Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

No to pojechałaś!!! Moja teoria (i nie tylko moja, ale wielu mądrych głów w temacie Subaru) legła... SI >2001 MA FABRYCZNE TYLNE NADKOLA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ta Casablanca jest jednak niewyobrażalnie paskudna.

 

A, dodam, że choć poprawna nazwa to Casablanca, to faktycznie na samochodzie napisane jest tak, jak pisał radekkkkkkkk tj. Casa Blanca. Czyli to nie odnosi się do miasta, a jest po prostu nazwą.

 

Czyli pełna nazwa tego samochodu w języku polskim to - uważajcie - "Plejady Plakietka Biały Dom" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Casablanca jest jednak niewyobrażalnie paskudna.

 

A, dodam, że choć poprawna nazwa to Casablanca, to faktycznie na samochodzie napisane jest tak, jak pisał radekkkkkkkk tj. Casa Blanca. Czyli to nie odnosi się do miasta, a jest po prostu nazwą.

Mnie właśnie zawsze to zastanawiało jak powinno być, bo niby tak jak właśnie Ty podawałeś że w całości, ale na samochodach zawsze była oddzielnie i obydwa słowa z dużych liter dlatego napisałem nawę rozczłonkowując tą nazwę na dwa słowa :mrgreen: A jak jest naprawdę to pewnie tylko rdzenni Japończycy są w stanie to wyjaśnić, tylko kto ich zrozumie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niby tak jak właśnie Ty podawałeś że w całości

 

 

Wiesz - tak się nazywa miasto w Maroku i to jest jedyna "Casablanca", jaką znam. Film z Hamprejem Bamprejem ( :wink: ) też się tak nazywał.

W sumie z jakiś miesiąc temu owy film oglądałem a jakoś niedawno przeglądałem sobie zdjecia i pobytu w Casablanki, a teraz jeszcze przyszło mi oglądać tą jeżdżącą :lol:

Ciekawe czy jakaś Casa Blanca, bądź CasaBlanca, jak kto woli, jeździ po Casablance :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...