Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Klasyczne wsiowe zestawienie kolorów :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednym słowem: piękność :mrgreen:

ktoś kiedyś napisał "każdy wieśniak chce mieć niebieskiego" :twisted: podpisuje się pod tym, bo jeszcze niebieskiego będę miał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez fron lip ale to inny priorytet)

 

Pojeździj ze trzy miesiące - jak przez ten czas ani razu nie przytrzesz dołem zderzaka o krawężnik, kup front lip. Jak przytrzesz, będziesz wiedział, że to nie jest gadżet dla Ciebie (nota bene to kolejny SPRT, z którego zdjęto FL; albo sam się zdjął w wyniku przygody :mrgreen:).

 

oraz o powód wymiany silnika przez poprzedniego użytkownika

 

Chciał se z tego poprzedniego stolik do salonu zrobić :mrgreen:.

 

(Na poważniej - pewnie nie kontrolował poziomu oleju i zatarł; ot tyle)

 

poprzedni wlasciciel polamal dwa FL, w serwisie w Gdansku widzialem inne SPRT rowniez z polamanym FL - stad priorytet bardzo niski :-) tak troche bez sensu zaplacic 2kPLN i zostawic je potem na krawezniku... mozna to rozsadniej wydac na poczatek

 

wlasnie, taki stolik jak w Top Gear maja :-)

 

a na powaznie, to przegrzal silnik, wydmuchalo uszczelki, nie bylo oleju - nie wiem (moze wszystko na raz), mnie to nawet bardziej odpowiada, ze wymieniony - przynajmniej mam "prawie" nowy silnik, no i jeszcze ponad rok gwarancji wiec jakos sie tym nie stresuje...

 

chciałbym zapytać o cenę jaką musiałeś zapłacić...

 

nie musialem, chcialem :-) pozwol, ze nie odpowiem :evil: bylo to jednak prawie 10% mniej niz wycenil rzeczoznawca Dekry wiec chyba ok

 

Pzdr,

AG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, bardzo bym chciał. Mieszkam pod nr 13, dowód osobisty i prawo jazdy mam wydane 13., długie lata pracowałem w biurowcu na 13. piętrze, po czym przeniosłem się do innego i też było 13. :). Generalnie trzynastek w moim życiu mnóstwo i - jak dotąd - są szczęśliwe 8). I niech tak - odpukać! - zostanie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, bardzo bym chciał. Mieszkam pod nr 13, dowód osobisty i prawo jazdy mam wydane 13., długie lata pracowałem w biurowcu na 13. piętrze, po czym przeniosłem się do innego i też było 13. . Generalnie trzynastek w moim życiu mnóstwo i - jak dotąd - są szczęśliwe . I niech tak - odpukać! - zostanie
serdecznie zycze 13 dzieciakow i moze 13 bylych zon :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem troche wolnego czasu w weekend, wiec probnie ubralem klasyka w tradycyjne dla subaru...

wiesniackie zestawienie kolorystyczne :mrgreen: oto efekt :razz: :arrow:

 

Wygląda fajnie, tylko jak długo STi będzie stało na cegłach :?: :razz:

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Cze 24, 2008 3:09 pm ]

Co tam kolor - jaka opona ! :twisted:

 

Abt na slicku... idę sobie żyły podciąć :roll:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwol, ze sam nabiore wlasnych doswiadczen (oby tylko dobrych), szkoda ze tak sie zraziles/sparzyles - oczywiscie zycze Ci wszystkiego najlepszego z Evo (serio)

dziekuje, nawzajem, Tobie sie bardziej przyda, to jeszcze raz najlepszego :mrgreen: oraz nie badz baba i nie bulwersuj sie tak od razu, ewidentnie sa mniejsze/wieksze problemy z tym silnikiem i wszelkie komentarze na jego temat mozna juz traktowac jako forme anegdoty. dziwie sie po prostu, ze w srodku awanty na ten temat zdecydowales sie na 2,5T. ja jestem ostrozniejszy, sprzed 2004 M3 na pewno nie kupie, bo silnik grozi powazna awaria /zbyt slabe panewki korbowodowe/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ewidentnie sa mniejsze/wieksze problemy z tym silnikiem i wszelkie komentarze na jego temat mozna juz traktowac jako forme anegdoty. dziwie sie po prostu, ze w srodku awanty na ten temat zdecydowales sie na 2,5T. ja jestem ostrozniejszy, sprzed 2004 M3 na pewno nie kupie, bo silnik grozi powazna awaria /zbyt slabe panewki korbowodowe/.

 

ewidentnie masz sporo racji, nie twierdze ze problemow nie ma lub ze ich nie dostrzegam, po prostu swiadomie zdecydowalem sie podjac to ryzyko i chcialem "mlodsze" auto najchetniej z gwarancja

 

M3 tez jest fajne (zarowno E46 jak i E92) i Evo jest fajne i M5 (E60 - ale to tylko automat) jest fajne - dla kazdego cos milego - your choice, moj wybor to narazie STI

 

Pozdrawiam,

AG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, chodziło mi o "2,5l gate".

 

Eee tam - to była dęta sprawa 8).

 

ArturG75, gratuluję. Ja jestem użytkownikiem STI'06, ino nie SPRT - jak by co, pytaj 8).

a mozna mi zapytac: to ile w koncu bierze tego kawiorowego oleju? :lol:

 

przejechalem 800km i stan na miarce spadl z max. do 3/4 - zatem chyba nie za wiele (ok, od razu musze powiedziec ze to nie bylo bardzo ostra jazda)

ArturG75, to bylo pytanei skierowane do Przemeq'a, ktory pisal: "jak by co, pytaj"... wiec zapytalem, ale odpowiedzi jak nie ma, tak nie ma... chyba mnie ignoruje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...