo kilka zasadniczych zmian i nowe wcielenie

 

Jako on fffajny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koresponduję własnie z Maptekiem jest zestrojony w tej chwili na 240 PS i 380 Nm ale wywalimy zwężkę i zmieniamy program niebawem ciekawe uliczna już nie Nka będzie do zerówek i na ALT powinno być baaardzo OK. Az opony są fajne i fajnie wyją jak jechałem przez miasto nie wiedzieli osochosi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az opony są fajne i fajnie wyją jak jechałem przez miasto nie wiedzieli osochosi :mrgreen:

 

Oj wycie slika piekna rzecz, uwielbiam ten dzwiek, ale powiem Wam jeszzce bardziej uwielbiam wycie klowki ze szpera :mrgreen:

 

herkamm piekne auto :!: A jak mowilem to nikt nie chcial wierzyc :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze podoba Wam sie fotka.W sumie to robilem ta ja troszke przypadkowo i nawet nie swoim aparatem.

 

Milek, Wojtek K, ja bardzo chetnie zrobilbym jakas sesje z Waszymi furkami, ale w tym roku to raczej nie dam rady.W przyszlym roku moze bede w Bialymstoku, to na pewno bym sie odezwal i cos by sie zorganizowalo, bo furki macie konkretne.Chyba, ze chcecie wpasc do Olsztyna :smile: .Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, Wojtek K, ja bardzo chetnie zrobilbym jakas sesje z Waszymi furkami, ale w tym roku to raczej nie dam rady.W przyszlym roku moze bede w Bialymstoku, to na pewno bym sie odezwal i cos by sie zorganizowalo, bo furki macie konkretne.Chyba, ze chcecie wpasc do Olsztyna :smile: .Pozdr.

 

kanap4, w nastepnym roku wiec! Koniecznie! Czekamy :-)

 

Tazzman - gratuluje autka - ladne ale lampy koniecznie do wymiany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...